Čo vravíte na Klasik 104 od Prodomu?

7. okt 201580

Má niekto z vás postavený tento dom? Aký máte naňho názor?

• Ahoj, ja uz v takom dome byvam 2 tyzdne. Je to domcek strednej kategorie, sme traja, takze nam to uplne staci. Urobili sme tam 2 male zmeny: Na hornej chodbe sme vyburali okno - bez nebo by tam bola tma. A dolu sme chodbu potiahli zarovno, cize je to cisty stvorec. Ziskas tym miesto.
    Maca

• Ahoj Neeo, stavali ste svojpomocne, alebo Vám to stavala firma? Načom sa dá najviac ušetriť?Tento domček mám už na 100% vybraný, takže som rada, že ho tu niekto má.

• Nazdárek! Aj mne sa páči a chcel by som ho stavať..stavali ste svojpomocne, alebo Vám to stavala firma? Načom sa dá najviac ušetriť?
    Kolko rátate hrubú stavbu 1,7 mil?
    Vďaka. 😉

• Sponzor fóra
  • aj mi ho ideme staviať, len čakáme na úver, tiež sme tam urobili menšie zmeny: namiesto kúpelne v podkroví je šatník,a nemiesto jednej izby(hore) je kúpelna, a tiež sme urobili také zmeny ako píše neeo. A ako je kuchyňa tak tú priečku sme dali preč aby bolo viac svetla v kuchyni, a trocha sme rozšírili balkon. Cena konečná od projektanta je 1.900.000 sk.

• Prosím ťa , tá cena 1,9 mil. je cena na kľúč ( čo vypočítal projektant?)
    Vďaka!!! peter

• nie, svojpomocne

• ozivujem tuto temu. ako sa vam byva v tomto dome? nerol niekto nejake zmeny. zvacsenie podorusu o 1x1 meter? spajza by sa veru hodila. dakujem.

• @asta  My sme si postavili tento dom...som max spokojná.Foto na mojej stránke.Nepridáš i ty niečo?🙂

Pridaj príspevok

Nenašli ste čo ste hľadali?

Články od našich partnerov
    Rekonštrukcia kúpeľne v panelovom byte má svoje pravidlá
    Nový PREKLAD HELUZ FAMILY 3in1 nosný má variabilný priestor na vonkajšiu tieniacu techniku
    Ako sa zbaviť vlhkosti a plesne v zrekonštruovanom dome s vetracou jednotkou
    Archív článkov od partnerov