Bungalow 122 Prodom. Máte skúsenosti s jeho stavbou?

Ahoj. Má niekto skúsenosti s týmto domom...výstavba....bývanie....foto? Ďakujem :-)
Odpovedať
1
2
Ahoj. Zatiaľ konkrétne skúsenosti nemám, ale dúfam, že čoskoro budeme o tie skúsenosti bohatší. Máme totiž kúpený projekt na tento domček. Uvidíme, ako to pôjde ďalej so stavbou. Aj mňa by potešili nejaké konkrétne fotky či rady...
Odpovedať
Budete stavať svojpomocne alebo "na kľúč"? Prípadne daj vedieť ako to dopadlo a aký je výsledok ;-) ďakujem
Odpovedať
Diskusia pokračuje po 1 roku
Profilova fotka
Ahojte, aj ja mám kúpený takýto projekt
Odpovedať
Ahojte aj my uvažujeme o kúpu tohto projektu....Máte už niekto aj skúsenosti s výstavbou?
Odpovedať
Profilova fotka
@jituniks ahoj my ideme teray v sobotu kopat zaklady:)
Odpovedať
Diskusia pokračuje po 2 mesiacoch
no ja uz konecne byvam :)
Odpovedať
Profilova fotka
@gabco aj ste menili projekt bungalowu122? alebo mate sirku 6,5m? mne sa to zda uzke a ak by som Ta poprosila neposlal by si mi nejake fotky na mail? moni222@azet.sk dakujem krasne
Odpovedať
Ahoj my tiež uvažujeme nad tymto domom? Ideme stavat sami svojpomicne.prosim ta kolko vysiel tento domcek realne?zhoduje sa cena s tou na projekte? Mohol by si mi popisat bližšie info? Dakujem
Odpovedať
ahoj, pokiaľ budete stavať svojpomocne tak by suma mala byť taká ako je v projekte. Môj vyšiel o niečo menej ako bolo v projekte, ale dával som iný stavebný materiál (ytong)ale zato zo zateplením a strechu len plechovú. (vybral som firmu s najmenšou cenovou ponukou, určite kvalita nie je 100% ale zase to nie je ani odfláknuté). zatiaľ vyhovuje.
Odpovedať
Diskusia pokračuje po 4 mesiacoch
Aj mi by sme si chceli tento domček postaviť ale zdá sa nám byť úzky ak by som mohla poprosiť nejaké fotky niki331@azet.sk
Odpovedať
Staviame tento dom. Sirku sme si dali rozsirit, to znamenalo znovuposudenie statiky domu. Rovnako sme zmenili okna v obyvacej a kuchynskej casti. Momentalne sme v stadiu vytiahnuta murov + veniec. V pripade otazok ma kludne kontakujte. V plane mame nieco taketo: [IMG]http://i39.tinypic.com/27y04jk.jpg[/IMG]
Odpovedať
Tak este raz
Odpovedať
Článok sa načítava...
Profilova fotka
@niki331 ahoj aj my staviame tento domcek,v povodnych rozmeroch,,sme na tom tak,ze uz robime stropy,a obkladaju nam uz kupelnu:)kludne sa pytajte ak mate otazky:)podla mna je to velmi sikovny projekt domceka:)my sme zatial velmi spokojny:)
Odpovedať
No aj mi budeme mat v povodnom prevedení len nejaké zmeny davate si tam niekde aj krb?
Odpovedať
Profilova fotka
Ahojte, my plánujeme so základmi do cca 8 mesiacov
Odpovedať
Profilova fotka
Ahojte, chcel by som sa ešte spýtať tých, ktorý majú už postavené základy Bungalovu 122 alebo už celú stavbu, že či by som sa mohol ísť pozrieť k Vám na adresu, ako domček vypadá. Veľmi by nám to pomohlo. Môj Email je obert.andrej@gmail.com Ďakujem
Odpovedať
@bungalov122 Nas domcek je v Drienove, okr. Presov
Odpovedať
@petravelasova Ahoj tá kuchyňa je veľmi pekná aj ja by som to tak riešila. Mňa by zaujímalo či tam budete mať aj jedálenský stôl lebo ten si tam neviem akosi nijako napasovať
Odpovedať
Profilova fotka
@niki331 ahoj,dakujem za pochvalu:)je to lepsie riesenie,ako je v povodnom projekte:)a ano jedalensky stol bude pri tej stene pred tym prvym oknom od terasy,,kedy planujete zacat s vystavbou??
Odpovedať
@petravelasova Ak sa nevyskytnú nejaké prieťahy tak niekedy pred letom. Ja by som tam chcela dať velke terasove dvere ale potom sa mi to tam nejako nezmesti. A uz ste nastahovany?
Odpovedať
Profilova fotka
@niki331 Este nie sme nastahovany,,chceli by sme sa nejako na jar stahovat,,hadam nam to vyjde:),,ved tam su dvojkridlove terasove dvere,,teda aspon my sme si dali:)a zmestia sa tam v pohode:),,da sa tam vselico posepkulovat:)treba si nad to sadnut a da sa vymysliet vselico:)tak verim ze vam to vyjde a ze bezproblemov zacnete s vystavbou:)a idete svojpomocne??
Odpovedať
@petravelasova a nemate nejaku fotku ako budete mat obyvacku aj s tym jedalenskym stolom. Tak drzim palce a nech sa potom stahovanie podarí :-). niki331@azet.sk mozete poslatfotku ak nejaku mate dakujem
Odpovedať
Profilova fotka
@niki331 este nemam foto s jed.stolom,nakolko sa tam este maka:-) este nam robia len stropy a kupelka je uz skoro cela oblozena,takze pojdeme davat dlazbu,a ked sa dorobia stropy tak by sme chceli malovat uz:-) ,potom plavacku do celeho domu,a kuchynu montovat,,a snaad sa potom stahovat pomaly,ak sa nam podaria este siete rychlo dokoncit:-) no roboty este dost:-) ale uz to vyzera lepsie ako len hruba stavba:-),,v pripade akychkolvek otazok ma kludne kontaktujte aj cez IP,,ostavam s pozdravom
Odpovedať
@petravelasova To nevadi to staci aj potom ak si spomeniete
Odpovedať
Profilova fotka
@petravelasova ok jasne,,budem na vas mysliet,,ale ajk chcete mozete sa mi tak marci,aprili napisat:)uz mozno budeme prestahovany:)
Odpovedať
Profilova fotka
@niki331
Odpovedať
@petravelasova Ok chcem sa este opytat ci ste si davali aj krb?
Odpovedať
Profilova fotka
@niki331 budeme mat krbovu piecku:))ale komin nam uz stojiii:)
Odpovedať
@petravelasova A kam ste ho umiestnili aj mi chceme taku piecku . Len este ten komin nevieme kam
Odpovedať
Profilova fotka
@niki331 hned na tu stenu oproti vchodu..ako je v projekte nakresleny gauc,tak oproti nemu:-)
Odpovedať
1
2
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?