Projekt domu Candy

Zobraz úvodný príspevok
Zdravím, s priateľkou si plánujeme postaviť domček a zaujímal by nás Váš názor na tento projekt: http://www.projektydomov.com/projekty... Čo sa vám páči / nepáči, čo by ste zmenili ? Prezreli sme stovky katalógových projektov a tento dom sa nám zdá byť jedným z najlepších projektov v danej veľkosti a cenovej kategórii. Za Vaše názory ďakujeme ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
Dobrý den,prosím o info. použili ste pri stavbe strechy vazníky? Zdá sa mi to rýchlejšie a lacnejšie...máte niekto skúsenost?
Odpovedať
Dobrý deň,je tu niekto kto má tento dom a mohol by som ho požiadať o fotky a nejaké informácie? :-)
Odpovedať
Diskusia pokračuje po 2 mesiacoch
Skoro postavený dům Candy. ;-)
Odpovedať
ahoj @jmaz, vyzera to super :-) myslíš že je skutočne lepšie mať zatvorené zádverie? neuberá to na "vzdušnosti" a otvorenosti priestoru? Inak by som rada videla nejaké real fotky hlavne čo sa týka interiéru a pohľadu na obývačku/kuchyňu. Či je ten stôl v ceste skutočne ok, ale ako tu niekto písal do obyvky sa nezmestí.
Odpovedať
Zatím stojíme s výstavbou - nemáme přípojky plynu a vody. V zádveří budou asi posuvné dveře, používáné jen v zimě. Podlahové topení hotovo, ale není krytina - až po vyschnutí anhydridu. Stůl bude na chodbě - zrušen komín a krb - místo toho bude TV na zdi.
Odpovedať
Vnitřek
Odpovedať
@lulara My už bývame,sme spokojní
Odpovedať
Posielam pár fotiek,my sme však starší manželia,.
Odpovedať
Diskusia pokračuje po 5 mesiacoch
Dobrý deň, chcem sa spýtať kto vám spracoval projekt a za akú cenu. Veľmi sa mi páči a tiež by som ho chcel realizovať. Ďakujem.
Odpovedať
Profilova fotka
@robotr .. nebudem robit reklamu...ale napis si do gugl nasledovne O80 dsj :-)
Odpovedať
Diskusia pokračuje po 2 rokoch
Ahojte, nemá niekto postavany tento domček na strednom Slovensku?
Odpovedať
Diskusia pokračuje po 2 mesiacoch
Dobrý deň, pripájam sa k téme. Viem, že tento príspevok je už starší, no predsa len skúsim - prosím Vás, má niekto postavený tento domček Candy v Žilinskom kraji a okolí? Ďakujem ☺️
Odpovedať
Článok sa načítava...
Diskusia pokračuje po 5 mesiacoch
Taktiez by som bol rad, keby sa nasiel niekto, kto ho ma v zilinskom kraji.
Odpovedať
Diskusia pokračuje po 7 mesiacoch
Po roku skúsim šťastie ešte raz - nikto s týmto domčekom aspoň v blízkosti ZA kraja?
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?