Menu Forum

Kompakt 602- uprava kupelne na prizemi - vase nazory

27. feb 2018  • 
fotoportrét
fotoportrét
epto
4
Registroval sa 21. januára 2014 na modrastrecha.sk. Pridal 359 príspevkov. Má 2 priateľov. Okres Košice-okolie.
fotoportrét
fotoportrét
epto
4
Registroval sa 21. januára 2014 na modrastrecha.sk. Pridal 359 príspevkov. Má 2 priateľov. Okres Košice-okolie.
 Zdravim,

chystam sa postavit Kompakt 602 od Euroline. premiestnujem dispoziciu/zariadenie dolnej kupelne. Kedze kotol pojde inde a chceme vacsi sprchovaci kut, tak som to trochu prerobil. Viac napovie obrazok. Zaujimaju ma vase navrhy na vylepsenie, ci pripadne nedostatky. Vlavo je co najvacsi sprchovy kut s odtokovym zlabom, vlavo dole WC s oddelovacou prieckou, vpravo hore umyvadlo. Lava cast obrazku je povodne riesenie.
Planujem prerobit aj hornu kupelnu, ale este to nemam nakreslene.
23. apr 2014 o 00:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
 Pridaj príspevok
fotoportrét
fotoportrét
epto
4
fotoportrét
fotoportrét
epto
4
 hmm, nikto nic? :(
26. feb o 20:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
daniel2506
Registroval sa 26. februára 2018 na modrastrecha.sk. Pridal 8 príspevkov. Má 2 priateľov. Okres Nitra.
fotoportrét
fotoportrét
daniel2506
Registroval sa 26. februára 2018 na modrastrecha.sk. Pridal 8 príspevkov. Má 2 priateľov. Okres Nitra.
 Ahoj, my uz staviame tento dom, kompakt 602 a nasa projektantka to spravila podla nas vyborne a mame to tak ako aj ty ! aj v projekte a aj realne to je lepsie ako to bolo navrhnute na ich stranke euroline. Zasobnik na vodu mame pod schodami, to sme unizili a tiez to bude vyborne, kazde miesto sa pocita
27. feb o 20:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to