Cena za projektanta - koľko vás vyšiel?

18. jan 20212270
  • Dobrý deň, neviem nakoľko je táto téma aktuálna ale chcela by som Vás poprosiť o tip na cenovo výhodného projektanta z okolia Trnavy.
    Potrebujeme projekt na rekonštrukciu jedného podlažia RD o veľkosti 198m2(je to jedna veľká miestnosť a urobiť tam obývačku, kuchyňu, technickú, wc, kupelku, špajzu, chodbu, poprípade nejakú ešte jednu izbu ak sa bude dať . A taktiež ktorý vie naprojektovať aj vonkajšom... nakoľko chcem niečo modernejšie ale praktické. Ďakujem veľmi pekne

• Prosím Vás mali ste niekto projektanta v okolí BB, ZV resp. stredné Slovensko, s ktorým ste boli spokojní a bolo to v tých nižších cenách? Cca do 2000€. Ďakujem

• 2800€ rekonstrukcia 130m2, prizemny dom.

• Sponzor fóra
  • Ahojte, dostal som CP od projektanta na 130m2 bungalov a prislo mi to moc,konkretne polozka:
    Zdravotechnika+pripojka voda+kanal - vykurovanie/TČ - elektroinstalacia+NN pripojka = 720€. Vodu a ani kanal nemame,plyn tiez nie a elektriku uz mame na pozemku zapojenu.

Dalsie polozky :
    Statika 1000€
    Energeticke posudenie:150€
    Poziarna : 150€
    Rekuperacia A0 250€ (je na to potreba projekt?)
    Oplotenie : 350€ (je potrebne na projekte podla SSD)

• @e_elena   Ahoj, hľadám projektanta, prosím Ťa, ako si pochodila s projektom od p. architekta dôchodcu z Topoľčian?

• Ahojte, hľadám projektanta / architekta, západ SR, okolie Trnavy.
    Môžem poprosiť do správy odporúčania aj s približnou cenou za projekt?

• @budix  statika stoji 100-150 eur, k stav. Povoleniu by mal stacit este poziarny projekt. To je vsetko.

• @michaelanovakova   kto vám robil projekt, aj mi riešime RD v Leviciach. Ďakujem

• Nejaky cenovo dostupny a spolahlivy projektant z okolia BB? Mame zaujem o projekt k bungalovu 120m2 na rovinatom pozemku cca 500m2. Dakujem.

• Ahojte ak máte niekto kantakt na projektanta z okolia Senec a Trnava. Potrebujem projekt pre stavebné povolenie na garáž s pivnicou. Garáž cca 6x7m a pod ňou pivnica 3x3m so sedlovou strechou.
    DAKUJEM

• Ahojte, mozete odporucit spolahliveho projektanta na rekonstrukciu RD 100m2 za rozumnu cenu? Okr. Zarnovica, Žiar nad Hronom, Nova Bana a okolie. Ďakujem

• @au585  okres Hlohovec?

• @jankevely  ste na modrej streche ak ste si nevšimli nie modrej bude- zbytočny koment

• My sme v BB dali za projekt prístavby k RD 2400,- EUR, dostali sme aj ponuky od 3000,- EUR vyššie

• Sponzor fóra
  • @jankazb  Dva týždne? To len prekreslil nejaký katalógový ktorý ste mu priniesli?
    Ale to nie je projektovanie a architektúra. A v dnešnej dobe treba uvažovať aj nad vybavením stavebného povolenia aby to mal človek bez starostí.

• Bungalov 1500e. 150m zastavaná plocha, projekt pre stavebné povolenie, murovaný dom.

• @miska01nr  Dobry den, dajte kontakt na projektanta, prosim, ideme prerabat, Dakujem

• Príspevok bol zmazaný adminom, lebo nespĺňal Pravidlá prispievania do fóra.

Pridaj príspevok

Nenašli ste čo ste hľadali?

hľadať len v názvoch tém
    Odporúčaní dodávatelia
    Vizuálne návrhy záhrad, fasád rodinných domov a interiérov podľa Vašich požiadaviek. Vypracovanie projektovej dokumentácie pre potreby realizácie.
    atelier of architecture & design
    - projekty rodinných domov a interiérov
    Ak vás oslovili moje vizualizácie a návrhy, neváhajte ma kontaktovať. Spolu pre vás vytvoríme jedinečné miesto zvané DOMOV.
    Články od našich partnerov
    Betónové tvárnice pre stavbu vašich snov
    Elektroinštalácie vo vápennopieskovom murive.
    SYNEGO SLIDE novinka u veľkoformátových dverí
    Archív článkov od partnerov