Kto stavia projekt TENUITY 500 od Prodomu?

18. sep 2019120

Kto stavia alebo postavil tento dom? zatial som ho nikde nenasla, co sa tyka galerie a fotoalbumu.

• chces ho stavat? kde?

• v šamoríne. prečo?

• aj my sme si vybrali tento domcek a chceme ho stavat v Samorine 😃 ale asi az o dva-tri rocky

• Sponzor fóra
  • Ja uz by som chcela zacat tuto jar. a vsimla som si, ze tento dom si vela ludi nevybera. Mne sa paci co sa tyka podorysu. zvonku sa da vzdy nejako upravit.

• Ahojte, všimol som si, že chcete stavať v Šamoríne. Kde sú tam ešte voľné pozemky?!
    Aj by som potreboval nejaký. Ak je to možné, tak nejaký dohoďte. 🙂 Vďaka, petulko. 🙂

• ja nestaviam priamo v samorine, ale 5 km pri samorine. je to vo velkej pake, je to jedina dedina, co ma v okoli aj kanalizaciu, a to bola pre mna priorita. myslim, ze tam su este volne pozemky, je to sice dedina, ktora nie je taka znama ako napr, kvetoslavov.

• nikto nema nejake skusenosti s tymto domom???

• zdravim, mate tento dom niekto postaveny? silne nad nim rozmyslame, no radi by sme ho najprv videli nazivo, hlavne tu galeriu a schodisko, ale tiez predsien a spajzu... ako je to riesene a taaak.... tiez by sme si radi vypoculi akekolvek postrehy, napady a pripomienky k tomuto domu...

projekt je tu: http://prodom.sk/?p=projekty&project=287&PHPSESSID=c913be00c5da5012973438fe70693a1c

mohli by sme pripadne prist na navstevu? 🙂) samozrejme za odmenu....

• Je to elegantný, pekný, jednoduchý domček a miestnosť 2,8 aké má využitie. Len strechu by som urobila viac do spádu, kvôli snehu v zime.

• Ake ma vyuzitie miestnost 2,8 m2 ? V terajsom panelaku mam kupelnu o rozmeroch 1,6 x 1,6 co je 2 ,56 m2 a je tam natlacena vana umyvadlo a pracka - (toho architekta by som tam zatvoril) - takze predpokladam ze vyuzitie na 2,8m2 pri vchode je bud ako "bordel miestnost" ako minisklad na metlu, vedro, cistiace prostriedky, zehliacu dosku pripadne ako miestnost (BOTNIK) kde bude v policiach obuv celeho obyvatelstva domu. Myslim ze vyuzitie sa pre tuto miestnost najde.

Tento domcek sa mi taktiez paci ale asi by som zrusil na poschodi tu 12 m miestnost a spravil tam satnik -pripadne vymenil za kupelnu.

• vdaka za tipy 🙂 tiez si myslim, ze sa ta miestnost 2,8 m2 pri dverach da vyuzit na milion sposobov 🙂)
    nema tento domcek niekto postaveny, resp. stavia? rada by som videla nejake fotky...

aky mate nazor na schodisko? a galeriu?

• @berusska7 @zuzole  Zdravím, stavali ste nakoniec dom Tenuity 500?
    Ďakujem

Pridaj príspevok

Nenašli ste čo ste hľadali?

hľadať len v názvoch tém
    Odporúčaní dodávatelia
    Vizuálne návrhy záhrad, fasád rodinných domov a interiérov podľa Vašich požiadaviek. Vypracovanie projektovej dokumentácie pre potreby realizácie.
    Projekty, návrhy, vizualizácie, výroba a montáž nábytku na mieru pre moderné aj klasické interiéry rod. domov a bytov. Cenník na www.inovacio.sk
    Články od našich partnerov
    HELUZ ocení víťaznú fotografiu tabletom Apple iPad
    Podľa čoho si vybrať schody na povalu?
    Ultratenká izolácia Kingspan – Najúčinnejšia tepelná ochrana
    Archív článkov od partnerov