Menu Forum

MFPRO-Bungalov 140

22. okt 2016  • 
fotoportrét
fotoportrét
gringonitra
Registroval sa 29. septembra 2014 na modrastrecha.sk. Pridal 1 príspevok. Má 1 priateľa. Okres Nitra.
fotoportrét
fotoportrét
gringonitra
Registroval sa 29. septembra 2014 na modrastrecha.sk. Pridal 1 príspevok. Má 1 priateľa. Okres Nitra.
 http://www.mfpro.sk/projekt/bungalov-140
Ahojte máte niekto skúsenosti s výstavbou tohoto domu? Aký je Váš názor na tento projekt?
19. okt 2014 o 22:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
 Pridaj príspevok
Príspevok bol zmazaný adminom, lebo nespĺňal pravidlá fóra. Poznámka admina: “Na reklamu slúži profil Profesionála.”
21. okt 2014 o 08:27 • dcc51
fotoportrét
fotoportrét
adrian1603
Registroval sa 27. januára 2013 na modrastrecha.sk. Pridal 3 príspevky.
fotoportrét
fotoportrét
adrian1603
Registroval sa 27. januára 2013 na modrastrecha.sk. Pridal 3 príspevky.
 Ahoj vyzera zaujimavo, rozmyslame aj my nad nim alebo 138 co je dost podobny. nakoniec si ho staval?
21. okt o 22:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
snowy66
Registroval sa 13. marca 2014 na modrastrecha.sk. Pridal 1713 príspevkov.
fotoportrét
fotoportrét
snowy66
Registroval sa 13. marca 2014 na modrastrecha.sk. Pridal 1713 príspevkov.
 @gringonitra panelakovy podorys, wc bez okna, izby kamrliky, v kupelni napraskana natesno vedla seba bez ladu a skladu sanita, chodbicky krizom krazom, hruza. Ja tomuto nerozumiem, pridat podorysu par metrov na sirke a dlzke, hned to ma dostojny zivotny priestor, ale takto? Za to ze usetri niekto par (desiatok) tisic sa bude dozivotne motat a zrazat s rodinou v kamrlikoch. Co uz clovek da do 11 metrovych izbiciek? Preboha, sak to su priestoy iba na prespanie. Alebo sa zivot takym ludom odohrava inde a toto bude v nejakom satelite kam ludia utekaju prespat...alebo maximalne pre troch ludi...alebo pre dochodcov s odrastenymi detmi...
22. okt o 09:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to