Bungalow 1471

Ahojte, máte niekto postavený bungalow 1471 alebo sa chystáte stavať ?? Máte fotky, ako ste začínali, koľko Vás vyšla hrubá stavba ?? :-) Ďakujem Vám
Odpovedať
@karinak23 my ideme stavat velmi podobny, akurat ze satnik bude mensi ako na obrazku a zadne izby nebudu pretrcat za obyvacku, ale zadna stena bude rovna, cize 10x13
Odpovedať
budeš si stavať svojpomocne ? ak nie dával si si aj cenové ponuky už vypracovať ?
Odpovedať
@karinak23 @katka8855 ide stavat
Odpovedať
@karinak23 hrubu stavbu si asi dame postavit, a ostatne svojpomoc plus nejake partie
Odpovedať
Profilova fotka
@karinak23 my ho ideme stavat
Odpovedať
aj my. už máme projekt doma
Odpovedať
Profilova fotka
@ajav aj my uz mame projekt doma :) chcem sa spytat, davali ste si robit aj pripojenie na IS a osadenie na pozemok?
Odpovedať
Katka8855 bez toho to nepôjde. Keďže sa jedna o katalógový projekt tak tam tieto veci nemáš. Predpokladám, že treba dokreslit projekty: osadenie, plyn, elektrina, voda, kanal + asi aj vjazd na pozemok ...
Odpovedať
aj ja už mám projekt a teraz budeme dávať robiť projekt na osadenie v ktorom bude už zakreslená voda, elektrina, plyn, žumpa a aj plot, ktorý budeme taktiež murovať. matko600 = hruba stavba ťa čo výde, keď dáš robiť firme ??
Odpovedať
Diskusia pokračuje po 3 mesiacoch
Profilova fotka
my taktiež :-)
Odpovedať
Aké máte cenové ponuky na základovu dosku resp.hrubú stavbu od firiem. My staviame s garážou.zd 13000 a hrubá stavba 56000 na kľúč.je to veľa? Sami to nemáme možnosť urobiť, preto chceme firmu aspoň na hrubú stavbu.
Odpovedať
tiez rozmyslame nad nim a tiez by ma zaujimala cena svojpomocne ci uz hruba stavba alebo dokoncena :)
Odpovedať
Článok sa načítava...
@matko600 Ahoj prosim ta, ten podorys co si dal, je povodne aky projekt domu a od koho?
Odpovedať
1
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?