Bungalov Eko 120

Zobraz úvodný príspevok
stavia ho niekto? alebo len plánuje? http://www.projektydomov.com/projekty... začíname.....a orientácia pozemku je na JV a SZ...tak nevieme či to je ok...a najlepšie by boli nejaké skúsenosti...prípadne či robil niekto upravy...pozemok už máme...teraz sme v strese...ako najlepšie tento projekt vylepšiť...prípadne..nejaké reálne náklady od niekoho z vás...nám sa veľmi páči.....ďakujeme krásne...za príspevky
Odpovedať
🙂 @bordy_m ahoj chceme začať stavať tento domček už ho veľmi dlho pozeráme 🙂 môžem ťa poprosiť o foto spálne,kuchyne a kúpeľne+výkaz výmer ďakujem pekne 🙂 🙂
Odpovedať
@vendulamladkova Děkuji za dobrou zprávu.
Odpovedať
Dobry den, mozete mi zdielat fotky fasady EKO 120 pre inspiraciu?, dakujem velmi pekne
Odpovedať
Zdravím, jak jste vyřešili uspořádání nábytku v dětských pokojích? Dali jsme do nich normální okna, tak psací stoly asi budou pod nimi. A dál si moc nevím rady. Kam dát postel, nějakou větší skříň, televizi... 🤔
Odpovedať
Ahojte, do akej stresnej krytiny ste sli? Betonovej alebo keramickej? Akej znacky, typu a preco? Plech nepocitam, kedze o nom neuvazujeme.
Odpovedať
@tamichloe zmeny sme urobili strecha iný sklon, rozšírenie oproti projetku obyvka plus kuchyna o meter/boli sme pozriet u bordiho, a v momente bolo rohodnuté že rozširujeme/, krb nie je tam ako v projekte na tej krátkej stene, ale sme zobrali z rohu v kupelni, tuším sme tam zobrali 100 x 60 cm, budem tam mat v rohu romotop esqiuna n, zrušili sme povodný samostatný hajzlík pri vchode a dali sme ho do technickej. Tym pádom je trošku zobraté pri dverách do kupelne ale nie vzadu ako povodne. Posielam navrh kuchyne, myslim ze vyzerá hodne lepsie na šírku 360 ako 260cm.
Odpovedať
takto sme to urobili s kupelnou, o jedny dvere menej, aj kupelna je vačšia. Tym pádom budu kachle bližšie k izbám a lepšie ich vyhrejú.
Odpovedať
@skizuzka vyzera super ta kuchyna,dakujem za odpoved
Odpovedať
Profilova fotka
Zdravím, kto by bol ochotný nám ukázať svoj domček eko 120? Najlepšie čo najmenej pozmenený projekt...nebudeme otravovať dlho, len by sme pozreli ako vyzeraju miestnosti zvnutra a utekali preč...sme mladý pár...netreba kvoli nám ani upratovať ani nič, take veci neriešime..Covidovi sa vyhybame, náhubky si samozrejme nasadíme, kľudne aj trojité 🙂 ...present je samozrejmosťou taktiež za ochotu 🙂 Ďakujem, Lucia a Patrik 🙂
Odpovedať
Tak ja som už natom takto 🙂 v pondelok by mali prísť robiť rovnú strechu, dnes dokončujú komín 🙂
Odpovedať
Dobrý deň, bol by niekto ochotný nám poslať výkaz a výmer na tento domček? Veľmi by nám pomohol. Ďakujem dopredu veľmi pekne. Moja adresa: mon30@azet.sk
Odpovedať
to mon40:my sme od nich objednávali projekt, dokonca nám dom rozširovali, ale žeby nám poslali nejaký výkaz výmer o tom nič neviem. Treba si uvedomiť že ceny materiálov a práce išli rapídne hore, my sme chvalabobu stihli skoro všetko pred zdražovaním, čiže nejaký výkaz výmer robený pred časom by Vám bol aj tak na nič. Len tak pre info, vazníková strecha nakomplet aj so škridlou a okapmi min. rok v septembri nás vyšla 18500eur, dom má s garažou 18x11 alebo 11,5 už si nepamatam šírku ako je v projekte, plus presah strechy 150cm na každu stranu, cca 300štvorcov.. Teraz som volala so strechárom, naša strecha momentálne stojí už 30 tisíc. Teraz robí 500 štvorcovú a cena 60 tisíc. Takže asi tak je to momentálne s cenami. Hromozvod teraz v máji 750 eur, povedal že na jesen by zobral 500 eur. V máji sme kupili osb dosky na podbite cena 13 eur/kus, asi 30 kusov, to som sprdla manžela že načo ved podbijať budeme až na jesen, no ako dobre urobil, síce nám stoja prikrité pred domom , ale teraz pozerám že 30 eur a to na bazoši, no idem ho pochváliť že ich kupil. Myslím že z osb dosiek sa už šalungi na vence robiť nebudú. Zatial jedine polystyren na fasádu sme preplatili o tisícku oproti februáru tohto roku, aj to ma presvečil v stavebnínách že načo ho chcem kupovať už vo februáry, že ceny idu miminálne hore, chcela som mu ho isť obuchať o hlavu v apríli ked mi dal o tisícku vyššiu cenu.Asi tak je to momentálne s cenami pre tých čo sa chytajú stavať.
Odpovedať
Článok sa načítava...
musím napísať aj príklad so sádrokartonistami, riešili sme ich teraz v júni, 26-27 eur za štvorec robota plus materiál, 4600 eur dokopy, 130 štvorcov vnútry/kedze dom je o meter širší/ a 35 štvorcov garaž, vravím za 22 eur ich zoberiem aj s materialom. Robotu si účtujú 10 eur a zvyšok materiál. Cize 1650 mal cenu za robotu a trojku za material. Ponukla som im 22 eur, a ani za p..u nechceli za tú robiť, že za tú cenu nikoho nezoženiem, samozrejme všetko chceli bez papierov aby z uradu práce ešte prvú pomoc mohli zobrať. Tak som sa nasrala, dala naceniť do stavebnín všetko od rigips, a čuduj sa na svete komplet cena materiál 1460 eur. A že den predtým materál nacenoval expertom čo mi dali dali cenu 3 tisíc eur. Takže sa nehambia nahadzovať na materiál 100 percent. Nakoniec som si materál kupila sama a dostali 10 eur za štvorec za robotu a to sa dušovali ako ma nechceli oklamať. Aspon že robotu mali peknú. Ešte druhy prípad ked nám silou mocou chceli dodať aj materiál, zateplovači, ešte mi ani na pozemok nevstúpil a už smrad vyzvedal že kolko štvorcov, hodil do kalkulacky a že 3200 za polystyren, mame šedý 20cm. Tak som mu povedla že stavebniny mi dali cenu 2400, huba mu ovisla. Poslala som ho do riti, kedže nás chcel oklamať ešte ani za branou nebol, a muž to zatepli a dal do lepidla sám s jedným murárom ktorému platíme 5 eur na hodinu. Cize len chcem upozorniť tie výhodné partie ktoré chcú dodávať aj materiál, vačšinou chcú zarobiť aj na materiály. A 100 eur im nestačí, vid naši sadrokartonisti.
Odpovedať
Dnes maľujem,obkladac mala cez týždeň.
Odpovedať
Malujeme s mužom som chcela napísať. 😉
Odpovedať
Diskusia pokračuje po 2 mesiacoch
Tak nokoniec som menila strechu namiesto rovnej takáto 🙂 cez týždeň už by mali pprirísť okná
Odpovedať
🙂
Odpovedať
Zdravim, tiez by sme chceli stavat tento dom. Je tu niekto z okolo Senca, kto ho staval a vedel by poradit, pripadne by sme sa mohli na rozostavany prist pozriet? Vdaka
Odpovedať
Profilova fotka
@jozefsed velmi pekne zmeny a prakticky ste z toho urobili iny dom. No moc sa mi paci ako ste to nakoniec vydumali
Odpovedať
Ahojte, planujeme stavat eko120g s mensimi zmenami, vedel by mi niekto poslat na mail vykaz-vymer? Dakujem pekne davidkipikasa@gmail.com
Odpovedať
Ahojte Ekáči, chcela by som pekne poprosiť o rady pri zariaďovaní eko 120, prípadne ak by bol niekto ochotný poslať fotky najmä kuchyne, obývačky, kúpelky...budem vďačná . Ďakujem O🙂
Odpovedať
@kipi97 pri dnešných nestabilných cenách ten výkaz výmer bude asi zbytočný. Ja mám z roku 2018, ak by si chcela.
Odpovedať
@insed urcite ano budem rad. Dakujem
Odpovedať
@lalimark Dobry den, my mame vedle te parcky a susicky (take AEG) jeste suplikovy mrazak. A je tam jeste cca 2cm misto
Odpovedať
Ešte nie dokončené. Čistá svojpomoc takze to miestami aj tak vyzerá 😂 Vaňa trosku pripomína posteľ, ale nevadí 😀
Odpovedať
@s3ho tu kuchyň máte krásnou! A špajsku jste rušili?
Odpovedať
@s3ho vyzera to ale velmi pekne aj teda tie farebne kombinacie
Odpovedať
@lalimark spajzka je schovaná úplne napravo akurát nemá klasické dvere ale je zakomponovaná do kuchyne tzv. skrytá spajzka
Odpovedať
Profilova fotka
S touto spoločnosťou nepracujem veľmi dlho, ale zatiaľ sa mi páči! Tento týždeň som si mohol zarobiť peniaze a vybrať to, čo som zarobil predtým.
Odpovedať
@s3ho akú máte široku kuchyňu od steny po stenu ? Viete mi poslať prosím foto obývačky ako to vyzerá nakoľko si neviem moc dobre predstaviť v realite to rozloženie ako je to na tých vizualizáciach.dakujem
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?