Menu Forum

Je lepší bungalov alebo zrubový domček cca 100m2?

13. jún 2009  • 
fotoportrét
fotoportrét
ivanocka331
Registrovala sa 4. júla 2007 na mojasvadba.sk. Na modrastrecha.sk pridala 20 príspevkov.
fotoportrét
fotoportrét
ivanocka331
Registrovala sa 4. júla 2007 na mojasvadba.sk. Na modrastrecha.sk pridala 20 príspevkov.
 Ahojte ,

zhanam rady a informacie, kto by mi poradil co je vyhodnejsie , ci bungalov alebo zrubovy domcek. Potesila by som sa , ak by mi niekto napisal kto ma taky zrubovy domcek , kolko ho vysla hruba stavba , lebo s priatelom sa nevieme rozhodnut , ale viac sa nam paci zrubovy domcek , len s a obavam ze je to dost financne narocne , hoci na internete co som nasla firmy vyzera to byt lakave a ani nie drahe... dakujem za vsetky prispevky a rady....

Ivka
12. jún 2009 o 16:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
 Pridaj príspevok
fotoportrét
fotoportrét
michal165
21
Registroval sa 25. decembra 2007 na modrastrecha.sk. Pridal 338 príspevkov a 2 albumy. Má 4 priateľov. Okres Liptovský Mikuláš.
fotoportrét
fotoportrét
michal165
21
Registroval sa 25. decembra 2007 na modrastrecha.sk. Pridal 338 príspevkov a 2 albumy. Má 4 priateľov. Okres Liptovský Mikuláš.
 ahoj..ja len otazka. vsak aj bungalov moze byt zrubovy...ci?! ja robim montovany. Mne osobne sa zrubove velmi pacia, ale neviem si predstavit v takom byvat cely zivot. Moj osobny nazor.
Poznam ludi co v takom byvaju a su max spokojni a je to aj velmi pekne, ma to svoje caro.
13. jún 2009 o 00:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
ferka511
Pôžičky pre živnostníkov, podnikateľov bez dokladovania príjmu len Bratislava
PRO

Služby - architekti, projektanti, dizajnéri a znalci - Okres Bratislava
1
fotoportrét
fotoportrét
ferka511
PRO

1
 Bungalov je prízemný rodinný rozťahané základy a veľká spotreba dreva na krov a veľká spotreba krytiny. Je drahší ako poschodový RD. Zrub je teplý dom, ale drevo stojí m3 200 do 300 euro, tehla, Ytong m3 stojí 126 euro aj menej keď je akcia. Všetko má svoje výhody a nevýhody.
13. jún 2009 o 12:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
michal165
21
fotoportrét
fotoportrét
michal165
21
 ferka...a na poschodovy potrebujes "pevny" strop, schodisko.... ako si pisala vsetko ma + aj -
mozno je drevo drahsie, ale nadavas vonkajsie zateplenie, sietku, omietku....a v niektorych pripadoch ani z interieru...
13. jún 2009 o 14:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
ferka511
PRO

1
fotoportrét
fotoportrét
ferka511
PRO

1
 Ja som zrealizovala 12 rodinných domov a to sú moje skúsenosti. Dlhoročné.
13. jún 2009 o 18:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to