Menu Forum

Čo si myslíte o bungalove 1174 od Euroline?

3. apr 2011  •  Otázka  • 
fotoportrét
fotoportrét
lucynka44
19
Registrovala sa 29. marca 2011 na modrastrecha.sk. Pridala 36 príspevkov a 3 albumy. Má 61 priateľov.
fotoportrét
fotoportrét
lucynka44
19
Registrovala sa 29. marca 2011 na modrastrecha.sk. Pridala 36 príspevkov a 3 albumy. Má 61 priateľov.
 http://www.eurolineslovakia.sk/sk/projekty/rodinne-domy/detail-domu/RD-Bungalov-1174.html

velmi sa nam paci tento bungalov tak ci by ste mi vedeli povedat ci je dobre rieseny alebo by bolot reba nieco zmenit.. velmi sa v tom nevyznam tak by mi vase rady pomohli

dakujem emoticon
29. mar 2011 o 10:49  •  Páči sa mi to
 Pridaj svoju odpoveď
fotoportrét
fotoportrét
henikav
8
Registrovala sa 10. októbra 2008 na modrastrecha.sk. Pridala 202 príspevkov a 4 albumy. Má 24 priateľov. Bruxelles, Belgicko.
fotoportrét
fotoportrét
henikav
8
Registrovala sa 10. októbra 2008 na modrastrecha.sk. Pridala 202 príspevkov a 4 albumy. Má 24 priateľov. Bruxelles, Belgicko.
 Podla mna je velmi dobre rieseny, len by som dala prechodove dvere este z garaze do tej chodby, ak dobre vidim, nie su, aby ste nemuseli nosit nakupy z auta povonku aj v dazdi napriklad. My mame garaz tiez s dverami do chodby, tadial vynasame nakupy...
3. apr 2011 o 19:13  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
monus1
4
Registrovala sa 20. februára 2010 na modrastrecha.sk. Pridala 34 príspevkov a 2 albumy. Má 2 priateľov. Okres Trnava.
fotoportrét
fotoportrét
monus1
4
Registrovala sa 20. februára 2010 na modrastrecha.sk. Pridala 34 príspevkov a 2 albumy. Má 2 priateľov. Okres Trnava.
 mne sa tento projekt páči. hlavne že je oddelená denná a nočná časť. možno by som na špajzu dala malé okienko. inak si myslím, že je to dobrý výber.
29. mar 2011 o 10:56  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
jankazb
319
Registrovala sa 15. apríla 2008 na modrastrecha.sk. Pridala 2725 príspevkov a 2 albumy. Má 229 priateľov. Okres Nové Mesto nad Váhom.
fotoportrét
fotoportrét
jankazb
319
Registrovala sa 15. apríla 2008 na modrastrecha.sk. Pridala 2725 príspevkov a 2 albumy. Má 229 priateľov. Okres Nové Mesto nad Váhom.
 Na tú špajzu by som dala určite okienko, a ešte možno trošičku malý technický... samostatné wc je dosť ďaleko od ohrevu TUV, chvíľu potrvá než príde teplá voda do bidetu emoticon a detto ku drezu v kuchyni. Mám to tak isto, dá sa zvyknúť. Projekt sa mi páči, len neverím tej cene.
29. mar 2011 o 11:04  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
vivere
70
Registrovala sa 3. apríla 2007 na mojasvadba.sk. Na modrastrecha.sk pridala 531 príspevkov a 2 albumy. Má 24 priateľov.
fotoportrét
fotoportrét
vivere
70
Registrovala sa 3. apríla 2007 na mojasvadba.sk. Na modrastrecha.sk pridala 531 príspevkov a 2 albumy. Má 24 priateľov.
 no mne sa dispozicne az tak velmi nepaci, je to take labyrintoidne, myslim, ze existuju viacere lepsie riesene bungalovy. aj ked proti vkusu... emoticon
29. mar 2011 o 11:20  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
katrin21 (39 r.)
529
Registrovala sa 15. mája 2008 na mojasvadba.sk. Na modrastrecha.sk pridala 45649 príspevkov a 14 albumov. Má 96 priateľov. Okres Trnava.
  • Už bývam v dome
    okres Trnava
fotoportrét
fotoportrét
katrin21 (39 r.)
529
Registrovala sa 15. mája 2008 na mojasvadba.sk. Na modrastrecha.sk pridala 45649 príspevkov a 14 albumov. Má 96 priateľov. Okres Trnava.
  • Už bývam v dome
    okres Trnava
 mne sa ten projekt celkom paci, akurat ta izba vpredu je taka odrezana od vsetkeho.. asi by som zrusila garaz a zvacsila ju, alebo urobila tam este taku izbu ako rarohareň, tech. miestnost, alebo tak.....
spajza by mohla mat okienko.. inak celkom fajn domcek
ta cena - podla mna svojpomocne s majstrami bude stat tolko , ako oni pisu na kluc ... to je skor realne....

ohrev TUV nie je problem, na to existuju cerpadielka, my mame napr. kotol v pivnici emoticon
29. mar 2011 o 11:30  •  už býva v dome  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
andrejka89
Registrovala sa 13. októbra 2010 na modrastrecha.sk. Pridala 193 príspevkov. Má 2 priateľov.
fotoportrét
fotoportrét
andrejka89
Registrovala sa 13. októbra 2010 na modrastrecha.sk. Pridala 193 príspevkov. Má 2 priateľov.
 mne sa páči, zmenila by som iba ten sprchovací kut v kupelke, dala by som ho do toho výklenku emoticon a ak ho postavíte aj s tým bazénom čo je v animácii ... ufff, budem iba ticho závidieť. tá cena aj podľa mňa je dosť nereálna, keď si to porovnám s našim domčekom tiež od eurolinu, je o dosť menší a cena je veľmi podobná emoticon
29. mar 2011 o 12:29  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
nevo
2
Registroval sa 9. januára 2010 na modrykonik.sk. Na modrastrecha.sk pridal 156 príspevkov a 1 album. Okres Nitra.
  • Už bývam v dome
    okres Nitra
fotoportrét
fotoportrét
nevo
2
Registroval sa 9. januára 2010 na modrykonik.sk. Na modrastrecha.sk pridal 156 príspevkov a 1 album. Okres Nitra.
  • Už bývam v dome
    okres Nitra
 http://www.eurolineslovakia.sk/sk/projekty/rodinne-domy/detail-domu/RD-Bungalov-068.html
29. mar 2011 o 12:40  •  už býva v dome  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
ildi_interier
Interiér
Rózsová PRO

Služby - architekti, projektanti, dizajnéri, znalci, finančné služby a reality - Okres Galanta
43
fotoportrét
fotoportrét
ildi_interier
Interiér
Rózsová PRO

Služby - architekti, projektanti, dizajnéri, znalci, finančné služby a reality - Okres Galanta
43
 na moj vskus zaberajú spojovacie chodby prilis vela z uzitkoveho priestoru, detsku izbu by som rozhodne neumiestnovala vedla garaze s vyfukovymi plynmi, inak pohoda emoticon
3. apr 2011 o 18:39  •  zariaďuje byt  •  ildi-interier.blogspot.com/  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
katarinka2010
46
Registrovala sa 25. júna 2010 na modrastrecha.sk. Pridala 1280 príspevkov a 4 albumy. Má 27 priateľov.
fotoportrét
fotoportrét
katarinka2010
46
Registrovala sa 25. júna 2010 na modrastrecha.sk. Pridala 1280 príspevkov a 4 albumy. Má 27 priateľov.
 do tej izolovanej miestnosti by som dala spalnu, ked už, vyfukovych plynov by som sa nebala..možno by som dala aj prechod z garaže do domu ak sa vojdu take 60tky dvere, inak fajn domček, bolo by fajn keby si uviedla aj svetove strany...cena sa mi zda byt nadhodnotena..my mame 10x13 a + ešte terasa kryta a cena na kluč s DPH 106tis eur
3. apr 2011 o 19:00  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
pocem
85
Registrovala sa 10. novembra 2010 na modrastrecha.sk. Pridala 7942 príspevkov. Má 80 priateľov. საქართველო - თუშეთი.
  • Už bývam v dome
    Brrrrratislava
fotoportrét
fotoportrét
pocem
85
Registrovala sa 10. novembra 2010 na modrastrecha.sk. Pridala 7942 príspevkov. Má 80 priateľov. საქართველო - თუშეთი.
  • Už bývam v dome
    Brrrrratislava
 plocha je fajn riešená...ale tiež by som navrhla to, čo henikav - (užitočné) dvere na prechod z garáže do domu...
(ja som u nás v projekte tiež navrhovala takú zmenu...a môj muž si to nevšímal...a nakoniec ich máme, ale len preto, že pri zakladaní prvého radu tehál sme ešte na poslednú chvilu vybrali tehly na otvor pre dvere emoticon)
3. apr 2011 o 20:13  •  už býva v dome  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
blacksr
Poradenstvo v oblasti energeticky a investične nenáročnej výstavby
Jarka Černá PRO

Plyn, voda, vykurovanie, klimatizácia - Okres Malacky
294

“Zasaď strom... http://www.energia.sk/tema/obnovitelne-zdroje/francuzsky-veterny-strom-vyuziva-aj-ten-najlahsi-vanok/15288/”
(Pred 1 rokom)

fotoportrét
fotoportrét
blacksr
Poradenstvo v oblasti energeticky a investične nenáročnej výstavby
Jarka Černá PRO

Plyn, voda, vykurovanie, klimatizácia - Okres Malacky
294

“Zasaď strom... http://www.energia.sk/tema/obnovitelne-zdroje/francuzsky-veterny-strom-vyuziva-aj-ten-najlahsi-vanok/15288/”
(Pred 1 rokom)

Orientovať ho tými 3 izbami na juh.
Odbery TUV sú ďaleko od seba.
3. apr 2011 o 21:46  •  už býva v dome  •  Páči sa mi to