Nazor na projekt Opal 65/152

Profilova fotka
Pridam projekt opal 65/152 a moje zmeny, prosim o postrehy, co este zmenit, ideme to zadat projektantovi...v kuchyni rozmyslam ponechat iba 1okno, druhe nahradit dverami a tym padom zmensit linku na tej strane, potrebujem vtesnat mensi stol do kuchyne... Orientacia, sever je hore, terasa na zapad... Dakujem
Odpovedať
príde mi trochu komplikované to poprepájanie kuchyne - sú tam 4 dvere? či dokonca 5 podľa prvého nákresu?
Odpovedať
Profilova fotka
@fidorka7 dvere z chodby do.kuchyne, dvere.z.kuchyne do obyvacky a dvere do spajze...plus na terasu balkonove dvere
Odpovedať
Profilova fotka
@fidorka7 v tom hornom.nakrese tie dvere.vlavo, to.je moj nacrt.ceruzkou, zabudla som.vygumovat...
Odpovedať
Profilova fotka
neviem.ci zrusit.niektore dvere, teoreticky tam nemusia byt tie do obyvacky..myslim, ze zatvarat ich nebudeme...
Odpovedať
Profilova fotka
@poisonblu ]-( Nie sú nám známe terénne pomery, takže ťažko súdiť. Ale nie som si istý, že či tie zmeny, čo tam špekulujete spraviť, veci pomáhajú....(?) Skôr opak je pravdou. Predtým to malo aspoň nejakého "ducha" - teraz.....? Že by sa to nejako vylepšilo...? Ako vravím: málo vstupných informácií. Ale nie je to jednoduché len tak hala-bala prehadzovať dvere a posúvať múry na projekte. Aj na aute by ste si dali posunúť dvere...? ;-) A stojí zlomok ceny domu. Kúpili by ste iné, však? Tak kúpte iný projekt, alebo si ho dajte nakresliť a zbytočne to nesilte. Ten nástup z kuchyne na terasu bol v originálnom projekte skvelý..... ;-) Vy ste z toho spravili terasu podnikovej chaty.
Odpovedať
Profilova fotka
@leonardom terenne pomery: rovina, uzky pozemok, zmeny sme uviedli projektantovi, suhlasil, len to mame dat na papier...co sa tyka terasy, teda pretiahnutia tej obyvacky, tak kedze pridavame techn.miestnost, musime posunut aj obyvacku, aby sa nezmensila...teoreticky mozeme o kusok predlzit aj kuchynu, aby to Lko nezaniklo...lenze chcem urcite stol v kuchyni, no skusik este pospekulovat nejak Mali sme aj ine projekty vybrate, ale kedze mame projektanta, ktory robi pre erlis, vybrali sme projekt od nich a vhodne boli len dva
Odpovedať
Profilova fotka
@leonardom alebo to .urobit naopak a predlzit obyvacku a to Lko vytvorit pri kuchyni? Proste stol v kuchyni musim mat kvoli detom, takze potrebujem nan miesto a urcite nechcem obyvacko-kuchynu
Odpovedať
Profilova fotka
@poisonblu chcete technickú miestnosť, presuňte ku nej aj krb, zvolníte stred
Odpovedať
Profilova fotka
Zmena..
Odpovedať
Profilova fotka
@poisonblu Noooooo.... Hádam lepšie, nie...? ;-) Rešpektujem, že nechcete klasickú obývačko-kuchyňu... Ale dvojité posuvné dvere medzi kuchyňou a obývačkou by sa Vám v budúcnosti možno hodili viac, ako jednokrídlové otváravé. Keď budete pripravovať pokrmy - nemusíte byť odrezaná od rodiny, návštevy... manžela, sledujúceho TV program. Alebo naopak: Vy pri telke - on sa pokúša prekvapiť Vás nejakým jedlom a potrebuje konzultovať. :-) Skrátka: môže to byť zavreté a sú 2 samostatné miestnosti a môže to byť dokorán a je to prepojené a rodina je pokope...
Odpovedať
Profilova fotka
@leonardom zvazovala som vyuzit predelove dvere, ktore mame v byte, ale tym si moz nepomozem, lebo by bolo 3 ks a musela by som nejak vymysliet, aby sa dali 2 presuvat, resp.aby sa mali kam presuvat...
Odpovedať
1
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?