Bungalov Laguna 420 - rady, postrehy, negatíva

ahojte.co poviete n atento bungalov.mozno nejake rady postrehy,pozitiva,negativa.my by sme chceli dat len jednu kupelku a vacsiu techbicku.dakujem za vase nazory a postrehy. :) http://www.promiprojekt.sk/images/pro...
Odpovedať
S tym ze ten do by sme mali otocenumy takto...vstup by bol na vychod,obyvacka juh spalna zapad,kupelna atd sever
Odpovedať
Ahoj, načo potrebuješ väčšiu technickú ak sa môžem spýtať? A dve kúpeľne sú myslím dobre, nakoľko keď budeš mať deti, tak to ocenis, ver mi ;) my nad lagunou tiež rozmýšľame, ale s tým že zrusime tu malú terasu a tým rozsirime kuchyňu, vonku radšej urobíme altánok, či prístrešok na terasu. Špajza v kuchyni tiež zmizne, je zbytočná keď tam nie je vetranie (ale to môže ísť do strechy) Spálňu čo je viac menej spojená s kúpeľňou, tak tu oddelim, aby bol prístup k nej z chodby. Inak rozloženie na svetové strany budeme mať presne take. Ešte uvažujeme že niektoré priečky posunieme, aby sme mali čistejšie línie prietok ;) skratka bez rohov.
Odpovedať
Profilova fotka
vadí mi na tom, že sa prechádza cez obývačku do izieb..je to strata súkromia v obývačke, hlavne ke´d sú väčšie deti a vodia si domov návštevy..
Odpovedať
Prosim Vas,ak ma niekto aj nejake fotos zo stavby tohoto domu,budem rada ak poskytne.
Odpovedať
rovnako ako @iigor , vadí mi priechodná obyvačka- možno by som spravila chodbu medzi vstupnou chodbou a chodbou pri izbách ( čím by sa ubralo z izby, ale bola by vlastne rovnaká ako izba vedľa), do spálne by som dala len okno, nie dvere na terasu ( podľa mňa zbytočné), nedala by som ani rohové okno v kuchyni....a ja preferujem výstup na terasu z kuchyne, ale v tomto prípade neviem, ako by sa to riešilo....inak 1 kúpelňa - ak je aj druhé samostatné WC- by mohla byť
Odpovedať
Profilova fotka
Ahoj my ju zaciname stavat s mensimi upravami 😌
Odpovedať
Profilova fotka
@ivushqa :-D A o niečo takom, ako "autorské riešenie" si už počula...? Nehovorím, že niektoréTvoje pripomienky nemajú racionálne jadro, ale to je už potom druhý dom. A ak nevyhovuje tento, nemôžeš ho mirnix-dirnix prekresľovať, ale treba hľadať iný. Taký, čo spĺňa požiadavky. ;-) Ten dom niekto takto vymyslel dal mu nejaký zmysel a len tak rušiť terasy, meniť vonkajší vzhľad, či posúvať priečky hore dole nie je celkom možné. 8-(
Odpovedať
@leonardom ???????? citujem zadávateľku témy " ahojte.co poviete na tento bungalov.mozno nejake rady postrehy,pozitiva,negativa.my by sme chceli dat len jednu kupelku a vacsiu techbicku.dakujem za vase nazory a postrehy " takže nechápem, čo také strašné som vykonala, keď som reagovala a povedala svoje názory a postrehy, o ktoré zadavateľka témy mala záujem ale ak som sa Ťa mojou reakciou nejako dotkla, alebo Ťa urazila, tak sa Ti hlboko ospravedlňujem :-p
Odpovedať
Profilova fotka
@ivushqa :-) Vôbec som sa ani neurazil a ani si sa ma nedotkla... ;-) Len som si dovolil upozorniť, že projekt domu je autorské dielo a nie je možné si ho svojvoľne upravovať v takom rozsahu, ako si uviedla vo svojom 1. príspevku. To by si musela riešiť s človekom / firmou, ktorá tie práva ne jeho predaj má. A neviem, či by súhlasili so zväčšením kuchyne na úkor terasy, pretože sa nazdávam, že by to bol dosť veľký zásah do proporcií uvedenej stavby. Uvediem príklad: vymyslíš si okrasnú záhradu, odídeš na mesiac do kúpeľov a než sa vrátiš, svokra Ti tú okrasnú záhradu prerobí podľa. Chceš povedať, že by si s tým nemala problém...? :-)
Odpovedať
@leonardom nemyslím si, že to prirovnanie je vhodné....ja som jej ten projekt neprerobila, len som povedala svoj názor ( ktorý mimochodom @zuzanapi11 chcela počuť ), ale ja som názor "svokry ohľadom prerábky okrasnej záhrady" počuť nechcela :-S ja v tom vidím podstatný rozdiel ;-) ....a to je odo mňa posledný príspevok k tejto téme ( a mám pocit že na streche celkovo, aj keď teda reagovala som len veľmi výnimočne a boli to len moje laické postrehy, priznávam, že nie som vševedko x-)
Odpovedať
Diskusia pokračuje po 1 roku
@miriamca dobry den nam uz robia projekt s mensimi upravami. Zaujimalo by ma ako realne vyzeraju miestnosti z vnutra. Mohla by ste mi poslat nejake fotky vasej laguny?
Odpovedať
My este len ideme stavat tento dom akurat zme si ho dali zmensit o pol metra kvoli pozemku :)
Odpovedať
Článok sa načítava...
Diskusia pokračuje po 3 mesiacoch
Profilova fotka
@liliana45 Aj my staviame tento domček, akurát je zúžený na 9m. :-)
Odpovedať
Projekt je aspoň čo sa môjho názoru týka vyvážený. Veľkosti miestností sú také akurátne a aj ich rozmiestnenie je obstojné. Jediné, čo by možno mne vadilo je wc hneď pri vchode do domu. To mi asi jediné prekáža :-|
Odpovedať
Profilova fotka
Ja som pri vchode WC zrušila, bude tam komora. Kuchyňa bude v tvare U, bez výklenku.
Odpovedať
1
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?