Projekt domu STYLE 218 od MFpro - váš názor?

Páči sa nám projekt domu od MFpro. Aký je Váš názor na projekt, dispozíciu a celkové usporiadanie? :-) Páči sa mi spálňa, že má vlastný šatník a kúpeľňu. Aj terasa je super a že je čiastočne prekrytá. Obývačka je veľká a kuchyňa má vlastnú špajzu. Detské izby sú separe od našej nočnej časti a majú vlastnú kúpeľňu. Technická miestnosť nie je moc veľká, ale informovali sme sa, že v podkroví je cca 12 m2 čo sa dá využiť ako úložný priestor, tak to nám postačuje. Aké sú Vaše postrehy? Ďakujem :-) :-) :-)
Odpovedať
@zuzka_lukacova Včera sa tu niekto pýtal na Style 220. Obidva sú podľa mňa výborná voľba
Odpovedať
Pekný domček, my sme si kúpili od nich tiež projekt a sme veľmi spokojní. Zachviľu ideme stavať :-) :-) :-) :-)
Odpovedať
Páči sa mi, i keď trochu mi tam nesedí tá úzka stienka v chodbe, chápem, že s ňou chcú predelit zóny, ale mne to príde čudné, zbytočné, aj jedálenský stôl je ďaleko od kuchyne, aj keď tam máte ostrov s raňajkovym barom. Ešte by som si tu vysunutu časť obývačky smerov von zarovnala, podľa mňa potrebné to nie je a bude to lacnejšie na stavbu, aj to predné vysunutie. Ja by som si dorovnáva spálňu a detskú do rovnakej vzdialenosti..Vznikne pekný ucelený kvadrik.lahky na stavbu, na vykurovanie a hlavne odpadne clenitost strechy....Ale to je môj názor, jasné, že súhlasiť nemusíte..
Odpovedať
Cele to clenenie sa nam praveze paci a tym je ten dom krajsi ako obycajny obdlznik. Stol je super tam kde je ved su to len 2 metre tak este tolko vladzeme prejst :) a hlavne ked nas je viac nebudeme sa tlacit za mini stolom ale dakujem
Odpovedať
@zuzka_lukacova ahoj :) aj my mame vybratý tento projekt. akurát tu stenu v jedálni chceme dať preč a dať tam veľký stôl pre 6tich. a v kuchyni a detskej izbe chceme dať klasické oná také ako sú vpredu. tým pádom budeme môcť v kuchyni umiestniť linku v tvare U
Odpovedať
@katikarcoolka super ;-) a v akom ste stadiu? uz ste kupili projekt? alebo uz ste zacali stavat...
Odpovedať
@katikarcoolka ahoj, ja si asi tiež kúpim tento projekt, ale čím dlhšie na to pozerám, nevadí ti, že pri vstupe nie je takmer žiadne prekrytie? Vyzerá to tak, že keď prídem domov a bude poriadne liať, kým otvorím dvere, zmoknem... Čo som si všímala domy naokolo, väčšina má viac krytý vstup do domu...
Odpovedať
;-) ;-) ;-) a na co cakate? je vyborny
Odpovedať
@zuzka_lukacova my uz mame projekt :)
Odpovedať
@bafinka Ahoj :) . Tak my uz projekt mame . No, to prekrytie bude nieco viac ako 600 a menej ako 1100 ked sme to pozerali podla toho pôdorysu a porovnali s tými vyklenkami . Lebo jeden ma 600 a tam ta strecha konci kusok ďalej ak si všimneš ale zasa menej ako ten predný ktory ma 1100. myslim ze nam to bude stacit :)
Odpovedať
@katikarcoolka ja som ho este nevzala, lebo si potrebujem nejake veci ujasnit. Ak sa mozem spytat, tak aky mate cca.rozpocet? Cena na kluc uvadzana na ich stranke 91-tis. je podla mna dost nerealna.
Odpovedať
super aj mne sa velmi paci uvazujem len este nemame papiere nakolko vam nacenili stavbu dakujem
Odpovedať
Článok sa načítava...
@vlado_m Dobry budete stavat cez hirmu dakujem
Odpovedať
Profilova fotka
Pekný.... Fakt pekný projekt... Samozrejme, musí korešpondovať s orientáciou parcely. Preto mne by sa napr. nehodil. Ale určite je to pekný projekt... ;-)
Odpovedať
Je krásny. My ho máme tiež, ale v upravenej podobe. Orientácia nám skvelo sadla. Držím palce pri stavaní :-)
Odpovedať
@frotta Zatiaľ mám v pláne stavať cez známych koľko sa bude dať.
Odpovedať
@juliett_2Dobry poprosim info odkial sate mali projekt .kedze ste ho upravovali i my ho ideme stavat len potrebujeme upravit projekt dakujem
Odpovedať
@zuzka_lukacova dobrý deň - tiež sa nám páči veľmi tento typ RD - nekúpili ste už medzičasom tieto projekty? ak áno ste spokojný?
Odpovedať
@katikarcoolka my ešte len ideme kupovať tieto projekty a tiež by sme menili za tie klasické okná v kuchyni a v izbe. Ste spokojný s vypracovaním projektu - čo sa týka k stavebnému povoleniu atď.
Odpovedať
Bolo by mozne si u niekoho pozriet tento projekt v stadiu hrubej stavby? Dakujem :-)
Odpovedať
@xili ano pozri MF pro na facebooku . stavajú ho v obci Preseľany
Odpovedať
Diskusia pokračuje po 4 mesiacoch
Dobry den, ten projekt je super, myslim, ze som videla uz stovky projektov, ale tato spolocnost ma (podla mojho nazoru) jedny z najlepsich. Paci sa mi, ze tento dom nema chodby, ktore zbytocne zvysuju metraz a tym sa omnoho efektivnejsie vyuziva priestor. Chcem sa este spytat, ci niekto nema od nich projekt/ postaveny dom STYLE 222 (na stranke som zatial diskusiu k nemu nenasla). Dakujem.
Odpovedať
Diskusia pokračuje po 6 mesiacoch
Dobry den, hladame projektanta na vypracovanie projektu osadenia domu na pozemok a napojenie inžinierskych sieti, okr. Nove Mesto n./V. Vedeli by ste niekoho doporucit? Jedna sa o projekt rodinneho domu Style 224 od MFPro. Dakujem
Odpovedať
Diskusia pokračuje po 2 mesiacoch
Ahojte, ma niekto postaveny alebo uz aj zariadeny tento projekt? Velmi by ma zaujimalo ako vyzera uz realne.
Odpovedať
Profilova fotka
my mame 220 od nich :D pomalicky dokoncujeme a poviem ti na povaly budes mat viac ako 12m2 ulozneho priestoru... my sme zmenili vystup na povalu z chodby kde je zastena a mame cca 24m2 ulozneho priestoru, v podstate komplet nad obyvackou :) tak do toho drzim palce
Odpovedať
Dobrý deň nemá niekto zrealizovaný projekt od nich c. 220?
Odpovedať
Diskusia pokračuje po 1 roku
@zuzka_lukacova zdravim chcem sa opýtať koľko máte rozpočet,ale akú cenu mate stanovenu
Odpovedať
Diskusia pokračuje po 2 rokoch
Ahojte a nemate aj nejake fotky z interieru?pre predstavu?ti co ste uz postavili? Diky pretoze rozmyslame aj my nad 220,223,218 a nevieme si to moc predstavit moc by ste nam pomohli.
Odpovedať
@tatkosmolko123 Nám sa tiež páčia projekty menších domov, kde je iba minimum chodieb. Na tých m2 je to totiž dosť podstatné.
Odpovedať
1
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?