Menu Forum

Čo vravíte na Klasik 104 od Prodomu?

7. okt 2015  • 
fotoportrét
fotoportrét
asta
Registrovala sa 22. augusta 2008 na modrastrecha.sk. Pridala 6 príspevkov.
fotoportrét
fotoportrét
asta
 Má niekto z vás postavený tento dom? Aký máte naňho názor?
30. okt 2008 o 07:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
 Pridaj príspevok
fotoportrét
fotoportrét
neeo
Registrovala sa 10. mája 2006 na beremese.cz. Na modrastrecha.cz pridala 2 príspevky.
fotoportrét
fotoportrét
neeo
Registrovala sa 10. mája 2006 na beremese.cz. Na modrastrecha.cz pridala 2 príspevky.
 Ahoj, ja uz v takom dome byvam 2 tyzdne. Je to domcek strednej kategorie, sme traja, takze nam to uplne staci. Urobili sme tam 2 male zmeny: Na hornej chodbe sme vyburali okno - bez nebo by tam bola tma. A dolu sme chodbu potiahli zarovno, cize je to cisty stvorec. Ziskas tym miesto.
Maca
30. okt 2008 o 08:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
asta
fotoportrét
fotoportrét
asta
 Ahoj Neeo, stavali ste svojpomocne, alebo Vám to stavala firma? Načom sa dá najviac ušetriť?Tento domček mám už na 100% vybraný, takže som rada, že ho tu niekto má.
30. okt 2008 o 10:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
peter28
2
Registroval sa 5. mája 2009 na modrastrecha.sk. Pridal 22 príspevkov a 1 album. Okres Bratislava.
  • Snívam o dome
    Cífer, Báhoň, resp, okres Trnava
fotoportrét
fotoportrét
peter28
2
Registroval sa 5. mája 2009 na modrastrecha.sk. Pridal 22 príspevkov a 1 album. Okres Bratislava.
  • Snívam o dome
 Nazdárek! Aj mne sa páči a chcel by som ho stavať..stavali ste svojpomocne, alebo Vám to stavala firma? Načom sa dá najviac ušetriť?
Kolko rátate hrubú stavbu 1,7 mil?
Vďaka. emoticon
13. máj 2009 o 11:02  •  sníva o dome  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
astorko
Registrovala sa 1. apríla 2008 na modrastrecha.sk. Pridala 10 príspevkov. Okres Humenné.
  • Staviam dom
    okres Humenné
fotoportrét
fotoportrét
astorko
Registrovala sa 1. apríla 2008 na modrastrecha.sk. Pridala 10 príspevkov. Okres Humenné.
  • Staviam dom
    okres Humenné
 aj mi ho ideme staviať, len čakáme na úver, tiež sme tam urobili menšie zmeny: namiesto kúpelne v podkroví je šatník,a nemiesto jednej izby(hore) je kúpelna, a tiež sme urobili také zmeny ako píše neeo. A ako je kuchyňa tak tú priečku sme dali preč aby bolo viac svetla v kuchyni, a trocha sme rozšírili balkon. Cena konečná od projektanta je 1.900.000 sk.
13. máj 2009 o 18:50  •  stavia dom  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
peter28
2
  • Snívam o dome
fotoportrét
fotoportrét
peter28
2
  • Snívam o dome
 Prosím ťa , tá cena 1,9 mil. je cena na kľúč ( čo vypočítal projektant?)
Vďaka!!! peter
19. máj 2009 o 11:00  •  sníva o dome  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
asta
fotoportrét
fotoportrét
asta
 nie, svojpomocne
19. máj 2009 o 13:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
bromid
3
Registroval sa 27. novembra 2012 na modrastrecha.sk. Pridal 216 príspevkov a 2 inzeráty. Má 4 priateľov. Most pri Bratislava, okres Bratislava.
  • Staviam dom
    Most pri Bratislave, okres Bratislava
fotoportrét
fotoportrét
bromid
3
Registroval sa 27. novembra 2012 na modrastrecha.sk. Pridal 216 príspevkov a 2 inzeráty. Má 4 priateľov. Most pri Bratislava, okres Bratislava.
  • Staviam dom
    Most pri Bratislave, okres Bratislava
 ozivujem tuto temu. ako sa vam byva v tomto dome? nerol niekto nejake zmeny. zvacsenie podorusu o 1x1 meter? spajza by sa veru hodila. dakujem.
23. okt 2014 o 15:11  •  stavia dom  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
hujska (36 r.)
1
Registrovala sa 23. mája 2011 na modrastrecha.sk. Pridala 35 príspevkov. Má 9 priateľov. Okres Martin.
  • Už bývam v dome
    okres Martin
fotoportrét
fotoportrét
hujska (36 r.)
1
Registrovala sa 23. mája 2011 na modrastrecha.sk. Pridala 35 príspevkov. Má 9 priateľov. Okres Martin.
  • Už bývam v dome
    okres Martin
 @asta My sme si postavili tento dom...som max spokojná.Foto na mojej stránke.Nepridáš i ty niečo?emoticon
7. okt 2015 o 04:46  •  už býva v dome  • Odpovedz  •  Páči sa mi to