Eko 120 z www.projektydomov.com

Profilova fotka
stavia niekto eko 120, aky je rozpocet na stavbu svojpomocne.
Odpovedať
tuto si o nom môžeš prečitať, aj o cene ;-) http://www.domzamilion.com/projekt_po...
Odpovedať
Profilova fotka
@kristy123 dakujem ;-)
Odpovedať
Ja som tuto otazku riesil priamo s panom co ponuka ten projekt a povedal ze svojpomocne cca 75 000 v standarte.
Odpovedať
Profilova fotka
@dadanielka tak to ti presne mozem povedat, ze uplne normalny material, ziadne setrenie, ide sa stavat z ytongu, strecha bramac alebo mediterran, podlahovka samozrejmostou, vsetky pripojky aj ich privedenie na pozemok, 63tisic pri svojpomoci je najvyssia cena a vies nou hybat, pretoze si vies vybavit zlavy. viem to presne, pretoze ho ideme stavat a dali sme si urobit rozpocet a dotycny sa vyjadril, ze toto je cena max.
Odpovedať
Dakujem za odpoved. Tak to je velmi zaujimava cena ak by to tak vyslo. Budete este aj zateplovat ? Aky Vam vysiel odpor prestupu tepla R ? Mohol by som sa s pytat od koho ste kupili projekt a za aku cenu? Ponuka ho totiz viac int. stranok. My sme dostali ponuku 1100 EUR + projekty pripojok cca 300 EUR, od projektydomov. com Bolo vsetko pri vybavovani stavebneho povolenia v priadku? bol projekt postacujuci?
Odpovedať
Diskusia pokračuje po 4 mesiacoch
Profilova fotka
@bob12 a kde ešte tento projekt najdem okrem stranky projektydomov.com?
Odpovedať
@petawoman skus sa opytat uja googla
Odpovedať
Profilova fotka
@katka888 ujo google vie vsetko, ze?...
Odpovedať
@petawoman a facebook pozna kazdeho, to nevies ? :D
Odpovedať
Profilova fotka
@katka888 mna nie;)
Odpovedať
1
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?