Nazor na projekt OPTIMAL 1439

Ahojte, s manzelom uvazujeme o stavbe domu a pozdava sa nam tento projekt. Iba zaciname s vyberom, ocenime rady a pripomienky. Dakujem 8-)
Odpovedať
aj my sme si tento domcek vybrali, je to "novinka 2014" - rozpocet bol 105 000e bez DPH ,ale teraz (2015) isla cena hore t.j. 123 800 bez DPH (154 800 s DPH), zda sa mi to trosku vela... :( ale splna vsetky nase kriteria
Odpovedať
@kingsoso a uz ho idete stavat? alebo este len o nom uvazujete?
Odpovedať
Čakám, kedy sa tu objavia zástancovia okna v špajzi, ktorý by bez neho nestavali :D Inak, za mňa celkom OK, akurát by som na druhom poschodí zrušil šatník a o ten priestor by som zväčšil obe tie izby. Navyše tým pádom by sa dala rovnako o ničo zväčšiť aj tá pracovňa, alebo ako to nazvať tým, že by sa medzi izbou narovnala priečka ... Predpokladám, že rodičovská spálňa bude dole, takže mi príde šatník hore pre decká na poschodí zbytočný - resp. rodičia sa asi nebudú cbhodiť prezliekať na poschodie. BTW, veľmi sa mi páči prechod z garáže do domu.
Odpovedať
@bubukatka no nevieme sa rozhodnut :-( , bud optimal 1439 alebo bungalov 961 (ale tu by sme chceli piatu izbu v podkrovi), jasne ze garaz musi byt ;)
Odpovedať
@lubk0 rodicovska spalna by bola hore, a rovnako aj detske. dole by bola pracovna. cize hore by sa spalo, my sme praveze chceli mat satnik. Spajza nemusi mat za kazdych okolnosti okno, aspon podla mna :)
Odpovedať
@kingsoso aj ten bungalov je celkom ok, ta dispozicia je tak akurat. len co za izbu by bola ta v podkrovi, myslim, ci by to bola detska, pracovna...? Garaaa, tak to ano, ta musi byt :-D
Odpovedať
@bubukatka Máš tu inú tému, kde sa práve hovorí o výhodách a nevýhodách poschodových domov. http://www.modrastrecha.sk/forum/rozp... Už len kvôli súkromiu rodičov od detí by som si tú spálňu nechal ja osobne dole. Otázne je tu, ako sa bude používať pracovňa a či to bude regulérne miesto, kde niekto bude X hodín denne pracovať a budú mu tam chodiť aj nejaké pracovné návštevy. Pri zachovaní šatníka na vrchnom poschodí zbytočne prichádzate o m2 na chodbe od schodiska, ktoré nijako inak nevyužijete :/
Odpovedať
1
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?