Dodavateľ stavby referencie.....

Dobrý deň, chceme stavať v okolí KE rodinný dom a vybrali sme si dodávateľa firmu Haus Mont s.r.o so sídlom v Prešove. Chcem sa opýtať či niekto má skúsenosti s touto firmou dobré či zlé to je jedno, budeme radi za každý príspevok. Ďakujem
Odpovedať
Profilova fotka
@martin1953 Využi ich ponuku pozrieť sa na realizované stavby, resp. vo výstavbe. Choď tam už so svojím dozorom, ak máš. Ak nie, tak ti viem pomôcť.
Odpovedať
@martin1953 Dobrý deň, tiež nás oslovila firma Haus Mont a rozmýšľame o prípadnej spolupráci. Aké máte nové skúsenosti s touto firmou? Ďakujem.
Odpovedať
tak ja som oslovil ich a pokial ide zatial o vypracovanie projektu tak to bolo rychlo a podla nasich predstáv a je v tom uz aj stavebny dozor a tiez projekty pripojok a cena velmi prijatelná. Zatial hodnotim komunikaciu a pristup majitelov vyborne!!! uvidíme ako bude prebiehať stavba no ako hovorim zatial hodnotim na jednotku.
Odpovedať
@martina373 tak ja som oslovil ich a pokial ide zatial o vypracovanie projektu tak to bolo rychlo a podla nasich predstáv a je v tom uz aj stavebny dozor a tiez projekty pripojok a cena velmi prijatelná. Zatial hodnotim komunikaciu a pristup majitelov vyborne!!! uvidíme ako bude prebiehať stavba no ako hovorim zatial hodnotim na jednotku.
Odpovedať
Ďakujem za odpoveď a za recenziu, držím Vám palce pri stavbe domu. Bola by som Vám vďačná ak by ste mi aj neskôr napísali ako to prebieha a na čo sa vyvarovať. Ďakujem a prejem pekný deň.
Odpovedať
Vyvarovat sa treba hlavne stavebneho dozoru, ktory zabezpeci stavebna firma ;-) Pokial to nie je len kvoli papierom.
Odpovedať
@martin1953 ja vás, ľudia, nechápem. stavebný dozor nie je príťaž, je to váš poradca a kontrolór stavebnej firmy. čiže rozumný človek nedovolí, aby ho platila stavebná firma, v žiadnom prípade. V porovnaní s cenou domu (a cenou za prípadné nedostatky) je cena za stavebný dozor zanedbateľná, preto je dobré vybrať si dozor, ktorý to bude brať vážne, nielen dá pečiatku.
Odpovedať
Príspevok bol zmazaný adminom, lebo nespĺňal Pravidlá prispievania do fóra.
Diskusia pokračuje po 4 mesiacoch
@martina373 pozdravujem, takze uz finisujeme s domom cakame uz len na pokladku podlah a montaze kuchyne a stahujeme sa :)......priebeh stavby zo strany firmy absolutne korektny, ziadna platba vopred vsetko sme mali rozdelene na etapy a po dokonceni nasledne prislo k prebratiu a skontrolovaniu a az násldene sme uhradili eatapu. Majitel firmy vzdy napomocny ochotny, telefon zdviha nonstop ked sme neco potrebovali alebo nas nieco napadlo.....v skratke na slovenske pomery je tato firma zrejme uz raritou a sme velmi radi ze stavbu sme realizovali prave cez nich lebo urcite sme mali obavy ako kazdy..zial...slovenska realita....takze z nasej strany 100% odporucanie! Neviem ako ste sa rozhodli Vy no my sme sa rozhodli spravne to uz mozem povedat. Profi pristup s ludskou tvárou je asi vystižné. Prajem pekny den.
Odpovedať
@martin1953 ďakujem za Vaše info, mi sme bohužiaľ ďaleko nepostúpili lebo nás brzdí kataster. Haus mont sme kontaktovali, ale keďže oni stavajú prevažne bungalovi a mi kvôli úzkemu pozemku sme odkazaný na poschodový domček sme sa nedohodli. Ale keď budeme mať papierovačky hotové a pride na realizáciu tak skúsime ešte raz firmu Haus mont kontaktovať. Prajem Vám teda nestresové sťahovanie a príjemne bývanie v novom. Pekný deň.
Odpovedať
Pozdravujem vas tak sledujem info ohladom firmy Haus mont Presov a naozaj nemame ziaden problem maju svojho architekta upravil nam projekt podla nasich predstav.Brat je stavebny dozor o ktorom doteraz nevedia :-) a ziaden dotas uplne super hodim tu foto nasho domu ziadne platby vopred vsetko certifikovane materialy kvalita zatial spokojnost ..pekny den :-)
Odpovedať
@martin1953 Dobry den prosim vas otazku ..mate stavbu od firmy Haus mont? ake mate zateplenie nam odporucaju min.15 cm sucastou dodavky na kluc je 15cm a silikonova omietka...dakujem Pekny den :-)
Odpovedať
Článok sa načítava...
@emilia05 pozdravujem Vas, Áno máme dom od firmy Haus Mont.....mame presne take iste zateplenie ake uvadzate Vy je to z toho dovodu aby dom splnal energeticku normu bez ktorej Vam uz dom neskolauduju.....a samozrejme mato aj vplyv na celkove naklady na prevadzku domu v zimnom obdobi a v lete samozrejme ochrana pred teplom. Moj brat ma take iste zateplenie a velmi si to pochvaluje a v lete som tam bol a mal veeelmi prijemnu teplotu pri ktorej sa da existovat aj bez klimatizacie.....u toho architekta v PO sme boli aj my a boli sme spokojny aj z cenou projektu......mozem sa opytat kde budete staviat domcek?resp uz asi staviate
Odpovedať
Príspevok bol zmazaný adminom, lebo nespĺňal Pravidlá prispievania do fóra.
@patriksabolcik ak tomu spravne rozumiem tak ste sa rozhodli stavat dom cez firmu hausmont na zaklade mojej referencie?....ak ano tak nemate zaco. Som rad ze moja skusenost pomohla niekomu a este radsej ze sa to potvrdilo aj vo Vasom pripade ako citam. Ja by som to tiez ocenil pred vystavbou nakolko je kopu fuserov a podvodnikov...vid firmy z KE...cest vynimkam....je to katastrofa...jedinu vec ktoru som nechal realizovat firme z KE bolo el. pripojka cez firmu elektrofinal....pre nich palec hore.
Odpovedať
Príspevok bol zmazaný adminom, lebo nespĺňal Pravidlá prispievania do fóra.
Príspevok bol zmazaný adminom, lebo nespĺňal Pravidlá prispievania do fóra.
Príspevok bol zmazaný adminom, lebo nespĺňal Pravidlá prispievania do fóra.
Pozeram ze ste sa zaregistrovali pred par dnami to znamena ze Vas bez urazky niekto primel k tomuto prispevku....pan "Novotny" predpokladam nakolko moj prispevok je z februara 2017......nebudem sa podielat na ociernovani ziadneho cloveka ani firmy nakolko k tomu nemam ani jeden jediny dovod. Moj nazor na uvedenu firmu mate v prispeku vyssie.Vsetko dobre.
Odpovedať
Diskusia pokračuje po 2 rokoch
Ahojte, viete tu prosim dat kontakt na dobry stavebny dozor v Kosiciach, ktory realne chodi na stavbu, kritizuje, atd. Ak mate dobru skusenost poprosim o kontakt, dakujem pekne
Odpovedať
Diskusia pokračuje po 1 roku
Dobrý deň, rada by som obnovila diskusiu, máme v pláne stretnutie s touto firmou, chceme stavať bungalov na kľúč. Ako ste spokojní, tí, ktorí máte dom od tejto firmy? Prípadne, ak aktuálne niekto cez nich staviate, ste zatiaľ spokojní s postupom prác, komunikáciou, ...? Ďakujem
Odpovedať
1
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?