Cena za Bungalov 1676 na kľúč

Dobrý deň, prosím Vás chcem sa spýtať u nás v malej dedine sa preďáva tento bungalov na kľúč za 134900€. Myslíte si že cena je primeraná? Ďakujem za rady
Odpovedať
@lenka198 a ? e by stál iba pozemok?zober si so sebou niekoho kto už niečo postavil,nech kuk či je dobre odvedená práca?je dom dobre orientovaný?aké sú tam siete?čím sa bude kúriť?je tam krb?a má dom energ.certifikát?je už skolaudovaný?
Odpovedať
@marta2610 Kurit sa bude plynom,su tam vsetky inzinierske siete natiahnute cena je uz s pozemkom
Odpovedať
a pozemok ma kolko?
Odpovedať
Napis aka obec,lebo ine je vistuk,ine cifer a ine cakajovce.
Odpovedať
Zalezi od toho kde ta mala dedina je vies. Niekde je to ok, niekde je to nehorazne vela :)
Odpovedať
Rozhodne je cena primerana, nech ho máte postavený kdekoľvek ☺ my budeme mať presne tento bungalov 😉
Odpovedať
Ak by mal niekto tento bungalov prosím dajte mi info.dakujem
Odpovedať
@silvinkak7 je veľký rozdiel dať za pozemok 100 eur/m2 alebo 10/m2 dúfam že chápeš ... @lenka198 a samozrejme záleží aj od toho aké technológia a aké materiáli budú/sú použité
Odpovedať
Profilova fotka
Zalezalo by od toho aka je cena pozemku. Tu ked si odpocitas, budes vediet, kolko stoji samotna vystavba domu
Odpovedať
@tomas1989 Myslím, že toto Silvinke vysvetlovať nemusíš :) Jedná sa o to, že dom má cez 110 m2 užitkovej plochy, ak vezmeme v "potaz" ,že dom stavia / stavala firma na kľúč vrátane štandardu, tak bežne sa hýbe m2 takejto stavby za cca 1000 - 1100 Eur (ak si človek nedá nejaký väčší nadštandard) ... Už to máš 110 - 121 tis. Eur ... Ak sa to predáva za 134900, tak to proste bude normálna, nepremrštená cena ... Samozrejme, ak to nestavali nejaký fušeri, nie je to všetko z poľského materiálu a pod pojmom štadndard rozumejú "kombi hajzel" z OBI za 50 eur a podobne ...
Odpovedať
Pozemok ma 938m2.Nam povedali sumu za komplet takze neviem kolko stoji pozemok...je to mala dedinka pri Ilave
Odpovedať
@lenka198 Cena je velmi dobra , ked to je i s pozemkom. Druha vec je kvalita prace a mnozstvo izolacie a hlavne aky druh i ked vsetci dobre vieme, ze hrubka bude nedostatocna a kvalita najhorsia, lebo developer hlada najmensie vstupy s co najvacsim ziskom ci?
Odpovedať
Článok sa načítava...
@rkorba Ako môže byť hrúbka nedostatočná ? SP dostanú len pri A1 tke ... Takže aj keby bol dom na hranici A1 tky, sú to dnes výborné hodnoty, ak navyše vykuruje plyn, tak pri 110 stvorcoch bude prevádzka za facku ... A nehádzal by som všetkých developerov do jedného vreca :)
Odpovedať
@lubk0 tepelnotechnicky posudok sa robi z PD, pri vydavani energetickeho certifikatu sa vychadza z toho isteho + sa prihodia foto a nikto neriesi, ci je tam vaty 40 ako v PD, alebo 30 co bolo lacnejsie, nedajboze ci je vata 0,033 alebo 0,040 a to su minimalne 2x drahsie polozky na com developer doslovne zarobi. Nepausalizujem, len konstatujem.
Odpovedať
@lubk0 presne tak kurenie bude plynove
Odpovedať
@lenka198 Pokial dodržia to, čo je treba pre A1 tku a teda to, čo majú v projekte, tak náklady budú veľmi nízke :)
Odpovedať
1
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?