Kto stavia bungalov 963 od Euroline?

Zobraz úvodný príspevok
-kto ho staviate sem s radami -kolko vas co vyslo,atd... -mam hotovu platnu,pripraveny material (porfix,drevo na krov,bramac),cakam na pocasie-asi najskor zaciatok maja
Odpovedať
-marek pridaj nejake foto -ja uz mam elektriku,vodu,zaizolovanu podlahu,idem zateplovat strop.
Odpovedať
Ahojte, aj my staviame tento domček v Jaslovských Bohuniciach...........nedávno dokončená strecha, práve riešime okná........... a už sa nevieme dočkať kedy bude hotový :-)
Odpovedať
ahojte všetci, tak tu je zopar fotiek, uz to pomaly zacina ist aj do penazi ale stoji to za to, vsetkym drzime palce a zelame uspesne dokoncenie, my teraz ideme doobkladat krb, vyberame kupelnu a ostatne veci
Odpovedať
Profilova fotka
a uz sme zase o krôčik ďalej. Máme dokončený bleskozvod :-)
Odpovedať
Profilova fotka
dlho som tu nebol, dnes sme spúštali kotol ( vykurovaciu krivku na podlahové kúrenie) a popritom sme malovali, trochu odvážne farby, no čo už ked sme mladí a ...:-) V kúpelni a jednej izbe mám pre istotu aj radiator, je to skvelý pocit ked bol zrazu teplý. Na nohy dúfam zajtra už pôjde príjemné teplo. a stále rozmýšlam o krbe, ked bude dám foto. ešte by som podakoval omietkárom z oravy - Novoť, p. Hládek, aby ten dom vyzeral aj zvnútra super,
Odpovedať
Profilova fotka
@urdix Ahoj. aj my staviame tento domcek ,sa chceme opytat ze odkial ste,ak by ste boli z nasho aj sirsieho okolia ,ci by sme sa nemohli potom prist pozriet a eventualne sa aj inspirovat
Odpovedať
Profilova fotka
@erikaistokovicova ahoj,staviam na Sliači, okres Zvolen. pozrieť sa môžeš prísť kedykoľvek, lepšie by bolo ked bude ešte vidno, lebo nie všade je elektrika. urdix
Odpovedať
ahojte, tiez sme vsadili na tento projekt a na jar zaciname chcem sa spytat tych, ktori uz su v pokrocilejsom stadiu..... ako ste riesili kuchynsky kut? nemate uz vizualy na linku? dumam co s chladnickou, do komory sa mi behat nechce a kut zasa nie je taky velky, aby tam vsetko potrebne voslo :-(
Odpovedať
ahojte,dlho nikto nic,pochvalte sa fotkami pre inspiraciu.ja momentalne nakupujem material...(krbovu vlozku,geberity,polystyren,foliu).
Odpovedať
tak uz byvame, pomaly si zvykame, zacali sme minuly rok v okt., 16teho decembra sme sa prestahovali, plnohodnotne mame zariadene kuchynu, obyvacku, kupelnu a jednu izbu, do ostatnych izieb este chyba nabytok a dorobit vonkajsky, vysledna suma je super, vdaka znamostiam a krize to vyslo na jednotku s hviezdickou, zelam vam vsetkym vela uspechov a zdravia
Odpovedať
@marek23 ahoj marek, nechcel by si pridat foto kuchynskej linky ako ste ju vyriesili?
Odpovedať
Profilova fotka
@martinamikluscakova Dobry deň sme z Dolnej Krupej a chceme sa pustiť do stavania. Tento domček nam zatial vyhovuje zatial vo všetkom, len by sme si ho tiež chceli obzrieť na vlastne oči a tiež aj vnútro keby sa dalo. Dalo by sa? Staviate totiž len par kilometrov od našej dediny. Moc by ste nam pomohli. Ďakujeme
Odpovedať
Článok sa načítava...
Ak chcete vidieť domček nie je problém, práve nám zalievali podlahy, takže možné to bude najskôr až cez víkend. Kľudne sa ozvite na tel:0915 976 942, dohodneme sa na termíne.
Odpovedať
Profilova fotka
@martinamikluscakova moc moc ďakujeme, tešíme sa
Odpovedať
Aj my uvazujeme o tomto dome, ale s variantou garaze, staval niekto aj taky? @marek23 mozes prezradit, aka bola ta vysledna super cena? Mozes prezradit odkial si? Radi by sme si domcek pozreli, ak by bola ta moznost :-N Dakujeme.
Odpovedať
Profilova fotka
V SOBOTU 29.1.2011 SME SA KONEČNE PRESTAHOVALI. super pocit vo svojom. a tá stahovačka, síce to trvalo dokopy len tri dni, ale už mi to liezlo hore krkom.
Odpovedať
Profilova fotka
@urdix jeeeeeeeeeeeej ake to mate pekne. Nemohla by si pridat viac fotiek? Nech si to mozem trosku viac predstavit ako nam to bude tiez raz vyzerat a tak isto aj pre inspiraciu. dakujem:o)
Odpovedať
@urdix super domcek,my budeme mat tiez tento,len trosku so zmenami,ale konecne si viem predstavit,ako to bude vyzerat vo vnutri,hlavne kuchynska linka :-) ...npo a tiez by som rada videla nejake fotky navyse ;-)
Odpovedať
@erikaistokovicova ahoooj,vy ste ako pokrocili???my cakame kedy zmizne sneh a ide sa na to :-)
Odpovedať
Profilova fotka
OK baby, dačo pridám, len to musím nafotiť za bieleho dňa - hádam to dnes stihnem. a propo ja som chalan - urdix. A ak to nemáte daleko na Sliač, tak si to prídte pozrieť na vlastné oči.
Odpovedať
Profilova fotka
@urdix ked si chalan ,preco mas zensku ikonu?
Odpovedať
@urdix tešíme,tešíme na fotky
Odpovedať
Profilova fotka
dnes som to nestihol, ale pridal som aspoň face. tú ženskú ikonu to dalo automaticky,doteraz som to nevedel, že sa to aj takto delí. :-D
Odpovedať
@urdix krasna rodinka, to sa potom lahko stavia, ked je pre koho :-) tesim sa na fotky domu ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
@urdix My mame zrkadlovy obraz tohto domceka tak som z toho trosku dopletena. Uz sa tesim na dalsie foto. Ak by si mohol nafotit kazdu izbu aj chodbu aj kupelnu. Dakujem
Odpovedať
Profilova fotka
dnes som to stihol a fotky som pridal do svojho fotoblogu, dúfam sa tam dostanete a dik za ohlasy, teším sa z toho.
Odpovedať
@urdix tíško zavídím,my začíname cca o dva týždne stavať,ak bude počasie priať...cez víkend sme boli na návšteve u erikiistokovicovej,tak aspon mam predstavu ako nazivo tento domcek vyzera a v predstavach uz zariaďujem :-D .Trošíčka ma zarazila obývačka,keďže krb plánujeme v rohu,takže bude trošinka ťažšie to zariadiť,plus sme dali okno navyše,ale nejako to vymyslíme.
Odpovedať
Profilova fotka
@evus kde ste dali ešte okno navyše. pozeral som fotoblog ako ste si upravili dom. V podstate tá strecha bude menej náročná aj na financie, to prekrytie terasy je super, ale ten dom stratil svoju dušu - ale to je len môj názor.
Odpovedať
@urdix pridali sme okno v obyvacke,ale to mas aj ty...my sme stale chceli klasicku strechu na bungalov,ten povodny plan je pekny ked si pozries pohlad zozadu,nam sa zas nepacil spredu,tak preto sme to zmenili tou strechou a pristreskom...a neviem si predstavit ako by sme riesili prekrytie terasy,keď je vonku príjemne ale prší,jasne,že existujú markízy a pod.,ale my sme to poriesili takto a inak sa nám páčilo vnútorné riešenie,jednoduché,nič veľké a po našich zmenách nám vyhovujúce.Sto ľudí sto chutí každý je spokojný s tým svojím ;-) .
Odpovedať
Profilova fotka
evus a koľko bude stáť približne vaša strecha? máte to už nacenené? my budeme mať totižto tiež takú jednoduchú klasickú strechu. tak na čo sa máme pripraviť ;-)
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?