Hladam architekta na cca 100m2 dom

Je tu architekt, co by vedel poradit, ked mam nejaku predstavu, nejak skicovat moje predstavy a odporucit? :)
Odpovedať
Príspevok bol zmazaný adminom, lebo nespĺňal Pravidlá prispievania do fóra.
Profilova fotka
to je malý dom na také nároky, projektant má rovnakú prácu (alebo väčšiu), či kreslí dom 100 alebo 300m2. Projekt od architekta na atyp dom sa pohybuje rádovo v tisíckach, ak Váš dom má stáť 50 tis. asi by sa Vám 6 tis. zdalo veľa. Skúste sa popasovať s typovými projektami, väčšina má logiku, sú tam riešené prevádzkové požiadavky, statika, kúrenie. Malé zmeny sa dajú urobiť, ale treba ich robiť pred začatím stavby.
Odpovedať
Profilova fotka
Som projektant a čo sa týka návrhu rod. domu, či má 100m2 alebo viac, sa dá inšpirovať buď typovými projektami alebo niečo vlastné. Čo sa týka návrhov rod. domu v 2D a 3D perspektíve podľa predstavy zákazníka ja osobne robím viac návrhov v
Odpovedať
Profilova fotka
v cene projektu novostavby. Čo sa týka ceny projektu na stavebné poolenie komplet so statikou, zdravotechnikou prípojkami ZTI, Elektro, Ú.K., požiarna ochrana, rozpočet a architektonická časť na takéto malé stavby, či už ide o prízemný bungalov alebo poschodvý v 100m2 zastavanej plochy neberiem viac ako 930 eur.
Odpovedať
1
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?