Máte dom podľa Bungalovu 168?

Ahojte.ma niekto dom podla projektu bungalov 168 od prodom...popripade nieco podobne?
Odpovedať
mame tento projekt bungalov 168 ... @zuzanapi11
Odpovedať
Diskusia pokračuje po 1 roku
@lilih Máte tento dom?
Odpovedať
Profilova fotka
@lolalita momentálne mám vypracovaný projekt (trochu pozmenený) a čakám na stavebné povolenie
Odpovedať
My ho staviame
Odpovedať
@k1803 ahoj, máte aj nejaké foto zo stavby?
Odpovedať
A aj sa chcete nieco k tomu projektu opytat?
Odpovedať
@erik4827 ja som vam písala súkromnú správu
Odpovedať
Diskusia pokračuje po 5 mesiacoch
Aj ja by som ho chcela,len si neviem rady s oknami- na jwdnej dlhej strane tieni sused.
Odpovedať
@erik4827 Neviem si predstaviť dlhodobú funčnosť posuvných dverí na terase...
Odpovedať
Diskusia pokračuje po 4 mesiacoch
Ahojte, my ho máme už postavený(ideme na dlazby, parkety atd.), keby chcel niekto niečo poradiť( technicky, fotky...) naše riešenia atd. Vela sme si sami robili.
Odpovedať
Diskusia pokračuje po 4 mesiacoch
@ondrix prosim ako ste riesili rozlozenie kuchyne s obyvackou???staviame nieco velmi podobne..a vnutorny priestor na sirku mame 7,20m a riesim co kam dat,kuchynu,jedalen,obyvacku..dakujem
Odpovedať
Diskusia pokračuje po 4 mesiacoch
@ondrix @karmenocka @geripixi @4nika10 @erik4827 ahojte....no ako staviate tento domček??? my už ideme na kúrenie...zatiaľ som spokojná s projektom, a vlastne aj všetci mi.hovoria že dávno nevideli tak dobre všetko usporiadané 🤷‍♀️🤷‍♀️
Odpovedať
Článok sa načítava...
No staviame veľmi podobne niečo.projekt sme si dávali robiť individuálne a potom som si všimla ze to je dosť podobne tomuto domceku
Odpovedať
Len sme si nechali dorobit terasu a trosku mame inak vnútorné priecky
Odpovedať
@k1803 už bývame polroka ☺️ sme spokojní, zatiaľ by som nemenila nič 😀
Odpovedať
@4nika10 dosť miesta všade??? síce už sa meniť u nás nič nedá len tak sa pýtam 🙂 nemáte nejaké foto??? kuchyňa či obývačka 🙂
Odpovedať
@k1803 miesta je dosť, ale máme malé bábo takže všade, kde je kus miesta sú hračky, hojdačka, stolička, podložky, ihrisko... Fotky pošlem do správy ☺️ v akom štádiu stavby ste?
Odpovedať
@4nika10 verím 🙂 mám už 2rocnu, ale stále je to rovnako a to zatiaľ bývame v spodnej časti domu u rodičov, niečo ako 2izb byt + trochu viac 😂 ....momentálne máme potery omietky a cez víkend na sadrokartón...takže ešte dlhoooo do finisu
Odpovedať
Profilova fotka
@zuzanapi11 ahoj...my máme od prodomu bungalow 139..tiež niečo rozmerovo menšie..
Odpovedať
Diskusia pokračuje po 1 roku
@ondrix dobry den, rozmyslame nad tymto projektom vedeli by ste mi poslat nejake fotky ako to vyzera. Ako je to s uloznym priestorom v podkrovi a aky mate krov. dakujem 🙂
Odpovedať
Profilova fotka
Zdravim, chcem sa spytat. Ti co mate uz postavene… To velke presklenie nie je ziaden problem? Prevlak neklesol? Sme dali bocne obrovske fixy a stred balkon, ideme potiahnut strechu az na terasu, tym padom sme museli pridat dalsie okno do obyvacky, riesili sme to znova velkym fixom. Zatial mame vymurovanie a pojdu sa robit stlpy a nasledne veniec. Dakujem za info 🙂
Odpovedať
1
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?