Kto stavia bungalov 963 od Euroline?

-kto ho staviate sem s radami -kolko vas co vyslo,atd... -mam hotovu platnu,pripraveny material (porfix,drevo na krov,bramac),cakam na pocasie-asi najskor zaciatok maja
Odpovedať
1
2
12
Porfix je super , ale hrúbka aspoň 375 mm :-) , aké plánuješ okná???
Odpovedať
-mam 300 mm,na to nobasil,na 70 percent drevene trojsklo,zvazim ponuky,zatial ziadne nemam 8-)
Odpovedať
-ake rozmery okna ste navrhli nad jedalensky stol?vyska okien v planoch je 125cm,dveri 235cm,rozmyslam tam dat fixne dvere-hlavne koli svetlu. =-)
Odpovedať
Diskusia pokračuje po 2 mesiacoch
tak takto to zatial vyzera u nas doma
Odpovedať
ku zadnej strane sme pridali takúto terasu, aby sme mohli aj ked bude prsat fungovať pod strechou, naklady narastu o cca 1200 €.
Odpovedať
z predu sme tiez pridali takyto pristresok, aby neprsalo a kvoli terenu sme zdvyhli stavbu a spredu nam tam vydu 4-5 schodov
Odpovedať
-s tym pristreskom to vyzera super,vpredu -vzadu som zrusil terasove dvere,od obyvacky natiahnem terasu viac dozadu a do boku
Odpovedať
-zmensil som vchodove aj terasove dvere,nedavam stresne,ale bocne okno,okna som zvacsil na vysku 150cm -tiez nedavam bidet,ale 2x umyvadlo -trosku ma hnevaju tie ocelove tramy (hlavne cena),dnes sa chystam ich natriet a v sobotu ideme na krov
Odpovedať
maxim ja som ocelove tramy zrusil a nahradil drevennymi, je to lacnejsie a dost usetris, hlavne pozor aj na priecku medzi chodbou a obyvackou ma tam byt stlp, ktory nebol zakresleny, mozno ty ho v projekte mas zakresleny
Odpovedať
-aj ja som rozmyslal o drevenych,ale vies,statika nepusti,radsej som volil mensie zlo za viac penazi -stlp je zakresleny,uvidime co s nim -paci sa mi tvoja strecha,predpokladam tondach-ja davam bramac,hladky,cierny.
Odpovedať
Profilova fotka
@marek23 ahoj sa chcem opytat ci si menil aj sklon strechy.G
Odpovedať
erikaistokovicova, ahoj, strechu co sa tyka sklonu som nemenil, co by som urobil tak po zabetonovani venca by som nadmuroval este jeden rad kvadrov - to z coho mas urobeny dom, aby som dosiahol vacsiu svetlost v miestnostiach, pretoze krovy zasahuju do viditelnosti a je mensia svetlost, ale je to len detail, zalezi na tebe
Odpovedať
Článok sa načítava...
Profilova fotka
inak pytal sa jej mazel gabriel,ale to si nemohol vediet :-) ,myslim ze zostaneme pri povodnom plane, bez toho jedneho radu,inak my sme davali celobetonovu deku ,ale asi budeme menit ahol strechy bud na 25 alebo 30st.este sa rozhodneme. inak dakujem za odpoved .s pozdravom G
Odpovedať
Profilova fotka
ja už mám dom zastrešený, a rozmýšlam o osadení krbu a vnutorných nenosných priečok.
Odpovedať
-konecne krov,idem zakryvat 8-)
Odpovedať
Profilova fotka
aj ja sa pochválim novou strechou, dnes sme akurát s tatkom rozmeriavali vnútorné priečky a v sobotu hor sa do práce :-D :-D :-D
Odpovedať
Profilova fotka
@urdix Ahoj urdix, znizovali ste strop, alebo ste sli podla projektu? Nie je v obývacke velka tma bez stresných okien? My zaciname buduci tyzden, tak sa este rozhodujeme pre male zmeny.... :-|
Odpovedať
Profilova fotka
@enyk17 čau, strop sme znížili ( ešte nie je hotový) a tma v obývačke nie je. Máme okno z boku ktoré nebolo v projekte ( oni tam mali pristavanú garáž). Veľmi sme chceli strešné okná, ale krov sme urobili len z dreva a tam nedali urobiť. Som zo ZV tak sa kľudne zastav ak to nemáš daleko.
Odpovedať
erika ahoj, sklon som nemenil, ostal zachovaly, ale pokiaľ ešte mozes tak nad preklad nadmurujte jeden rad obvodovych tehiel dosiahnes vacsiu svetlost
Odpovedať
-poradte,kolko m2 izolacie ste kupovali na zateplenie strechy(krovu)?krokvy su 200+dam este 160mm na to.dakujem
Odpovedať
Profilova fotka
@urdix Ahoj, ďakujem za odpoveď a pozvanie, radi by sme sa prišli pozrieť, sme od Levic, daj mi prosím vedieť kedy by vám to vyhovovalo, mi sa prispôsobíme. Pošli mi prosím adresu, dátu a čas na môj mail, erikakupcova@gmail.com. - Dakujem
Odpovedať
Profilova fotka
konečne som si našla čas a pridala som aj ja nejake fotky ;-)
Odpovedať
@erikaistokovicova jeeej,super vyzera,my ideme stavat tiez tento domcek akurat strechu ideme zmenit za klasicku bungalovovu,ale vyzera otaj pekne,sa zacinam tesit kedy to aj u nas bude mat uz takuto podobu.
Odpovedať
Profilova fotka
uz aj my sa tesime ze uz stoji my sme momentalne mimo SR ,ale ked sa vratime mohli by sme sa skontaktovat a stretnut ,kedze byvame od seba len 20 km(ak by si nebola samozrejme proti)
Odpovedať
Pekné fotografie, ako autora tohto projektu ma potešili. Ešte raz gratulujem. S pozdravom Ján Fašanga v prípade otázok...
Odpovedať
-zas o krok dalej...
Odpovedať
dnes sme akurat rozlozili hada pod podlahovku a v pondelok ideme zalievat potery, okna uz mame, zvolili sme 3sklo, 5komorove profil Salamander s tzv. teplym ramikom, omietky su uz tiez hotove, po poteroch ideme na izolacie a sadrokartony, prave riesim cenu materialu, je zatial ok, ale pozor OSB dosky idu hore cenovo
Odpovedať
dobry den. chcela by som sa spytat kolko vas vysla stavba tohoto bungalovu.dakujem. je velmi pekny a celkom by nam aj vyhovoval. este: nie je ta kuchynka trosku mala??
Odpovedať
Profilova fotka
už máme hotové priečky :o)
Odpovedať
uz robime vnutorny krb a zateplujeme :-)
Odpovedať
1
2
12
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?