Je lepší bungalov alebo zrubový domček cca 100m2?

Ahojte , zhanam rady a informacie, kto by mi poradil co je vyhodnejsie , ci bungalov alebo zrubovy domcek. Potesila by som sa , ak by mi niekto napisal kto ma taky zrubovy domcek , kolko ho vysla hruba stavba , lebo s priatelom sa nevieme rozhodnut , ale viac sa nam paci zrubovy domcek , len s a obavam ze je to dost financne narocne , hoci na internete co som nasla firmy vyzera to byt lakave a ani nie drahe... dakujem za vsetky prispevky a rady.... Ivka
Odpovedať
ahoj..ja len otazka. vsak aj bungalov moze byt zrubovy...ci?! ja robim montovany. Mne osobne sa zrubove velmi pacia, ale neviem si predstavit v takom byvat cely zivot. Moj osobny nazor. Poznam ludi co v takom byvaju a su max spokojni a je to aj velmi pekne, ma to svoje caro.
Odpovedať
Bungalov je prízemný rodinný rozťahané základy a veľká spotreba dreva na krov a veľká spotreba krytiny. Je drahší ako poschodový RD. Zrub je teplý dom, ale drevo stojí m3 200 do 300 euro, tehla, Ytong m3 stojí 126 euro aj menej keď je akcia. Všetko má svoje výhody a nevýhody.
Odpovedať
ferka...a na poschodovy potrebujes "pevny" strop, schodisko.... ako si pisala vsetko ma + aj - mozno je drevo drahsie, ale nadavas vonkajsie zateplenie, sietku, omietku....a v niektorych pripadoch ani z interieru...
Odpovedať
Ja som zrealizovala 12 rodinných domov a to sú moje skúsenosti. Dlhoročné.
Odpovedať
1
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?