Čo hovoríte na dom Benefit 125 od projektydomov.com?

Caute, stavia niekto domcek Benefit 125 od projektydomov.com ale 5-izb. variantu? Popripade co na neho hovorite? Mna ocaril svojou jednoduchostou. Vdakaa
Odpovedať
vadi mi mala obyvacko-kuchyna a neoddelene zadverie...inak ok
Odpovedať
Profilova fotka
@vilma30 Skutočne čistý - nekomplikovaný... 8-) A účelne vymyslený. To zádverie by som asi vyriešil - priečkou a dverami za dverami do kúpeľne. @realistanr Prečo by obývačko-kuchyňa mala byť malá...? Podľa mňa je primeraná proporciám celého domu.
Odpovedať
@leonardom pretoze 30m2 je podla mna v 120m dome na obyvacko kuchynu malo, si pozri kolko ma v podorsyse ten jedalensky stol: 1,2m a gauc ma 2,4m. KTO si prosim ta da do 5 izboveho domu, kde cakas ze byvaju minimalne 4 ludia a viac, stol s dlzkou 120cm a gauc 240cm ??? praveze NIE JE priemerana proporciam, samotna obyvacka ma takmer tolko ako obe kupelne (16 vs. 13 m2)
Odpovedať
dalsia vec je, ze ked oddelis zadverie tak sa budes chodit sprchovat cez studene a "spinave" zadverie do kupelne ??
Odpovedať
Profilova fotka
@realistanr Ale no... ;-) Tá obývačko-kuchyňa predsa predstavuje 1/2 prízemia. A tá izbička na prízemí - ako hosťovská, či izba pre maróda - je predsa na nezaplatenie. ;-) Je to dobré tak, ako to je...
Odpovedať
@leonardom a to je zakladny problem posch.domov kde chces mat izbu aj dole: ze ti to tak nafukne podorys (pri normalnej velkosti priestorov),ze ked chces 120m tak zrazu mas 150
Odpovedať
Vdaka za reakcie. ja uznavam, ze je obyvacko-jedalno-kuchyna trocha mensia, ale ako pise leonardom je primerana proporciam domu, Samozrejme, ze si viem predstavit ze by mohla byt aj vacsia, ale to uz by chcelo vasci dom atd atd a tento nam rozmermi velmi vyhovuje. Teraz byvame v byte kde ma kuchyna s obyvackou 22m2, tak v podstate 30m2 je pre nas luxus.
Odpovedať
Profilova fotka
nemá niekto rozpocet na tento domcek?
Odpovedať
@aknelusenka Ahoj, ja som v stadiu objednavania projektu. Predbezne mame naceneny komplet dom ale bez zariadenia na cca 70 000, ale velky podiel tvori svojpomoc
Odpovedať
Profilova fotka
@realistanr ani to zádverie nie je nutné oddeľovať...načo? @vilma30 Inak, ak vám nechýbajú skladové priestory na všetko možné náradie do záhrady, kosačku, atd. a budete riešiť záhradný domček, tak je dom v pohode.
Odpovedať
@topvideo na to som myslela, bude zahradny domcek a po celej dlzke garaz, kde bude oddelena taka mala dielnicka ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
@vilma30 takze vlastne material mate naceneny na 70 000? My ho budeme podpivnicovat, nakolko mame svahovity pozemok...
Odpovedať
Článok sa načítava...
@topvideo Uzatvorene zadverie ma zmysel z pohladu setrenia energii, vedeli uz aj nase stare mamy. Nezriedka sa stane, ze potrebujes mat aj v zime otvorene vchodove dvere trocha dlhsie, nez len na preklznutie. Ak mas oddelene zadverie, tak vypustis teplo len zo zadveria. Ak nie, tak z celeho priestoru..
Odpovedať
@aknelusenka bude to len ciastocna svojpomoc, budu nam to stavat dvaja kamosi, ktori uz postavili velke mnozstvo domov a cez vikendy nabehne manzel s rodinou. takze kamosom sa bude platit, sice mala ciastka, ale bude. A samozrejme plyn plynar, okna firma. Cena je aj z garazou 3.7x9.
Odpovedať
@topvideo naco ? neblazni,neviem si predstavit mat otvorene zadverie,vzdy je tam v zime o 2-3st.chladnejsie..
Odpovedať
Profilova fotka
@realistanr ja tak mám a netrpíme žiadnou zimou
Odpovedať
Profilova fotka
Pre mňa to bol pri výbere domu jeden najlepších variant. Obývačka je síce menšia ale pri troche skromnosti je to OK. Domček je naozaj pekný, vhodný na svojpomocnú výstavku, nenáchylný na opravy vyplývajúce zo zložitej konštrukcie. Za 70 sa musí dať postaviť. Bude to ale za cenu kompromisov.
Odpovedať
@topvideo jasne ze nie, ale musis to dokurit...vchodove dvere su u aspon u mna najslabsi clanok co sa tyka tep.izol. vlastnosti
Odpovedať
1
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?