Nazor na projekt domu bungalov 103,4m

Ahojte poprosim vas o nazor na podorys.Pozemok mame siroky 15 m a dlhy 33m.Dakujem.
Odpovedať
@marypies odstránil by som garáž a zväčšil obytnú plochu. Takisto by som zväčšil terasu a pridal technickú miestnosť
Odpovedať
@marypies ja by som vchod do domu presunula medzi dennú a nočnú časť, oproti kuchyni. Ak nevadí že každý ide do obývačky okolo kuchyne...
Odpovedať
Profilova fotka
je to krajsie riesenie ako to minule, 1: treba mat na zreteli odstupy (vid prilozeny obrazok) 2: treba vediet samozrejme situaciu na pozemku a jeho okoli a ak by bola moznost tak v ramci dispozicie: a) vyhodit spajzu b) vyhodit to, wc kde je aj pracka c) doplnit kuchynu o ten kusok (vyzera, ze ziskate rovnako miesta ako v spajze s cistejsim riesenim) d) vytvorit na mieste vyhodenych mistnosti vstup do domu e) rieseny vstup z boku prestresit zaujimavou kontrukciou ktora by sa vytiahla az pred dom a tak by vznikol potrebny akcent vstupu na prieceli f) momentalnu kupelnu prerobit na práčovňu, kotolnu a wc pre dennu cast domu tak, ze zrkadolovo prehodit dvere, aby boli blizsie k obyvacke. h) predelit dennu a nocnu cast i) urobit na mieste, kde je 4.40 a skrina, kupelnu sprchu/vanu 3: co sa tyka tej bocnej steny na terase tak odporucam prehodnotit situaciu na pozemku a ak by sa pocitalo s niecit maujimavim na zbytku pozemku tak to takto neuzavriet, vykonzolovat strechu (predpokladam, ze tam je ta stena kvoli prestreseniu treasy) alebo urobit stlp
Odpovedať
1
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?