Menu Forum

Projekt domu STYLE 218 od MFpro - váš názor?

10. aug 2018  • 
fotoportrét
fotoportrét
zuzka_lukacova
3
Registrovala sa 6. januára 2017 na modrastrecha.sk. Pridala 9 príspevkov a 1 album. Okres Nové Zámky.
  • Snívam o dome
    okres Dunajská Streda
fotoportrét
fotoportrét
zuzka_lukacova
3
Registrovala sa 6. januára 2017 na modrastrecha.sk. Pridala 9 príspevkov a 1 album. Okres Nové Zámky.
  • Snívam o dome
    okres Dunajská Streda
 Páči sa nám projekt domu od MFpro. Aký je Váš názor na projekt, dispozíciu a celkové usporiadanie? emoticon
Páči sa mi spálňa, že má vlastný šatník a kúpeľňu. Aj terasa je super a že je čiastočne prekrytá. Obývačka je veľká a kuchyňa má vlastnú špajzu.
Detské izby sú separe od našej nočnej časti a majú vlastnú kúpeľňu. Technická miestnosť nie je moc veľká, ale informovali sme sa, že v podkroví je cca 12 m2
čo sa dá využiť ako úložný priestor, tak to nám postačuje.
Aké sú Vaše postrehy?
Ďakujem emoticon emoticon emoticon
6. jan 2017 o 13:14  •  sníva o dome  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
 Pridaj príspevok
fotoportrét
fotoportrét
jakino
202
Registroval sa 16. februára 2015 na modrastrecha.sk. Pridal 2753 príspevkov, 1 album a 1 článok. Má 60 priateľov. Okres Žiar nad Hronom.
fotoportrét
fotoportrét
jakino
202
Registroval sa 16. februára 2015 na modrastrecha.sk. Pridal 2751 príspevkov, 1 album a 1 článok. Má 60 priateľov. Okres Žiar nad Hronom.
 @zuzka_lukacova Včera sa tu niekto pýtal na Style 220. Obidva sú podľa mňa výborná voľba
6. jan 2017 o 14:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
vlado_m
4
Registroval sa 5. januára 2017 na modrastrecha.sk. Pridal 9 príspevkov. Okres Dunajská Streda.
fotoportrét
fotoportrét
vlado_m
4
Registroval sa 5. januára 2017 na modrastrecha.sk. Pridal 9 príspevkov. Okres Dunajská Streda.
 Pekný domček, my sme si kúpili od nich tiež projekt a sme veľmi spokojní. Zachviľu ideme stavať emoticon emoticon emoticon emoticon
6. jan 2017 o 17:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
kattikka
5
Registrovala sa 20. marca 2016 na modrastrecha.sk. Pridala 163 príspevkov. Má 6 priateľov. Okres Žilina.
fotoportrét
fotoportrét
kattikka
5
Registrovala sa 20. marca 2016 na modrastrecha.sk. Pridala 163 príspevkov. Má 6 priateľov. Okres Žilina.
 Páči sa mi, i keď trochu mi tam nesedí tá úzka stienka v chodbe, chápem, že s ňou chcú predelit zóny, ale mne to príde čudné, zbytočné, aj jedálenský stôl je ďaleko od kuchyne, aj keď tam máte ostrov s raňajkovym barom.
Ešte by som si tu vysunutu časť obývačky smerov von zarovnala, podľa mňa potrebné to nie je a bude to lacnejšie na stavbu, aj to predné vysunutie. Ja by som si dorovnáva spálňu a detskú do rovnakej vzdialenosti..Vznikne pekný ucelený kvadrik.lahky na stavbu, na vykurovanie a hlavne odpadne clenitost strechy....Ale to je môj názor, jasné, že súhlasiť nemusíte..
6. jan 2017 o 18:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to

Sponzor fóra

fotoportrét
fotoportrét
zuzka_lukacova
3
  • Snívam o dome
    okres Dunajská Streda
fotoportrét
fotoportrét
zuzka_lukacova
3
  • Snívam o dome
    okres Dunajská Streda
 Cele to clenenie sa nam praveze paci a tym je ten dom krajsi ako obycajny obdlznik. Stol je super tam kde je ved su to len 2 metre tak este tolko vladzeme prejst emoticon a hlavne ked nas je viac nebudeme sa tlacit za mini stolom ale dakujem
6. jan 2017 o 18:38  •  sníva o dome  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
katikarcoolka
38
Registrovala sa 30. januára 2017 na modrastrecha.sk. Pridala 57 príspevkov. Má 14 priateľov.
  • Staviam dom
fotoportrét
fotoportrét
katikarcoolka
38
Registrovala sa 30. januára 2017 na modrastrecha.sk. Pridala 57 príspevkov. Má 14 priateľov.
  • Staviam dom
 @zuzka_lukacova ahoj emoticon aj my mame vybratý tento projekt. akurát tu stenu v jedálni chceme dať preč a dať tam veľký stôl pre 6tich. a v kuchyni a detskej izbe chceme dať klasické oná také ako sú vpredu. tým pádom budeme môcť v kuchyni umiestniť linku v tvare U
30. jan 2017 o 10:18  •  stavia dom  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
zuzka_lukacova
3
  • Snívam o dome
    okres Dunajská Streda
fotoportrét
fotoportrét
zuzka_lukacova
3
  • Snívam o dome
    okres Dunajská Streda
 @katikarcoolka super emoticon a v akom ste stadiu? uz ste kupili projekt? alebo uz ste zacali stavat...
30. jan 2017 o 10:41  •  sníva o dome  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
bafinka
1
Registrovala sa 14. novembra 2010 na modrastrecha.sk. Pridala 18 príspevkov.
fotoportrét
fotoportrét
bafinka
1
 @katikarcoolka ahoj, ja si asi tiež kúpim tento projekt, ale čím dlhšie na to pozerám, nevadí ti, že pri vstupe nie je takmer žiadne prekrytie? Vyzerá to tak, že keď prídem domov a bude poriadne liať, kým otvorím dvere, zmoknem... Čo som si všímala domy naokolo, väčšina má viac krytý vstup do domu...
4. feb 2017 o 21:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
zuzka_lukacova
3
  • Snívam o dome
    okres Dunajská Streda
fotoportrét
fotoportrét
zuzka_lukacova
3
  • Snívam o dome
    okres Dunajská Streda
 emoticon emoticon emoticon a na co cakate? je vyborny
4. feb 2017 o 21:46  •  sníva o dome  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
katikarcoolka
38
  • Staviam dom
fotoportrét
fotoportrét
katikarcoolka
38
  • Staviam dom
 @zuzka_lukacova my uz mame projekt emoticon
4. feb 2017 o 23:30  •  stavia dom  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
katikarcoolka
38
  • Staviam dom
fotoportrét
fotoportrét
katikarcoolka
38
  • Staviam dom
 @bafinka Ahoj emoticon . Tak my uz projekt mame . No, to prekrytie bude nieco viac ako 600 a menej ako 1100 ked sme to pozerali podla toho pôdorysu a porovnali s tými vyklenkami . Lebo jeden ma 600 a tam ta strecha konci kusok ďalej ak si všimneš ale zasa menej ako ten predný ktory ma 1100. myslim ze nam to bude stacit emoticon
4. feb 2017 o 23:42  •  stavia dom  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
bafinka
1
fotoportrét
fotoportrét
bafinka
1
 @katikarcoolka ja som ho este nevzala, lebo si potrebujem nejake veci ujasnit. Ak sa mozem spytat, tak aky mate cca.rozpocet? Cena na kluc uvadzana na ich stranke 91-tis. je podla mna dost nerealna.
5. feb 2017 o 14:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
frotta
Registrovala sa 31. augusta 2012 na modrastrecha.sk. Pridala 23 príspevkov a 5 inzerátov. Má 2 priateľov. Okres Košice.
fotoportrét
fotoportrét
frotta
Registrovala sa 31. augusta 2012 na modrastrecha.sk. Pridala 23 príspevkov a 5 inzerátov. Má 2 priateľov. Okres Košice.
 super aj mne sa velmi paci uvazujem len este nemame papiere nakolko vam nacenili stavbu dakujem
4. mar 2017 o 19:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
frotta
fotoportrét
fotoportrét
frotta
 @vlado_m Dobry budete stavat cez hirmu dakujem
6. mar 2017 o 10:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
leonardom
43
Registroval sa 12. februára 2014 na modrastrecha.sk. Pridal 3300 príspevkov a 2 albumy. Má 15 priateľov. Okres Prievidza.
fotoportrét
fotoportrét
leonardom
43
Registroval sa 12. februára 2014 na modrastrecha.sk. Pridal 3300 príspevkov a 2 albumy. Má 15 priateľov. Okres Prievidza.
 Pekný.... Fakt pekný projekt...
Samozrejme, musí korešpondovať s orientáciou parcely. Preto mne by sa napr. nehodil.
Ale určite je to pekný projekt... emoticon
6. mar 2017 o 10:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
juliett_2
Registrovala sa 15. augusta 2016 na modrastrecha.sk. Pridala 26 príspevkov. Má 6 priateľov. Okres Nové Mesto nad Váhom.
fotoportrét
fotoportrét
juliett_2
Registrovala sa 15. augusta 2016 na modrastrecha.sk. Pridala 26 príspevkov. Má 6 priateľov. Okres Nové Mesto nad Váhom.
 Je krásny. My ho máme tiež, ale v upravenej podobe. Orientácia nám skvelo sadla. Držím palce pri stavaní emoticon
6. mar 2017 o 11:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to

Sponzor fóra

fotoportrét
fotoportrét
zuzka_lukacova
3
  • Snívam o dome
    okres Dunajská Streda
fotoportrét
fotoportrét
zuzka_lukacova
3
  • Snívam o dome
    okres Dunajská Streda
 @frotta Zatiaľ mám v pláne stavať cez známych koľko sa bude dať.
6. mar 2017 o 21:52  •  sníva o dome  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
frotta
fotoportrét
fotoportrét
frotta
 @juliett_2Dobry poprosim info odkial sate mali projekt .kedze ste ho upravovali i my ho ideme stavat len potrebujeme upravit projekt dakujem
19. mar 2017 o 10:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
renataw
Registrovala sa 11. novembra 2011 na modrastrecha.sk. Pridala 8 príspevkov. Okres Bánovce nad Bebravou.
fotoportrét
fotoportrét
renataw
Registrovala sa 11. novembra 2011 na modrastrecha.sk. Pridala 8 príspevkov. Okres Bánovce nad Bebravou.
 @zuzka_lukacova
dobrý deň - tiež sa nám páči veľmi tento typ RD - nekúpili ste už medzičasom tieto projekty? ak áno ste spokojný?
7. máj 2017 o 18:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
renataw
fotoportrét
fotoportrét
renataw
 @katikarcoolka
my ešte len ideme kupovať tieto projekty a tiež by sme menili za tie klasické okná v kuchyni a v izbe. Ste spokojný s vypracovaním projektu - čo sa týka k stavebnému povoleniu atď.
7. máj 2017 o 19:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
xili
1
Registrovala sa 30. mája 2017 na modrastrecha.sk. Pridala 5 príspevkov. Okres Nové Mesto nad Váhom.
fotoportrét
fotoportrét
xili
1
Registrovala sa 30. mája 2017 na modrastrecha.sk. Pridala 5 príspevkov. Okres Nové Mesto nad Váhom.
 Bolo by mozne si u niekoho pozriet tento projekt v stadiu hrubej stavby?
Dakujem emoticon
30. máj 2017 o 15:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
katikarcoolka
38
  • Staviam dom
fotoportrét
fotoportrét
katikarcoolka
38
  • Staviam dom
 @xili ano pozri MF pro na facebooku . stavajú ho v obci Preseľany
28. jún 2017 o 10:09  •  stavia dom  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
tatkosmolko123
Registrovala sa 14. novembra 2017 na modrastrecha.sk. Pridala 3 príspevky.
fotoportrét
fotoportrét
tatkosmolko123
Registrovala sa 14. novembra 2017 na modrastrecha.sk. Pridala 3 príspevky.
 Dobry den, ten projekt je super, myslim, ze som videla uz stovky projektov, ale tato spolocnost ma (podla mojho nazoru) jedny z najlepsich. Paci sa mi, ze tento dom nema chodby, ktore zbytocne zvysuju metraz a tym sa omnoho efektivnejsie vyuziva priestor.
Chcem sa este spytat, ci niekto nema od nich projekt/ postaveny dom STYLE 222 (na stranke som zatial diskusiu k nemu nenasla). Dakujem.
14. nov 2017 o 09:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
xili
1
fotoportrét
fotoportrét
xili
1
 Dobry den, hladame projektanta na vypracovanie projektu osadenia domu na pozemok a napojenie inžinierskych sieti, okr. Nove Mesto n./V. Vedeli by ste niekoho doporucit?
Jedna sa o projekt rodinneho domu Style 224 od MFPro. Dakujem
31. máj o 10:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
suzy333
Registrovala sa 3. júna 2015 na mojasvadba.sk. Na modrastrecha.sk pridala 1 príspevok. Okres Nitra.
fotoportrét
fotoportrét
suzy333
Registrovala sa 3. júna 2015 na mojasvadba.sk. Na modrastrecha.sk pridala 1 príspevok. Okres Nitra.
 Ahojte, ma niekto postaveny alebo uz aj zariadeny tento projekt? Velmi by ma zaujimalo ako vyzera uz realne.
6. aug o 20:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
pmatusik
12
Registroval sa 20. júna 2017 na modrastrecha.sk. Pridal 22 príspevkov a 1 album. Má 9 priateľov. Okres Topoľčany.
fotoportrét
fotoportrét
pmatusik
12
Registroval sa 20. júna 2017 na modrastrecha.sk. Pridal 22 príspevkov a 1 album. Má 9 priateľov. Okres Topoľčany.
 my mame 220 od nich :D pomalicky dokoncujeme a poviem ti na povaly budes mat viac ako 12m2 ulozneho priestoru... my sme zmenili vystup na povalu z chodby kde je zastena a mame cca 24m2 ulozneho priestoru, v podstate komplet nad obyvackou emoticon tak do toho drzim palce
6. aug o 20:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
21mimka21
Registrovala sa 10. augusta 2018 na modrastrecha.sk. Pridala 3 príspevky. Okres Piešťany.
fotoportrét
fotoportrét
21mimka21
Registrovala sa 10. augusta 2018 na modrastrecha.sk. Pridala 3 príspevky. Okres Piešťany.
 Dobrý deň nemá niekto zrealizovaný projekt od nich c. 220?
10. aug o 14:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to