Má niekto projekt Severina od Archipelagu?

Aky sa vám zda? Dakujem
Odpovedať
hanculka, mne sa zda ta severina obrovsky domisko. Ale to bude asi preto, ze my sme sa zamerali na hladanie maleho domceka, a teraz sa mi vsetko zda velke :-) On sice vyzera super zvonku, naozaj pekny. Nie som sice ziadny expert, ale ta strecha vyzera trochu komplikovana, to znamna vyssie naklady...Neviem kolko ste ochotni dat na stavbu domu, ale tento bude riadne mastny ;-) Cena na kluc je 7 mil. ceskych bez DPH, to je vyse 8 mil. ceskych korun s Dph, prepocitaj to na SKK...az sa mi hlava z toho kruti, my by sme museli riadne setrit, ak by sme to chceli svojpomocne postavit do 3 mil :-D :-D :-D Mne sa nepaci ako je riesena kupelna na prizemi - v podstate patri len k tej spalni, co nie vzdy je dobre a taktiez dvere z kupelne na terasu... Ale tak to su take veci, co sa daju pozmenit. My uz projekt mame vybraty, a tiez od Archipelagu - dom Dobromira, ta mensia verzia. A tak som zvedava ako to je s tymi projektantami u nich, ci sa s nimi da dohodnut na mensich upravach, kolko tam take upravy stoja a tak. Zaciatkom buduceho roka chceme ist ten projekt kupit, kedze sme v zahranici, neviem este ako to chodi presne.... Kazdopadne jedno je iste, severina je podla mna velky dom, kazdemu sa paci nieco ine, pre nas osobne by to bolo privela, zalezi aku velku rodinu mas a po com tuzite x-)
Odpovedať
Profilova fotka
georgine • Včera ve 13:06 my stavíme AGA dum od archipelagu ;-)
Odpovedať
Diskusia pokračuje po 7 mesiacoch
Nema niekto fotky realizacie domu severina.
Odpovedať
Ahoj hanculka.aj ja som od Presova.Uz ste zacali stavat?Rada by somho videla
Odpovedať
Diskusia pokračuje po 3 mesiacoch
prosim.
Odpovedať
Profilova fotka
My mame tiez projekt od Archypelagu ,konkretne sa jedna o Sandru.Mne sa ich projekty strasne pacia, aj ked nie vsetky tech.detaily su tam dostatocne doriesene.
Odpovedať
1
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?