Menu Forum

Názor na tento bungalov ( stava ho niekto ? )101 MFpro

16. máj 2016  • 
fotoportrét
fotoportrét
luka29
Registroval sa 13. mája 2016 na modrastrecha.sk. Pridal 5 príspevkov. Okres Liptovský Mikuláš.
fotoportrét
fotoportrét
luka29
Registroval sa 13. mája 2016 na modrastrecha.sk. Pridal 5 príspevkov. Okres Liptovský Mikuláš.
 http://www.mfpro.sk/projekt/bungalov-101
13. máj o 10:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
 Pridaj príspevok
fotoportrét
fotoportrét
luka29
fotoportrét
fotoportrét
luka29
 @luka29
13. máj o 22:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
zoja17
Registrovala sa 13. apríla 2016 na modrastrecha.sk. Pridala 92 príspevkov. Okres Bratislava.
fotoportrét
fotoportrét
zoja17
Registrovala sa 13. apríla 2016 na modrastrecha.sk. Pridala 92 príspevkov. Okres Bratislava.
 ahoj,

- je tam strašne veľa výklenkov - to len predraží a predĺži stavbu. Tá strecha je tiež strašne členitá, to ju len predraží
- vaša kúpelňa bude mať 13,15 m2, nie je to príliš, naozaj potrebujete dve umývadlá?
- v kuchyni by mi vadilo nemať žiadnu komoru
- tá garáž je podľa mňa veľká, naozaj v nej budete parkovať 2 autá? nepoznám nikoho, kto by v garaží naozaj parkoval, nakoniec skončí ako sklad vecí. Možno by stálo za zváženie nechať miesto na jedno auto, posunúť nejak technickú a radšej získať miesto pre komoru
- budete tam mať 4 posuvné dvere na záhradu? nie je to moc?
14. máj o 19:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
pistikus (30 r.)
1
Registroval sa 12. januára 2016 na modrastrecha.sk. Pridal 216 príspevkov. Má 1 priateľa. Okres Stropkov.
  • Staviam dom
    okres Stropkov
fotoportrét
fotoportrét
pistikus (30 r.)
1
Registroval sa 12. januára 2016 na modrastrecha.sk. Pridal 216 príspevkov. Má 1 priateľa. Okres Stropkov.
  • Staviam dom
    okres Stropkov
 Akože kupelňu pri spálni budeme mať aj my, ale 13,15 m2 sa mi zdá nepomer oproti tomu, že pre dve detské, alebo detskú a hosťovskú bude mať 4,75 m2 aj s wc.
Špajza chýba pri takom dome.
A zdá sa mi dosť nepomer veľkosť všetkých ostatných izieb vrátane garáže k tým dvom detským a wc. Vyzerá to ako toto je dospelácka časť a toto tu máte, žeby sa nepovedalo. Jedine, že deti máte odrastené a takto im to stačí.
15. máj o 23:32  •  stavia dom  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
luka29
fotoportrét
fotoportrét
luka29
 @zoja17 ahoj
- toto je katalogový projekt ,ja sa chcem len odraziť od neho
- čo sa týka výklenkov tie by som zarovnal,kupelňu plánujem menšiu,špaju tam musím ešte do pasovať a garáž my vyhovuje že je veľká lebo jedno auto plus na dedine máš kosačka, bicykle,sánky a pre deti ešte dáke hračky plus miesto na dielničku emoticon
- tento projekt musím prispôsobiť mojím potrebám ale každá dobrá rada je plus
16. máj o 09:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
luka29
fotoportrét
fotoportrét
luka29
 @pistikus ahoj
- ak môžeš tak ho sem tvoj projekt
16. máj o 09:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
leonardom
9
Registroval sa 12. februára 2014 na modrastrecha.sk. Pridal 2630 príspevkov. Má 12 priateľov. Okres Prievidza.
fotoportrét
fotoportrét
leonardom
9
Registroval sa 12. februára 2014 na modrastrecha.sk. Pridal 2630 príspevkov. Má 12 priateľov. Okres Prievidza.
 @luka29 Je to tam nejaké zmätočné v tom popise:
Orientačná cena stavby na kľúč:204 800 €
Cena stavebného materiálu:15 800 €...
Chybička se vloudila...
Všetci sa dnes púšťajú do týchto "bungalovov". Ale je tam nenormálna zastavaná plocha.
Bol som aj v domoch ľudí, čo nemajú problém s peniazmi. Kto ide do väčšej metráže (a rozmýšľa v súvislostiach), ide do 2 podlaží.
16. máj o 09:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
segga
Registrovala sa 20. októbra 2014 na mojasvadba.sk. Na modrastrecha.sk pridala 39 príspevkov. Má 1 priateľa.
fotoportrét
fotoportrét
segga
Registrovala sa 20. októbra 2014 na mojasvadba.sk. Na modrastrecha.sk pridala 39 príspevkov. Má 1 priateľa.
 @zoja17 My mame dvojgaraz a parkujeme v nej dve auta kazdy den.. emoticon
16. máj o 10:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
clean
Registroval sa 16. apríla 2016 na modrastrecha.sk. Pridal 376 príspevkov. Má 1 priateľa. Okres Košice.
fotoportrét
fotoportrét
clean
Registroval sa 16. apríla 2016 na modrastrecha.sk. Pridal 376 príspevkov. Má 1 priateľa. Okres Košice.
 @zoja17 mame tiez dvojgaraz a 3 auta, tak jedno chudacik auto nevojde ani. Zasa co ja poznam ludi a maju vacsie domy, stale maju oba garaze s autami. Asi poznas inych ludi emoticon
16. máj o 10:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
aneri53
Registrovala sa 28. decembra 2010 na modrastrecha.cz. Pridala 1951 príspevkov. Má 40 priateľov.
fotoportrét
fotoportrét
aneri53
Registrovala sa 28. decembra 2010 na modrastrecha.cz. Pridala 1951 príspevkov. Má 40 priateľov.
 @zoja17 Máme dvougaráž a denně v ní parkují dvě auta. Vždyť proto jsme ji stavěli emoticon
16. máj o 10:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
zoja17
fotoportrét
fotoportrét
zoja17
 aha, tak asi naozaj poznáme iných ľudí emoticon konkrétne prípady: jedny naši známy majú dvojgaráž a idú ju prerábať na hosťovskú izbu + nejaký sklad na veci a druhý známy majú dvojgaráž, a dodatočne si postavili prístrešok pre autá a garáž slúži ako sklad. A tiež som dosť často počula argument, že parkovať auto v zime v garáži nie je úplne ideálne kvôli tomu topiacemu sa snehu so soľou, že to škodí plechom - ale nie som automechanik, neviem ako veľmi to škodí, len to konštatujem. Asi naozaj záleží od konkrétnej rodiny.
16. máj o 17:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
lenka_21 (40 r.)
41
Registrovala sa 14. novembra 2010 na modrastrecha.sk. Pridala 482 príspevkov. Má 41 priateľov. Okres Nové Zámky.
  • Už bývam v dome
    okres Nové Zámky
fotoportrét
fotoportrét
lenka_21 (40 r.)
41
Registrovala sa 14. novembra 2010 na modrastrecha.sk. Pridala 482 príspevkov. Má 41 priateľov. Okres Nové Zámky.
  • Už bývam v dome
    okres Nové Zámky
 @luka29 suhlasim s tym co napisala vacsina. Zvacsila by som detsku a hostovsku kupelku a zmensila rodicovsku. Chyba mi komora/spajza. Tiez sme zvazovali dvojgaraz podobne ako je tu, ale museli by sme dat velmi dozadu dom a to nam vadilo. Pred domom by vznikol nevyuzity priestor. Neviem aky velky mate pozemok. My 30x30. Nakoniec sme dali garaz zvlast, ale urcite je vstavana dobra vec. Okno zo spalne na terasu zbytocne (podla mna)

Naopak sa mi tu paci... chodbicka k izbam je dobra, na terajsom dome mi vadi, ze hned z dennej casti sa ide do nocnej. Tiez sa mi na tomto projekte paci riesenie kuchyne, obyvacky, jedalne. Ja mam teraz spolu a pre mna uz v novom dome nie, budem to mat oddelene, ale budem to vediet prepojit... Navrhujem este domysliet terasu, takto to bude podla mna dost tienit. Ludia na terasu casto zabudaju a potom nevedia ako to vyriesit...

S mensimi zmenami to bude pekny domcek. Mozte pozriet moj fotoblok, je tam urcita podobnost...
16. máj o 20:42  •  už býva v dome  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
pistikus (30 r.)
1
  • Staviam dom
    okres Stropkov
fotoportrét
fotoportrét
pistikus (30 r.)
1
  • Staviam dom
    okres Stropkov
 @luka29 Mám podorys vo fotkach. Pozri. My sme si ho davali kreslit. Jedno coho sa bojim je male zadverie. Ale uvidime. Mali sme mensi pozemok tak sme sli do poschodia. Ved pozri a tiez hod koment.
16. máj o 20:45  •  stavia dom  • Odpovedz  •  Páči sa mi to