Linear 321 od Promiprojektu. Ako vyjde finančne?

Ahojte, stavia niekto z Vas Linear 321 od promiprojet? Rozmyslame nad nim, chcela by som vediet ako to vychadza naozaj financne. Dakujem
Odpovedať
321 nerobia, asi si myslela 324
Odpovedať
Profilova fotka
@lancica Ahoj, stavia ho andyfoto :)
Odpovedať
Robia aj 321, nasla som ho v jednom katalogu, ale nie je na internete.
Odpovedať
Diskusia pokračuje po 2 mesiacoch
Profilova fotka
@lancica nemas nahodou foto toho linearu 321? som zvedavy ;)
Odpovedať
Diskusia pokračuje po 2 mesiacoch
@andyfoto uz je na stranke promiprojekt...ale ten Vas je aj tak naj :)
Odpovedať
Diskusia pokračuje po 1 roku
Profilova fotka
Pekný večer, padlo mi vhod, že som našla túto diskusiu:-)...stavia momentálne niekto, alebo postavil už tento konkrétny bungalov? Linear 321 od promiprojekt.sk? za odpovede ďakujem...zatiaľ je pre nás horúci kandidát a radi by sme vedeli,či sú uvedené rozpočty reálne...my by sme ho stavali určite svojpomocne:-)
Odpovedať
Profilova fotka
@lancica Pekný večer, môžem sa opýtať, či ste zvažovali na stavbu práve Linear 321? Lebo to tu s manželom hľadáme, nejakú diskusiu k tomu a zatiaľ nič, len drobné zmienky, nič konkrétne...nám sa veľmi páči...ďakujem:-)
Odpovedať
Diskusia pokračuje po 1 roku
@angelin84 Dobry den, smiem sa spytat, ako ste sa nakoniec rozhodli? stavali ste Linear 321? U nas je zatial TOP, pravdepodobne, ho aj postavime... rada by som nejake blizsie info.. dakujem
Odpovedať
Diskusia pokračuje po 5 rokoch
@lancica ahoj ako mate postavený nakoniec ten bungalov Linear 321 alebo ste stavali iný?
Odpovedať
@angelin84 stavali ste linear 321?ste s ním spokojní?my ideme stavať tak by som rada vedela ci je ôk poprípade ak by ste dali nejaké reálne foto.. Dakujem ;-)
Odpovedať
@magic08 ako sa býva v domčeku ste spokojní? Ne pridáte nejaké foto? Chcela by som vidieť reálne fotky.. Čochvíľa ideme stavať linear 321
Odpovedať
Profilova fotka
@sipe321 Pekný deň, nakoniec nie, máme individuálny projekt😉
Odpovedať
Článok sa načítava...
@angelin84 ďakujem ;-)
Odpovedať
1
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?