Poznáte projektanta v Prešove?

28. apr 2021330
  • Viete mi doporučit projektanta v PO na modernu stavbu?

• napis mi spravu my sme spokojny s mojim

• @svecr  dobrý deň.Este máte záujem. O projektanta?

• Sponzor fóra
  • Áno. Mame záujem.

• @svecr  Miloš Hájnik Architekt

• @jamaha59  ale on je architekt nie? On robi studie. A chcem sa opytat,viete nejakeho projektanta v Po,ktory je spolahlivy a rychly? Dakujem

• @mravvcek  Neviem, či ste už našli, ale p. Hájnik robí aj projekty pre stavebné povolenie. Tzn. vám vie zabezpečiť komplexný servis naprieč profesiami. Nám jeho paré prešlo cez všetky inštitúcie bez jedinej výčitky ktorejkoľvek strany a v rekordne krátkom čase na pomery Prešova. Kto hľadá katalógovú cenu a má chuť prerábať projekt na stokrát, pokojne nech ide takou cestou. Špičkovú robotu však treba adekvátne ohodnotiť. On si každé jedno naše euro zaslúžil. Rozhodne by som nemenil.

• Dobry den mozem kontakt na nejakeho lacneho projektanta zo Stropkova Svidnika a okolia?dakujem

• @lenkad26  Máte kontakt naňho nejaký mail ??

• @pat3  už bohužiaľ nie

Pridaj príspevok

Nenašli ste čo ste hľadali?

hľadať len v názvoch tém
    Odporúčaní dodávatelia
    Projekty, návrhy, vizualizácie, výroba a montáž nábytku na mieru pre moderné aj klasické interiéry rod. domov a bytov. Cenník na www.inovacio.sk 
    Efektívna architektúra a výstavba energeticky pasívnych a nízkoenergetických domov vrátane PHPP.
    Vizuálne návrhy záhrad, fasád rodinných domov a interiérov podľa Vašich požiadaviek. Vypracovanie projektovej dokumentácie pre potreby realizácie.
    Články od našich partnerov
    Elektroinštalácie vo vápennopieskovom murive.
    SYNEGO SLIDE novinka u veľkoformátových dverí
    Akú dlažbu vybrať k historickým objektom?
    Archív článkov od partnerov