Kto stavia bungalov 963 od Euroline?

Zobraz úvodný príspevok
-kto ho staviate sem s radami -kolko vas co vyslo,atd... -mam hotovu platnu,pripraveny material (porfix,drevo na krov,bramac),cakam na pocasie-asi najskor zaciatok maja
Odpovedať
Profilova fotka
a zabudla som dodať, že budeme mať skoro rovnakú veľkosť domčeka keďže ste ho rozšírili :-)
Odpovedať
@monus1 davame krytinu coppo ferrara od mediterranu a vyjde nas nakomplet aj s doplnkami cca 3400eur...a domcek bude mat rozmer 11,5x11,5
Odpovedať
Profilova fotka
evus a drevo a robota, nevieš koľko bude stáť približne celá strecha? my máme rozmer domceka 12,25x11, takže na m2 skoro to isté :-) a strecha jednoduchá, takže skoro taká istá :-)
Odpovedať
@monus1 krov zatial netusim,drevo mame po znamosti z oravy,ak by si chcela lasnejsie drevo na krov,napis,dam ti nejake kontakty.Inac dervo islo strasne hore,takze pocitam krov okolo 3000-3500 eur,plus robota.
Odpovedať
@monus1 takze pocitam ze s robotou a komplet materialom by to vyslo okolo 9000eur...cca
Odpovedať
Profilova fotka
evus, keď ťa môžem poprosiť, kontat mi napíš do IP. Tak čo tu píšeš, tak by sme sa mali zmestiť cca do 10000 €. Takže som ďaleko od pravdy nebola :-) ďakujem za info. Si ma potešila ;-)
Odpovedať
@monus1 zalezi na tom,aku krytinu chces dat a za kolko zozenies krov ;-) ...idem poslat kontakty do IP
Odpovedať
Profilova fotka
to mi je jasné. ale aspom približne, že s akou položkou máme rátať. krytinu sme chceli pôvodne mediteran, ale odhovorili nás od nej, tak sme sa rozhodli pre daakú inú, ale neviem povedať čo to je za značku. nie moc známa. ale je o máličko drahšia ako mediteran.
Odpovedať
@monus1 my máme na mediterran len dobré recenzie a veľmi sa nám páči ten typ,take nerozmýšľame
Odpovedať
Profilova fotka
@evus ja sa v tých škrydliach moc nevyznám, ja som chcela "maskáčovú", taký typ ako budete mať vy, no polovička mala námietky, že je zbytočne drahá :-( , či nám nestačí jednofarebná, tak bude jednofarebná ]-( . a kvalitu nech si vyberie on.
Odpovedať
@monus1 my sme najprv mali na pláne bramac,chceli sme tiež takú "maskáčovú" lenže tá nás vyjde o 600eur viac ako mediterran a majster čo nám ide robiť dom tak predtým pracoval so strešnými krytinami a vravel,že tam nejaký extra rozdiel nevidí,akurát to,že mediterran toľko na SK nie je a je rozdiel v cene,ale vraj zložením je to to isté.Ja sa teda v krytine tiež extra nevyznám,ale snažila som sa nájsť cez net čo to o mediterrane a aj info som vytiahla od ľudí,ktorí ju majú a sú spokojní.
Odpovedať
Profilova fotka
po zimnej prestávke pokračujeme 8-)
Odpovedať
Článok sa načítava...
@erikaistokovicova ahoj erika, ste upravovali rozmer okna v spajzi, ci sa mi to iba zda?
Odpovedať
Profilova fotka
Ahoj ani neviem aky mal byt podla projektu, ale myslim, ze asi je väcsie. Zajtra sa pozriem do projektu a dám Ti vedieť.
Odpovedať
Profilova fotka
@ketinecka otvor na okno je 0,75x1m
Odpovedať
@erikaistokovicova aha, takze na vysku ste potiahli, vdaka ;-)
Odpovedať
-cakame na pocasie,aby sme mohli zalievat podlahy |-|
Odpovedať
Ahoj chci se zeptat co máte za krytinu? Máte někdo betonové tašky mediterane? jste s ní spokojení?
Odpovedať
ještě bych se chtěl zeptat na kolik vás přišli ty 4 ocelové vaznice... nebo jste nahradily nečím jiným?
Odpovedať
Profilova fotka
@marwei ja som ich nahradil drevom na klasické stojky, prišiel som síce o strešné okná ale bolo to kus lacnejšie, lebo tie účka , tuším 220 ešte treba aj zvárať atď.....
Odpovedať
a jaký to má vliv na ta střešní okna? a jaký máte strop sadrokarton??
Odpovedať
-poter hotovy,moze schnut ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
@marwei keď dáš klasický strop na stojky, tak máš strop rovný ako v ostatných miestnostiach, strop mám zo sadrokartónu. A čo sa týka svetla dal som medzi kuchyňou a obývačkou jedno klasické okno, ja tam garáž nemám. a teraz je tam svetla ajajaj
Odpovedať
tak my sme konecne v pondelok zacali...neuveritelne po tolkych cakackach na papiere ]-( ...dnes robia zakladove pasy,v utorok budu zalievat platnu a potom to uz hadam bude nejako rast :-)
Odpovedať
Profilova fotka
@martinamikluscakova Dobry den, ako ste pokročili? Boli sme sa previest minuly mesiac okolo. My sme dokončili deku.
Odpovedať
Caute...tak nam zacali tahat mury...uz to pomalicky zacina vyzerat :-)
Odpovedať
-pomalicky dalej,omietky,sadrokarton,zateplit 15 cm polystyrenom...atd
Odpovedať
Profilova fotka
toto sú príjemné starosti (rozhřňanie zeminy a podobne)..... píšem z domu, bývam od 29.1 a supéééééér.
Odpovedať
Profilova fotka
a takto sme na tom my :)
Odpovedať
Profilova fotka
Konečne zaliate :-)
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?