Jantar 100 - 148

Profilova fotka
http://www.erlis.sk/projekt/jantar-10... ahojte staval uz niekto tento domcek....co vy nato aky je?je zlozity?ked je tam napisane ze material je cca 65,000 eur za kolko by som ho vedela postavit svojpomocne zmestila by som sa do 70 000 eur?plus chcem podpivnicit.dakujem alebo poradte nejaky dobry porojekt...alebo stranku dik martina :-)
Odpovedať
Profilova fotka
laicky povedané - koľko dáš za materiál, toľko dáš za prácu, iba že by si to stavala sama...
Odpovedať
Profilova fotka
tak mam aj murara,mam plynara,elektrikara,strechara,podlahara to je vsetko rodina...ja len ci nahodou ten dom niekto nestaval...
Odpovedať
@tina00 ceny su tam bez DPH, ale je pekny... :-)
Odpovedať
Profilova fotka
a neviete mi povedat kolko by nas stali pripojky?chceli by sme zacat stavat na jar....co vlastne potrebujem ako prve?tie pripojky?,myslim ked papiere budem mat vybavene ja som z toho jelen....list vlastnictva mame,idem teraz kupit projekt.a potom?a mame este jeden hacik vsetky siete budeme tahat cez susedu ona bude mat vecne bremeno,plus cez nu bude aj akoze pristupova cesta riesil niekto nieco take?prosiiiim radte...dakujem vam pekne ;-)
Odpovedať
1
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?