Eko 104

Zobraz úvodný príspevok
stavia niekto domček eko 104 :-)
Odpovedať
1
5
6
@gcubby Staviame v blízkosti Popradu, ak chcete môžete sa prísť pozrieť.
Odpovedať
Prosim Vas nemate, alebo neviete o niekom kto ma postaveny EKO 104 v Banskobystrickom kraji a bolo by mozne sa prist pozriet ? Dakujem krasne :)
Odpovedať
@kakinho91 Ahoj,my máme postavený na Budči pri Zvolene. Momentálne sme v štádiu pred stierkovaním-pozri album.Ak chceš,môžeš prísť pozrieť.
Odpovedať
Ahojte. Zaujimal by ma vas nazor na stavbu EKO 104 plus. Konkretne +- odhad ceny. ( hruby odhad ) Zaujimal by ma nazor niekoho kto uz ma postavene alebo stavia. info : IS priamo na pozemku. Pozemok rovina. planujem stavat z heluz family 30 + 20 eps , .... Dajme tomu ze vsetko ostatne ako mate vy doma. Takze porovanie s vasim domcekom keby. Mate vsetok material bez DPH a +- 10 % zlavu este aj z ceny bez DPH. Vykopove prace mam bager svoj. A dom chcem stavat svojpomocne s tym ze budem mat 2 majstrov co budu pomahat. Strechu dam spravit nakomplet. Vsetko co sa bude dat spravit spravim svojpomocne a zvysok cez partie zivnostnikov. Diky moc
Odpovedať
Ahojte všetci. Chceli by sme začať na budúci rok stavať. Sme vo fáze výberu projektu. Zaujal nás takisto projekt EKO 104. Má niekto postavený takýto dom v okoli TT? Radi by sme prišli pozrieť, ak by to boli možné 🙂
Odpovedať
Diskusia pokračuje po 3 mesiacoch
Ahojte. Takže vyzera to tak, ze tiez budeme mat tento domcek😍 nasiel by sa tu niekto kto by mi podlal cca rozpocet na kolko Vas ro vyslo? Chceme ho stavat svojpomocne. Vopred dakujem velmi pekne. A ako sa Vam byva? Nebranim sa ani nejakym typom, fotkam a pod. Mozete aj na mail posielat. zuzanakomarova999@gmail.com este raz Vam velmi pekne dakujem 😘😘😘
Odpovedať
Ahojte ,riešil niekto aj drevostavbu projektu EKO 104 ?
Odpovedať
Diskusia pokračuje po 5 mesiacoch
Ahojte, chcel by som sa spýtať či nestavia niekto alebo už má postavený eko 104 alebo eko 104 plus v BB a okolí a bol by ochotný ukázať svoj domček prípadne odporučiť nejaké kontakty na stav. materiál a na stavebnú partiu.... , momentálne sme v štádiu premýšľania nad zmenou projektu keďže manželka má jednu podmienku a to aby aj v tom malom samostatnom WC bolo okno, už som to aj kvázi vymyslel, len neviem či na stránke projektydomov budú ochotní to zmeniť resp. nepoznáte projektanta najlepšie z BB a okolia ktorý by vypracoval projekt s takouto zmenou plus osadenie domu a prípojky len neviem ako by to vyšlo finančne...... Ďakujem za každú reakciu
Odpovedať
Dobrý deň stavia niekto domček eko 104 okolo Bn
Odpovedať
Diskusia pokračuje po 11 mesiacoch
Ahojte, je tu ešte niekto aktívny, kto má postavený dom EKO 104 pripadne verziu plus v okolí BA, SC, TT? Ďakujem
Odpovedať
@chris_24 zdravym mame eko 104plus
Odpovedať
Profilova fotka
@tralaluc dobrý aj mi bi sme chceli pozrieť reálne ten domček,viete nám poradiť že kde je
Odpovedať
Článok sa načítava...
Diskusia pokračuje po 5 mesiacoch
Ahojte staviame Eko 104 plus bez zmien, dostali sme cenovú ponuku na elektroinštaláciu cca 5000€. Chcem sa spýtať či je táto cena ok, v cene je zahrnuté práca a všetok materiál, káble, krabice, sádra, sekanie (žiaden kábel nepôjde v podlahe), rozvádzač, ističe, chrániče, stykače, montáž a zapojenie, bleskozvod materiál plus práca, vypínače, zásuvky rámiky Legrand montáž a zapojenie, káble ftp, zásuvky PC, rack, el vrátnik, napájač, audiotelefon, vyvedenie kábla na pohon motoru brány. Dom je rozmeru 13,5m x 10,5m bungalov eko 104 plus. Dom bude plne elektrifikovaný bez plynu. Prosím o názor k cene, prípadne koľko Vás vyšla el. v eko 104 plus. Ďakujem krásne za odpoveď a prajem veľa zdravia v tejto situácii.
Odpovedať
1
5
6
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?