Projekt bungalovu 90-100m2

Dobrý den. Čo vravíte na tento pôdorys bungalovu? Čo by ste zmenili alebo aký by bol vhodnejši ?
Odpovedať
Neviem ake mas poziadavky a co ocakavas od domu,ale celkom sa mi to paci,az na tie 10m2 izby.Su fakt male.Min.by som dal 12m2.
Odpovedať
@slajf že je to taký katalógový návrh, ktorý naoko "má všetko" ale po detailnom prezretí bude málokomu vyhovovať. Beriem to tak, že je rozmerovo vhodný na Tvoj pozemok a veľkostne postačuje, preto nad ním uvažuješ. Čo by mne osobne nevyhovovalo: veľa mini pidi izbietok a dokonca bez okien. Nie sú uvedené rozmery, tak môžem len odhadnúť že napríklad TM má 2x1 meter. Vieš si predstaviť, čo do tohto priestoru reálne vojde? A máš reálnu predstavu koľko techniky je v súčasných domoch? A ešte by tam mala byť asi aj práčka, lebo inde zakreslená nie je. Detto špajza, dajme tomu o rozmeroch 1,4x1 meter. Vojde do nej regál 1x0,6 metra, teoreticky uzučký regálik oproti dverám a hotovo. 2 potravinové skrine o šírke 60cm splnia rovnaký účel a zoberú menej priestoru. V takto nakreslenom šatníku sa ani neotočíš. Ostatné ťažko hodnotiť, keď nie sú rozmery, ale napríklad v spálni tá skriňa nebude stačiť. V kuchyni je v strede skoro tanečný parket, ale miesto pre chladničku nie je.
Odpovedať
@zltalienka Pozemok mam 20x28 takže môžem aj ine vymysliet. ďakujem za poznatky. skusim si to nejak prerobit alebo pohladat niečo iné
Odpovedať
@slajf škoda takého širokého pozemku na tento pôdorys.
Odpovedať
Ten dom ma velmi malo okien
Odpovedať
Vyklenok by som zarovnal, teda zvacsil a dorovnal to ku kuchyni. Tym padom, by vznikol priestor na zvacsenie izieb. Decke izby by si zasluzili rozhodne viac svetla, okna by som zvacsiel a tak isto aj to kuchynske, tam je veru malo svetla. Rohove okno nad linkou by to mohlo vyriesit
Odpovedať
1
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?