Kto stavia bungalov 963 od Euroline?

Zobraz úvodný príspevok
-kto ho staviate sem s radami -kolko vas co vyslo,atd... -mam hotovu platnu,pripraveny material (porfix,drevo na krov,bramac),cakam na pocasie-asi najskor zaciatok maja
Odpovedať
Profilova fotka
@martinapinkasova krásna kuchyna...taku by som si aj ja predstavovala :-)
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte.tak aj mi sme sa pustili do takehoto domčeka.akurat sme vo fáze uzavretej hrubej stavby s oknami.ked zlezie sneh chceli by sme sa pustit do elektriky,vody a kurenia.kto z vas riešil vykurovanie podlahovkou a krbom,kolko to asi tak vyšlo?dakujem
Odpovedať
@lenkapagacova my sa chystáme stavať tento domček na jar, keď zlezie sneh :-) koľko Vás stála cca hrubá stavba? dakujem Alena
Odpovedať
Profilova fotka
@alinka333 ahoj.tak ta hruba stavba nas vyšla zhruba 35000 ale aj s oknami
Odpovedať
@lenkapagacova a co nejake fotky... nemáš? :)
Odpovedať
Tak máme konečně okna.
Odpovedať
Profilova fotka
pekne to robíte, len ta ďalej.
Odpovedať
Profilova fotka
Tak takto sme na tom zatial my..
Odpovedať
@lenkapagacova páni střechu jste zvedli oproti projektu o dost že? a komín nebude? :)
Odpovedať
Profilova fotka
@marwei komin jasne že bude už je aj kupeny tak do konca tyždna hadam aj bude
Odpovedať
@lenkapagacova jinak parádní to máte ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
@marwei už aj priečky medzi obyvkou a chodbou a špajzu sme včera dorobili.ešte chceme aj okno v obyvke lebo sa nam tam zda dost tma.len neviem či netreba na to povolenie ked to nieje v projekte.zajtra hadam budu aj nejake nove foto :-)
Odpovedať
Článok sa načítava...
@lenkapagacova Ta hruba stavba vas tolko stala cez firmu ci svojpomocne?
Odpovedať
Profilova fotka
@miro7 cez firmu
Odpovedať
Takto jsme řešili střechu my. Úžlabí je jen jedno a to u terasy.
Odpovedať
No a takto budeme finálně řešit kuchyň.
Odpovedať
Tak za mesiac zaciname aj my. Pojali sme to troska pasivnejsie ale v podstate to bude vsetko to iste. Napriklad platna nebude stat na ziadnych zakladovych pasoch ale na strku :) vsetko pripravene na pasivny dom. Cize po par rokoch mi staci vymenit plynovy kotol za rekuperaciu a je to :) Takze sa nevieme dockat
Odpovedať
Profilova fotka
Tak priecky vymurovane a robime elektriku...a v stredu uz dufam aj ten komin :-)
Odpovedať
@miro7 Vymeniť plynový kotol za rekuperáciu? To ako? A prečo?
Odpovedať
@blacksr Tym ze dom bude uplne pripraveny na to aby bol pasivny uz staci len vymenit plynovy kotol. Dom nam bude stavat firma a nasledne bude vzorovy pre firmu. cize je mozne sa ist potom nan pozriet. ale to len v spolupraci s tou firmou
Odpovedať
@miro7 Asi fakt nechápem... tak je ten dom pasívny alebo nie? Keďže nedávate rekuperáciu, tak zrejme nie. Potom ale nechápem, prečo sa nedá rekuperácia hneď, aby pasívnym bol...? ... a zbytočne sa investuje do kond. kotla...?
Odpovedať
Profilova fotka

Odpovedať
Profilova fotka

Odpovedať
Profilova fotka
Napisali by ste mi niekto, ake su podla projektu rozmery kuchyne (sirka, dlzka od okna po koniec spajze/krb) a tiez obyvačky s jedalnou? A tiez aku ma sirku ta stena, kde je vystup na terasu. Dakujeeem :-) @martinapinkasova @erikaistokovicova @ozzy_vita @lenkapagacova alebo niekto.... ;-)
Odpovedať
@millada Ahoj, my máme projekt mírně pozměněn. Snad ty rozměry půjdou přečíst.
Odpovedať
@millada tyhle rozměry si mužeš změřit i přímo na stránkách Euroline
Odpovedať
Profilova fotka
@marwei , oni maju tie projekty v mierke 1:100? =-)
Odpovedať
@millada máš tam přímo ikonku Změřte si dúm a pudorys a když si to přemeřím sedí to. Mám tento domek taky postavený tak některé míry znám a je to v pohodě
Odpovedať
Nechtělo se nám platit za návrh koupelny, proto jsem se do toho pustil sám. Měli jsme velký problém tu koupelnu vymyslet tak, aby tam vešla i skříň. Nakonec je toto poslední verze, které se budeme asi držet.
Odpovedať
Profilova fotka
Omietky,podlahovka hotove a vo štvrtok potery... :-)
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?