Má niekto postavený dom Elko 110?

Rad by som videl interier tohoto domu ale nikde to nemozem najst.
Odpovedať
1
2
Ešte link http://www.projektydomov.com/projekty...
Odpovedať
Profilova fotka
@andrejxy ako planujes stavat? firmou, ci svojpomocne?! ja uz mesiac pozeram projekty a tento mam ako TOP
Odpovedať
@jinni svojpomocne, ale este som neni 100% rozhodnuty pre tento, lebo nemam domyslenu garaz, neviem ako to bude vyzerat ked ju tam nalepim, a rad by som tento videl nazivo alebo aspon fotky. Ale tiez ho mam Top.
Odpovedať
Diskusia pokračuje po 3 mesiacoch
Dobrý deň. Stavia niekto tento dom?
Odpovedať
jej aj mna to zaujima?? ma ho niekto?? + garaz?
Odpovedať
@andrejxy ako si sa rozhodoll?
Odpovedať
tu som našla viac obrázkov toho domčeka http://www.djsarchitecture.sk/Projekt...
Odpovedať
@sayana12 no zatial je to top a aj ked hladam ako hladam nic co by sa mi dispozicne pacilo viac som nenasiel. Nasiel som domy ktore vyzeraju super od vonka ale vnutro nie je podla mojich predstav. Pre tento som takmer rozhodnuty, len este by som potreboval vidiet ako by vyzeral od predu a od zadu ak tam bude prilepena garaz. Mimochodom nema niekto taku vizualizaciu, alebo by vedel spravit?
Odpovedať
@debora_7 dik, na tych obrazkoch z hora a zariadeny vyzera vazne dobre.
Odpovedať
@andrejxy vsetko super je na tom dome, alllle !! ta kuchyna, divne ze tam nie je okno, by som potrebovala okno, mam len bocne, to je malo, aspon pre mna, potrebujem mat okno aj z boku. ale na druhej strane ak tam chces garaz ta tak strana je vhodna ,kedze okno tam nie je z tej kuchyne. a krb nevidim, neni tam?? :-D
Odpovedať
@sayana12 a svetove strany mas ake? :-D
Odpovedať
@sayana12 vstup na pozemok je zo SZ. Ak ti chyba okno, to je najmenej tam nejake dat, mne tam nechyba. Krb by som asi dal na ten roh ako konci ten satnik vo vstupnej chodbe a zacina obyvacka, ale ci vysunuty zo steny alebo zarovno, neviem.
Odpovedať
Článok sa načítava...
Pozreli sme mnozstvo projektov ale tento je pre nas asi top. Aj my chceme okno do kuchyne z boku. Krb tiez ako pise andrejxy na tu stenu a zarovno. Vie niekto o niekom ze ho ma uz postaveny?
Odpovedať
Diskusia pokračuje po 2 mesiacoch
Tak ako? Uz niekto stavia?
Odpovedať
Diskusia pokračuje po 2 mesiacoch
Ako to u Vas vyzera? Rozbehol uz niekto vystavbu? Ja mam zakupeny projekt teraz uz len cakam na stavebne tak by ma zaujimalo ci uz niekto zacal stavat. Vdaka za info. inak co sa tyka okna do kuchyne tak tam som si dal naprojektovat tak dleh uzke 200*60 a krb na tu bocnu stenu
Odpovedať
má niekto postavený domček ELKO 110?
Odpovedať
Prídite na návštevu :-D už stojí :-D
Odpovedať
@jardooo nejaky fotoblog nebude?
Odpovedať
Profilova fotka
My sme prave dali robit projekt s mensimi upravami. Spojili sme wc s kupelnou, tu stranu kde je spalna sme predlzili o 2.5 m a medzi spalnu a kupelnu sme vsunuli satnik. Krb sme dali na stenu kde je tv. Povodne sme ho chceli tiez na tu bocnu, ale tam by bol problem s kominom kvoli streche. V obyvacke sme nechali len jedno okno, ktore sme trochu zvetsili a tiez sme zvetsili okno na kuchyni a dali okno z boku nad drez.
Odpovedať
@katttka1981 Dobry den, ak mate postaveny dom Elko 110, mate fotoblog? Ja prave uvazujem s manzelkou ze si postavime presne tento dom z mnohych dôvodov, je nieco na co si mame dat prípadne pozor? S pozdravom Rasto
Odpovedať
@jardooo nejake fotecky? a spokojnosť je?
Odpovedať
@katttka1981 a mozem sa spytat kolko stal tento domcek ako holodom? tiez uvazujeme nad tymto projektom.
Odpovedať
zdravim. Ma niekto fotoblog o domu elko 110? Hladal som na internete ale skoro nic som nenasiel. Dakujem vopred
Odpovedať
Diskusia pokračuje po 6 mesiacoch
@katttka1981
Odpovedať
@katttka1981 Dobrý večer,prosím Vás už staviate,dá sa prísť pozrieť.Vopred ďakujem
Odpovedať
Diskusia pokračuje po 4 mesiacoch
je tu niekto aktivny na MS kto ma alebo chce stavat tento bungalov? Nam sa velmi paci, splna zatial vsetky nase podmienky, avsak rada by som info s jeho skusenostami. Vdaka.
Odpovedať
@29071979 Zdravim Rasto, mate domcek uz postavený....nejake skusenosti, o ktore by ste sa podelil?vdaka
Odpovedať
@kamil7767 Kamil, rovnaka otazka i na vas? ako ste na tom s Elkom 110?
Odpovedať
Profilova fotka
My sme začali minulý týždeň stavať, tohto týždňa pokračujeme so základmi :-) projekt máme zrkadlový a mierne upravený :-P
Odpovedať
@mirka841 Ahoj...Ak by som ťa mohla poprosiť o foto alebo fotoblog potom? Rozmýšľame nad týmto projektom, no chceme ho pozmeniť už kvôli dispozícií. Vstup chceme z boku a nie na protiľahlú stranu terasy ;-) Kupovali ste projekt, či dávali robiť podľa neho niekomu? Ďakujem za odpovede :-)
Odpovedať
1
2
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?