Menu Forum

Laguna 420 dom

21. feb 2016  • 
fotoportrét
fotoportrét
zuzanapi11
Registrovala sa 23. novembra 2015 na modrastrecha.sk. Pridala 32 príspevkov. Má 1 priateľa. Okres Ružomberok.
fotoportrét
fotoportrét
zuzanapi11
Registrovala sa 23. novembra 2015 na modrastrecha.sk. Pridala 32 príspevkov. Má 1 priateľa. Okres Ružomberok.
 ahojte.co poviete n atento bungalov.mozno nejake rady postrehy,pozitiva,negativa.my by sme chceli dat len jednu kupelku a vacsiu techbicku.dakujem za vase nazory a postrehy. emoticon http://www.promiprojekt.sk/images/projekt/sk/laguna-420/big/l420_1np.jpg
3. jan o 10:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
 Pridaj príspevok
fotoportrét
fotoportrét
zuzanapi11
fotoportrét
fotoportrét
zuzanapi11
 S tym ze ten do by sme mali otocenumy takto...vstup by bol na vychod,obyvacka juh spalna zapad,kupelna atd sever
3. jan o 16:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
uzlinka4 (30 r.)
Registrovala sa 7. septembra 2009 na modrastrecha.sk. Pridala 16 príspevkov. Co. Galway, Írsko.
fotoportrét
fotoportrét
uzlinka4 (30 r.)
Registrovala sa 7. septembra 2009 na modrastrecha.sk. Pridala 16 príspevkov. Co. Galway, Írsko.
 Ahoj, načo potrebuješ väčšiu technickú ak sa môžem spýtať? A dve kúpeľne sú myslím dobre, nakoľko keď budeš mať deti, tak to ocenis, ver mi ;) my nad lagunou tiež rozmýšľame, ale s tým že zrusime tu malú terasu a tým rozsirime kuchyňu, vonku radšej urobíme altánok, či prístrešok na terasu. Špajza v kuchyni tiež zmizne, je zbytočná keď tam nie je vetranie (ale to môže ísť do strechy) Spálňu čo je viac menej spojená s kúpeľňou, tak tu oddelim, aby bol prístup k nej z chodby. Inak rozloženie na svetové strany budeme mať presne take. Ešte uvažujeme že niektoré priečky posunieme, aby sme mali čistejšie línie prietok ;) skratka bez rohov.
3. jan o 19:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
iigor
58
Registroval sa 14. mája 2013 na modrastrecha.sk. Pridal 627 príspevkov. Má 5 priateľov.
fotoportrét
fotoportrét
iigor
58
Registroval sa 14. mája 2013 na modrastrecha.sk. Pridal 627 príspevkov. Má 5 priateľov.
 vadí mi na tom, že sa prechádza cez obývačku do izieb..je to strata súkromia v obývačke, hlavne ke´d sú väčšie deti a vodia si domov návštevy..
3. jan o 22:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
zuzanapi11
fotoportrét
fotoportrét
zuzanapi11
 Prosim Vas,ak ma niekto aj nejake fotos zo stavby tohoto domu,budem rada ak poskytne.
5. jan o 15:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
ivushqa
Registrovala sa 25. septembra 2012 na modrastrecha.sk. Pridala 34 príspevkov. Má 7 priateľov. Trnava, okres Trnava.
fotoportrét
fotoportrét
ivushqa
Registrovala sa 25. septembra 2012 na modrastrecha.sk. Pridala 34 príspevkov. Má 7 priateľov. Trnava, okres Trnava.
 rovnako ako @iigor , vadí mi priechodná obyvačka- možno by som spravila chodbu medzi vstupnou chodbou a chodbou pri izbách ( čím by sa ubralo z izby, ale bola by vlastne rovnaká ako izba vedľa), do spálne by som dala len okno, nie dvere na terasu ( podľa mňa zbytočné), nedala by som ani rohové okno v kuchyni....a ja preferujem výstup na terasu z kuchyne, ale v tomto prípade neviem, ako by sa to riešilo....inak 1 kúpelňa - ak je aj druhé samostatné WC- by mohla byť
5. jan o 15:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
miriamca
13
Registrovala sa 20. júla 2012 na mojasvadba.sk. Na modrastrecha.sk pridala 1 príspevok. Má 9 priateľov.
fotoportrét
fotoportrét
miriamca
13
Registrovala sa 20. júla 2012 na mojasvadba.sk. Na modrastrecha.sk pridala 1 príspevok. Má 9 priateľov.
 Ahoj my ju zaciname stavat s mensimi upravami 😌
21. feb o 08:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
leonardom
11
Registroval sa 12. februára 2014 na modrastrecha.sk. Pridal 2655 príspevkov. Má 12 priateľov. Okres Prievidza.
fotoportrét
fotoportrét
leonardom
11
Registroval sa 12. februára 2014 na modrastrecha.sk. Pridal 2655 príspevkov. Má 12 priateľov. Okres Prievidza.
 @ivushqa emoticon A o niečo takom, ako "autorské riešenie" si už počula...?
Nehovorím, že niektoréTvoje pripomienky nemajú racionálne jadro, ale to je už potom druhý dom.
A ak nevyhovuje tento, nemôžeš ho mirnix-dirnix prekresľovať, ale treba hľadať iný.
Taký, čo spĺňa požiadavky. emoticon
Ten dom niekto takto vymyslel dal mu nejaký zmysel a len tak rušiť terasy, meniť vonkajší vzhľad, či posúvať priečky hore dole nie je celkom možné. emoticon
21. feb o 08:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
ivushqa
fotoportrét
fotoportrét
ivushqa
 @leonardom ????????
citujem zadávateľku témy " ahojte.co poviete na tento bungalov.mozno nejake rady postrehy,pozitiva,negativa.my by sme chceli dat len jednu kupelku a vacsiu techbicku.dakujem za vase nazory a postrehy "
takže nechápem, čo také strašné som vykonala, keď som reagovala a povedala svoje názory a postrehy, o ktoré zadavateľka témy mala záujem
ale ak som sa Ťa mojou reakciou nejako dotkla, alebo Ťa urazila, tak sa Ti hlboko ospravedlňujem emoticon
21. feb o 13:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
leonardom
11
fotoportrét
fotoportrét
leonardom
11
 @ivushqa emoticon Vôbec som sa ani neurazil a ani si sa ma nedotkla... emoticon
Len som si dovolil upozorniť, že projekt domu je autorské dielo a nie je možné si ho svojvoľne upravovať v takom rozsahu, ako si uviedla vo svojom 1. príspevku. To by si musela riešiť s človekom / firmou, ktorá tie práva ne jeho predaj má.
A neviem, či by súhlasili so zväčšením kuchyne na úkor terasy, pretože sa nazdávam, že by to bol dosť veľký zásah do proporcií uvedenej stavby.
Uvediem príklad: vymyslíš si okrasnú záhradu, odídeš na mesiac do kúpeľov a než sa vrátiš, svokra Ti tú okrasnú záhradu prerobí podľa.
Chceš povedať, že by si s tým nemala problém...? emoticon
21. feb o 13:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
ivushqa
fotoportrét
fotoportrét
ivushqa
 @leonardom nemyslím si, že to prirovnanie je vhodné....ja som jej ten projekt neprerobila, len som povedala svoj názor ( ktorý mimochodom @zuzanapi11 chcela počuť ), ale ja som názor "svokry ohľadom prerábky okrasnej záhrady" počuť nechcela emoticon ja v tom vidím podstatný rozdiel emoticon ....a to je odo mňa posledný príspevok k tejto téme ( a mám pocit že na streche celkovo, aj keď teda reagovala som len veľmi výnimočne a boli to len moje laické postrehy, priznávam, že nie som vševedko emoticon
21. feb o 14:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to