Máte skúsenosti s výstavbou Klasik 103 z Euroline?

staviate aj vy klasik 103 od euroline?ake mate skusenosti?kto ma foto z vystavby tohto domu?
Odpovedať
Profilova fotka
My sme ho povodne chceli stavat, ale neskor sme sa rozhodli pre KOMPAKT 602. Myslim, ze je to pomerne casty druh domceka, vela postavenych domov tohto typu sme videli v okoli ...
Odpovedať
nam sa klasik 103 paci,nie su to len klasicke styri obvodove steny a hotovo,rozmerovo je flexibilny aj na mensie pozemky a exterier posobi milo,sympaticky
Odpovedať
hm hm hm
Odpovedať
Profilova fotka
To je pravda, ta velka obyvacka je super, takisto krb
Odpovedať
klasik sa mi páči aj preto že všetko ma svoje miesto v dome nič nieje nevyuzite.
Odpovedať
Profilova fotka
Ahojko,nasi znami tiez stavaju tento domcek a su vo faze hrubej stavby.dokoncenej.Robili tam nejake zmeny.Vyzera to celkom fajn maju aj garaz a prechod z chodby do garaze.Viem ze doteraz dali do domceka 900 000.Podla mna ma tento domcek jednu nevyhodu ze nemaju kupelnu na dolnom poschodi len wc co je v mojom pripade trocha od veci.Predsa ked budujem tak myslim na starobu.Ale kazdeho osobn.vec ja len hovorim svoj nazor.Papa x-)
Odpovedať
koxinka aj mne toto vadilo,no ale prave preto si stavbu domu treba dobre rozmysliet,mi chceme zatial byvat len na prizemi predsa sme zatial len dvaja no a vypocitali sme si ze pod schody na v pohode vojde WC a tam kde malo byt povodne len WC sa nam zmesti dolna kupelna taka mini ale na zaciatok to bude stacit,no a tu hornu kupelnu co budeme mat tak tam si dame len cisto umyvadlo, zachod a vanu a do tej dolnej potom presunieme pracku a tak.
Odpovedať
Diskusia pokračuje po 6 mesiacoch
Profilova fotka
ahojte my už byvame takmer rok mame Klasik 103 a stále dorábame pozrite foto je tam aj dom tiež sme riešili kupelnu aj dole byva sa nám fantasticky :-D
Odpovedať
1
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?