Menu Forum

Bungalow 1181

19. okt 2012  • 
fotoportrét
fotoportrét
edassade (33 r.)
20
Registroval sa 3. septembra 2012 na modrastrecha.sk. Pridal 105 príspevkov. Má 9 priateľov. Okres Hlohovec.
  • Už bývam v dome
    okres Hlohovec
fotoportrét
fotoportrét
edassade (33 r.)
20
Registroval sa 3. septembra 2012 na modrastrecha.sk. Pridal 105 príspevkov. Má 9 priateľov. Okres Hlohovec.
  • Už bývam v dome
    okres Hlohovec
 Kto stavia alebo postavil bungalow 1181 od Euroline?koľko stojí svojpomocná výstavba?
18. okt 2012 o 23:15  •  už býva v dome  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
 Pridaj príspevok
fotoportrét
fotoportrét
antonmesaros (46 r.)
Anton Mesároš
Anton Mesároš PRO

Služby - ostatní majstri a remeselnici - Okres Topoľčany
42
fotoportrét
fotoportrét
antonmesaros (46 r.)
Anton Mesároš
Anton Mesároš PRO

Služby - ostatní majstri a remeselnici - Okres Topoľčany
42
 Odhadom 50 tisíc.Veľmi jednoduchý domček pokiaľ chcete stavať lacno veľmi dobrá voľba.Len škoda že nieje o 2-3 m dlhší.Neviem ako majú riešenú strechu .Ale odporúčam nosníkový krov ,miesto klasiky .Vo vnútri vám vznikne veľký priestor kde sa dajú jednoducho a hlavne lacno zmontovať priečky zo sadrokartonu.
19. okt 2012 o 07:03  •  stavia dom  •  www.amstavby.sk  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
edassade (33 r.)
20
  • Už bývam v dome
    okres Hlohovec
fotoportrét
fotoportrét
edassade (33 r.)
20
  • Už bývam v dome
    okres Hlohovec
 chcem to ako náhradu 3 izbového bytu a poschodie neplánujem,takže lahká strešná konštrukcia s dobým zateplením.
19. okt 2012 o 17:33  •  už býva v dome  • Odpovedz  •  Páči sa mi to