Dom premier 151. Máte niekto skúsenosti?

Ahojte, ma niekto skusenosti s domom tohto typu?My sme si ho vybrali, pretoze ma pekny exterier aj interier a je cenovo vyhodny.Budem rada ak mi napisete svoje skusenosti a postrehy
Odpovedať
Ahoj, Premier 151 sice nestaviame, ale pozrela som si ho na internete. Vyzera dost velky... ;-)
Odpovedať
Ano, mas pravdu.Je o nieco vacsi ako bola moja predstava, ale je to este ok.Pretoze to upratovanie vo velkych domoch nie je moja parketa.
Odpovedať
A vy staviate co?
Odpovedať
ahoj marianne :-) Vybrali ste si super projekt. My v tomto domčeku bývame 3 roky. :-D
Odpovedať
caute baby, pridam sa, my ho akurat stavjame ;-), inak dokonceny je napr. v Kiripolci, Zahorskej, Zavodoch :-D , rozestavjany v Gajaroch, este men rozestavjany v Janoch, este o trosicku men v Senici x-)
Odpovedať
Marianne, my sa chystame stavat Praktik 717, /Eurolines/, bohuzial este ho asi nikto nestaval, aspon o nikom neviem, Projekt bol v katalogu myslim z roku 2007.
Odpovedať
ahoj, tak ja som zo senca a tu som ich videla(myslim ten premier 151) viac.Na jednom mieste su tri vedla seba.
Odpovedať
zuzisko 1 nagugluj si praktik 717 ak si to teda este neskusala a najdes tam mozno zaujimave odkazy.
Odpovedať
no aj som sa naguglovala, ale nic take interestantne som tam nenasla...to mas super, ze vas domcek mozes vidiet nazivo :)
Odpovedať
1
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?