Dom premier 151. Máte niekto skúsenosti?

25. júl 200890

Ahojte, ma niekto skusenosti s domom tohto typu?My sme si ho vybrali, pretoze ma pekny exterier aj interier a je cenovo vyhodny.Budem rada ak mi napisete svoje skusenosti a postrehy

• Ahoj, Premier 151 sice nestaviame, ale pozrela som si ho na internete. Vyzera dost velky... 😉

• Ano, mas pravdu.Je o nieco vacsi ako bola moja predstava, ale je to este ok.Pretoze to upratovanie vo velkych domoch nie je moja parketa.

• A vy staviate co?

• Sponzor fóra
  • ahoj marianne 🙂 Vybrali ste si super projekt. My v tomto domčeku bývame 3 roky. 😃

• caute baby, pridam sa, my ho akurat stavjame 😉, inak dokonceny je napr. v Kiripolci, Zahorskej, Zavodoch 😃 , rozestavjany v Gajaroch, este men rozestavjany v Janoch, este o trosicku men v Senici 😵

• Marianne, my sa chystame stavat Praktik 717, /Eurolines/, bohuzial este ho asi nikto nestaval, aspon o nikom neviem, Projekt bol v katalogu myslim z roku 2007.

• ahoj, tak ja som zo senca a tu som ich videla(myslim ten premier 151) viac.Na jednom mieste su tri vedla seba.

• zuzisko 1 nagugluj si praktik 717 ak si to teda este neskusala a najdes tam mozno zaujimave odkazy.

• no aj som sa naguglovala, ale nic take interestantne som tam nenasla...to mas super, ze vas domcek mozes vidiet nazivo 🙂

Pridaj príspevok

Nenašli ste čo ste hľadali?

hľadať len v názvoch tém
    Odporúčaní dodávatelia
    Vizuálne návrhy záhrad, fasád rodinných domov a interiérov podľa Vašich požiadaviek. Vypracovanie projektovej dokumentácie pre potreby realizácie.
    Projekty, návrhy, vizualizácie, výroba a montáž nábytku na mieru pre moderné aj klasické interiéry rod. domov a bytov. Cenník na www.inovacio.sk
    atelier of architecture & design
    - projekty rodinných domov a interiérov
    Články od našich partnerov
    Tehly HELUZ FAMILY 2in1 predbehli dobu a normy
    Nebojte sa veľkého formátu!
    Surfista Heidar: 22° – perfektný moment na relax
    Archív článkov od partnerov