Nazor na tento Projekt WAW1014

Ahojte.Chcel by som pocut neake nazory na tento typ domu. Pride nam zaujimavy.Mame sice dlhy uzky pozemok (16x50) ale vosiel by tam :-) prikladam odkaz.Diky http://projektydomow.ladnydom.pl/proj...
Odpovedať
Alebo sa nam paci aj Praktik 61 ...tiez splna vsetko co potrebujeme...
Odpovedať
Veľa výklenkov, vikierov, odskokov, balkónov, strešných okien.... Teda nahrávanie vode a únikom tepla - tomu proti čomu človek počas života v RD celý život bojuje. Jasné, dá sa to urobiť aj dobre, ale to si to budeš musieť postaviť a zaizolovať sám. :-(
Odpovedať
Profilova fotka
@mmates1 Tlieskam, že konečne vidím aj poschodový dom. Táto bugalománia sa mi akosi nepáči. Čo poradiť...? Oba tieto domčeky (najmä Praktik) sú ešte z éry, keď sa tak prísne nehľadelo na tepelné straty objektu. Členitosť fasády totiž = vyššie tepelné straty. ]-( Pozri sa po vyslovene nízkoenergetických objektoch.
Odpovedať
Dakujem pekne.ano chceme poschodovy domcek urcite...hladame inspiraciu.vieme co v nom chceme mat len nevieme ako ma vyzerat zvonka :-) idem pohladat nieco nizkoenerogo... Vieme to ,ze ma to mat na sirku do 11m...prizemie ma obsahovat kuchynu spojenu s obyvackou,Kupelnu,garaz,technicku miestnost,schodisko,pripadne jednu izbu na prizemi neni podmienka.No a poschodie 3-4 izby a kupelna...
Odpovedať
@mmates1 tak já bych na přízemí jednu místnost určitě doporučil ;-) .
Odpovedať
1
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?