Rozmiestnenie kúpeľne - ktorý návrh odporúčate?

Ahojte! Prosím o radu s rozmiestnením kúpeľne. Nachádza sa tam wc, sprcha, dvojumývadlo, bojler (ten polkruh) a práčka. Ktorý návrh sa vám najviac páči? Ďakujem!!
Odpovedať
tu
Odpovedať
Profilova fotka
Ahoj. Nejak tak ako je treti, ale sprchu do rohu, oproti wc a umyvadlo vedla sprchy - na tu lavu stenu. Aku velku to chces sprchu? Ake siroke dvere? Ake velke okno? Alebo ako piaty, proste otvoris dvere, za nimi - teda na tej stene za nimi wc, pracka bojler a n'a strane pred nimi sprcha a umyvadlo.
Odpovedať
@maria0000 pracka by sa nemohla dat pod bojler?
Odpovedať
My mame jednu z kupelni podobny rozmer ako ty cca 3x2. . Mas tam niekde okno ? My mame, takze na lavej strane mame pracku+susicku a kotol a 120 l zasobnik na vodu, maly rebrikovy radiator, kos na pradlo, schovane je to japonskou zastenou. Oproti dveram mame umyvadlo, na pravej kratkej strane sprchac (1m x 0,9m) a pri nom wc.
Odpovedať

Odpovedať
@lenkito10 nebude sprcha tienit ked ju dame oproti zachodu? Kupelna ma rozmery 329x 213 Sprcha bude 100x110 kvoli bezbarierovosti. Skusim dat sprchu vedla umyvadla, to mi nenapadlo. Dvere bude 70tky a okno este nevieme.
Odpovedať
@wivik pracka sa pod bojler asi nezmesti, mame tri deti takze bojler bude 100l
Odpovedať
@peonko dakujem ti za fotky! Tak nejak som si to predstavovala, presne take okno a bojler s prackou schovat do skriniek alebo za stenu. Mate dost svetla pri zrkadle?
Odpovedať
@maria0000 asi treti obrazok sa mi najviac pozdava. Len vecko by som otocila a za dvere schovala bojler a pracku.
Odpovedať
@maria0000 Ano, svetla je dost.
Odpovedať
Profilova fotka
Ak bude mat sprcha sklenu zastenu, nebude tolko tienit. Co znamena "Sprcha bude 100x110 kvoli bezbarierovosti"? Chces mat uplne otvorenu sprchu, z jednej strany otvorenu? Bez dveri, ci s? Ak bude zastena 110cm a na 100cm otvorena, voda bude stale vysplechovat. 150 by mohlo byt.
Odpovedať
@wivik mne sa tento tvoj navrh najviac pozdava.
Odpovedať
Článok sa načítava...
@wivik mozno by som este vymenil to wc za pracku a bojler. ze wc, by bolo za dverami a bojler a pracka by bola tam kde su umyvadla a schoval by som ich do nejakej skrinky, aby to lepsie vyzeralo
Odpovedať
@lenkito10 otvorena sprcha urcite nebude budu tam dvere. Ci bude sprcha v nike alebo nie sme sa este nerozhodli.
Odpovedať
@wivik dakujem za nazor! to wc mi pri umyvadlach vsak velmi vadi, aj ked je tam zastena. musela by byt az po strop ( aby to preslo mojim vkusom) co by vsak zmensilo kupelnu.
Odpovedať
Profilova fotka
Porozmyslajte nad bojlerom, su aj uzsie obdlznikove, vymenniky vody, nie klasicky kruhovy. Tak ako pisem v prvom odkaze, WC, pracka, bojler na jednej strane za dverami. Oddelit ako chces, ako peonko, alebo inak.
Odpovedať
1
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?