Hľadám projektanta z okolia Trnavy

Zobraz úvodný príspevok
Vie mi niekto z Vás poradiť dobrého projektanta z okolia TT?Ďakujem!
Odpovedať
1
2
@mikibelka dobrý den viem o jednom dost dobrom,o co by ste mali záujem?
Odpovedať
Profilova fotka
Dobrý večer. Ponúkame štandardné, aj atypické projekty rodinných domov. Poradíme s výberom projektu, osadením domu na pozemok, alebo so zmenami v projektovej dokumentácií. Podľa požiadaviek klienta dodáme stavbu domu na kľúč. Jednou z hlavných priorít je individuálny prístup ku klientovi, profesionalita a flexibilita. Našim cieľom je spokojný zákazník so službami, ktoré ponúkame. Zaisťujeme profesionálny servis počas všetkých projektových fáz architektonických zákaziek, vrátane vybavenia potrebných povolení, stavebného dozoru, až po kolaudáciu stavby. Prosím, ak máte záujem, pozrite si náš web. Veľmi radi si s Vami dohodneme termín osobného stretnutia, kde si spoločne môžeme všetko prediskutovať.
Odpovedať
Diskusia pokračuje po 2 mesiacoch
dobry den, tiez hladam projektanta z okolia PN-TT. idealne takeho, ktory ma skusenosti s domom 10,5mx15 m (bungalov-uzky pozemok), moja predstava Eurolines 1577+pivnica+uprava dakujem
Odpovedať
Príspevok bol zmazaný adminom, lebo nespĺňal Pravidlá prispievania do fóra.
Diskusia pokračuje po 1 roku
@manasko ahoj môžem požiadať o kontakt na projektanta? ďakujem.
Odpovedať
@ev17ka my sme mali projektanta z TT, ak by niekto chcel kontakt tak piste
Odpovedať
Profilova fotka
viem poslat kontak do ip...
Odpovedať
Potrebujeme seriózneho projektanta (nie architekta) z okolia Hlohovca a Pezinka. Pre vypracovanie dvoch realizačných projektov na RD v uvedenej lokalite. Návrhy máme hotové.
Odpovedať
Profilova fotka
Príspevok bol zmazaný adminom, lebo nespĺňal Pravidlá prispievania do fóra.
Profilova fotka
Príspevok bol zmazaný adminom, lebo nespĺňal Pravidlá prispievania do fóra.
Diskusia pokračuje po 5 mesiacoch
Dobrý deň. Dajte si pozor na projektanta Ing. Šoku, veľmi predražené projekty, arogantný prístup, nespoľahlivosť, okrem toho nemá vlastnú pečiatku, ale za projekt zaplatíte nad 2500 eur. A s meškaním aj pol roka a s chybami, že neprejdete stavebným.
Odpovedať
Taktiež neodporúčam projektanta Šoku, veľmi nepríjemná skúsenosť :(
Odpovedať
Článok sa načítava...
Diskusia pokračuje po 10 mesiacoch
Nejaký projektant z Trnavy a okolia? Na zakreslenie prípojok plynu elektriky vody a kanalizácie?
Odpovedať
Diskusia pokračuje po 2 mesiacoch
Ahojte viete mi poradiť nejakého dobrého projektanta z okolia TT, ktorý by mal čas. Potrebujem projekt domu. Buď upraviť, ktorý mám vybraný, alebo celý nakresliť. Ďakujem
Odpovedať
@jovan486 Skús Juraj Mišči z Hlohovca. Neviem či bude mať čas ale je ochotný a aj poradí.
Odpovedať
@tyrinko ďakujem vyskúšam.
Odpovedať
Dobry den nam robil projekt firma msproject. Sú priamo z TT.
Odpovedať
Diskusia pokračuje po 1 roku
@manasko prosím kontakt na projektanta zo Serede? Boli ste spokojní?
Odpovedať
Diskusia pokračuje po 2 mesiacoch
@sokolik1 dobry ak este nemate viem dat kontak🙂
Odpovedať
Profilova fotka
Ak ešte zháňate, viem poslať kontakt do IP.
Odpovedať
Príspevok bol zmazaný adminom, lebo nespĺňal Pravidlá prispievania do fóra.
1
2
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?