Nazor na projekt euroline 1577

Prosim o vase nazory k projektu, dispozicne riesenie, velkost izieb. Dik http://www.eurolineslovakia.sk/sk/pro...
Odpovedať
Profilova fotka
@solim81 Za mňa +++. A pokiaľ ho budete mať aj natočený na svetové strany tak, ako je na obrázku (vpravo Sever, vpredu Východ), tak už iba blahoželám k výberu... S dôvetkom: pozor, od 1.1.2016 Vám neskolaudujú dom, ktorý nebude vymyslený aj z pohľadu energetickej náročnosti... ;-) Takže pamätajte aj na to, lebo tento konkrétny projekt tu už nejaký rôčik koluje a treba tie konštrukcie prispôsobiť novým potrebám...
Odpovedať
@solim81 Dispozicne riesenie sa vzdy posudzuje vzhladom k pozemku. Takisto nepises, aka ste velka rodina, ake mate naroky atd. Za mna NIE. Lebo: - malicke detske izbicky, spalna tiez nic moc. Zo 149 m2 zastavanej plochy sa da viac vytlacit. - 300km od vchodu do kuchyne. - zbytocne chodbicky - pred kazdou izbou, zabity nevyuzitelny priestor. - absencia tech. miestnosti. Kde bude kotol, pracka, susicka? Vchod na nosenie dreva do krbu..
Odpovedať
vec nazoru...skor anie dost suhlasim s matorado a ani L dom neprispeje financiam a narocnosti projektu a pritom tu terasu co L vytvori ani velmi nevyuzivas..vyuziva sa z kuchyne resp z obyvacky...nie zo spalne... PS aky mas siroky pozemok? na tento dom treba cca 22 m
Odpovedať
Profilova fotka
šikovný, škoda ze nie je kuchyna s obyvačkou v predu ale musi sa ist celu chodbičku do zadu....ale vela zalezi na orientacií vasho pozemku, projekt je šikovny :)
Odpovedať
Diskusia pokračuje po 3 rokoch
Profilova fotka
@vlasticka88 ale zase mas kuchynu s obyvackou na terasku.
Odpovedať
Profilova fotka
@matorado da sa zvacsit izba o ten uskok co tam je terasa. a orientacia kuchyne a obyvacky k terase na dvor je lepsie niest si kavicku a jedlo tam ako nakup. a nakup mozes doniest zadom cez terasu.
Odpovedať
Profilova fotka
zalezi od orientacie pozemku. ja mam vpredu zapad a vzadu vychod a zrkadlovy obraz. Zvacsim kuchynu a izbu o ten uskok terasy. a terasu dam vzdau za domom vacsiu
Odpovedať
@matteo2018 myslis, ze ma zmysel im pisat, ked sa k tomu vyjadrovali pred tromi rokmi? Nie je to uz jedno? :-)
Odpovedať
Profilova fotka
nenasiel som nikoho kto by mal tento projekt
Odpovedať
1
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?