Individuálny projekt domu - Bungalov

Zobraz úvodný príspevok
Ahojte. S manželkou uvažujeme o stavbe domu. Rozhodli sme sa pre bungalov v tvare L, strecha pultová/valbová. Za projektantom sa zatiaľ ešte len chystáme. Na prvé stretnutie chceme prísť už s nejakou predstavou, ktorú sme si nakreslili po prezretí mnoho iných projektov dostupných na internete. Rozhodli sme sa pre dom bez garáže. Garáž by sme riešili ako pristavaný (rovná strecha, drevená konštrukcia?), alebo ako prístrešok. Chcel by som Vás poprosiť, tých, ktorí sa problematike rozumejú či tam už teraz vidia podstatné nedostatky. Resp. vidia priestor pre úpravu. Ďakujeme za všetky Vaše komentáre .
Odpovedať
1
2
@paldo_5 natrafila som na toto tak som si spomenula na teba https://pin.it/hcuKJYw P.s.: stretli ste sa s tou Leou? Ked hej tak ako sa vam pozdavala?
Odpovedať
@wivik Nie nestretli sme sa. Už sme sa ale dohodli s iným architektom. Momentálne sme s architektom na začiatku riešenia štúdie projektu. Práve sa rozhodujeme do akého krovu ísť či väzníkový alebo klasický. A či monolitickú betónovú deku alebo drevenú z trámov. A čo sa toho obrázku týka...no veľmi nepraktické schody, riešil by som inak 😄
Odpovedať
Diskusia pokračuje po 3 mesiacoch
Ahojte, tak už sme vo finále s našim projektom. Zasielam aktuálny stav nášho návrhu v spolupráci s architektom. Ak by ste tam videli ešte nejaké viditeľné nedostatky budem rád za vaše rady.
Odpovedať
Diskusia pokračuje po 1 roku
@paldo_5 Mohli by ste posunut kontakt na architekta? Dakujem
Odpovedať
1
2
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?