MF Pro Style 212

Ahojte,Stavia niekto dom od MF PRO Style 212 ?
Odpovedať
Ahoj. Síce nestaviame tento dom, ale pristup mf pro bol super. Postavili sme od nich bungalov 149.
Odpovedať
Mne sa velmi paci ako je rieseny a pozemok mame sever vchod/ juh terasa co je vyhovujuce pre tento typ domu.Rada by som si ho pozrela na zivo ak by to bolo mozne.Prerabali ste aj nieco na plane alebo presne poda planu?Ja by som chcela trosku zmenit ale to si asi priplatim
Odpovedať
Inak mate pekny bungalow 149 pozerala som projekt ;-)
Odpovedať
presne aj tak to máme sever vchod a terasa juh. Hej zmenili sme toho tak celkom dosť. Dispozične je tento náš uplne bomba. 4 izby + obývačka 42 m2, garáž, technická. 2x kúpelna. A hlavne 70% prestrešená terasa. Takže nemusíme nič riešiť. Vy kde budete stavať?
Odpovedať
My budeme stavat pri topolcanoch.S tou terasou je to super ,pekny oddych a na juhu vela slniecka.A ak sa mozem spytat o kolko navysila cena planu, ked ste ho prerabali.Ja by som asi velke upravy nerobila asi len trochu zmenila vekosti izieb a pridala este okno.
Odpovedať
My trencin. Je to podobny projekt.
Odpovedať
Krasny domcek super ja sa uz tesim ked my zacneme aj ked je to este v nedohladne :-)
Odpovedať
Diskusia pokračuje po 10 mesiacoch
@mirulinka2 ahoj.my sa chystáme.ale chceme ho kombinovať s inými projektom.mame taký neštandardný pozemok so šírkou 38m a dĺžkou 22m.snad sa nám to podarí nejak účelovo a pekne osadiť do terenu.ak niečo zistia ohľadom 212tky daj vedieť :-)
Odpovedať
@mirulinka2 chcel by som zväčšiť technickú a kúsok z nej zobrať na hosťovské WC so vstupom zo zadveria.a tak isto mi tam nejak nepasuje ťa komora.uzatvara mi tam priestor obývačky.asi sa posunie kúsok do garáže.
Odpovedať
Ahoj marcel714 dobre postrehy .My mame podobne rozmery pozemku .Je trosku atypicky v tvare lichobeznika . Ja som rozmyslala zrusit kupelku zo spalne a tak zvacsit detsku izbu a a odobrat 0.5-1m z garaze a zvacsit technicku ako si aj ty rozmyslal.Obyvacku prehodit s kuchynou .A to vecko zo zadveria je fajn napad ;)
Odpovedať
Profilova fotka
Ja som videl upravený pôdorys, neviem či sa s tým už niekto stretol.
Odpovedať
Diskusia pokračuje po 1 roku
dobry deň chcel by som sa spýtať na rozmery tochto upraveného domu. Ďakujem
Odpovedať
Článok sa načítava...
@hitman80 My staviame takto upraveny.Uz je hotove 1NP,ideme na krov a strechu.Pozri v albume.
Odpovedať
1
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?