Bungalov Eko 120

Zobraz úvodný príspevok
stavia ho niekto? alebo len plánuje? http://www.projektydomov.com/projekty... začíname.....a orientácia pozemku je na JV a SZ...tak nevieme či to je ok...a najlepšie by boli nejaké skúsenosti...prípadne či robil niekto upravy...pozemok už máme...teraz sme v strese...ako najlepšie tento projekt vylepšiť...prípadne..nejaké reálne náklady od niekoho z vás...nám sa veľmi páči.....ďakujeme krásne...za príspevky
Odpovedať
@rumy vyzerá to super
Odpovedať
Ahojte, prosím Vás poslal by mi niekto výkaz výmer eko 120?Chceli by sme tiež stavať budúci rok. Ďakujem.
Odpovedať
Profilova fotka
to sa velmi podla toho neda drzat.. po pravde my sme dali do stavby okolo 130 tisic.. ak chces mam excelovsku tabulku a poslem ti co nas vsetko stalo..
Odpovedať
ťažko povedať odhad 120/140000€. záleží od možností aké máte, čo si viete spraviť svojpomocne, čo teda cez firmu, materiály, zariadenie. hrá tam strašne veľa vecí
Odpovedať
@wasilij99 Ahoj, vedel by si aj mne prosím ťa poslať výkaz výmer? Jarosciak96@gmail.com Veľmi pekne ďakujem
Odpovedať
Zdravím vás všetkých. Prosím Vás nestávate niekto alebo nerozhodli ste sa pre EKO 120 ale s plochou strechou? My sme rozhodnutý kúpiť projekt s plochou strechou, len keďže tu všetci stavate s valbovou tak som trochu zneistil, viete nám niekto poradiť prečo áno alebo nie plochú/valbovú strechu ? A ešte niekto mi viete poslať výkaz výmer ? Ďakujem
Odpovedať
Náš Eko 120......
Odpovedať
Profilova fotka
@radoslaf Vyzera to super.Mate pred domom aj garaz?Mozem poprosit foto,tiez planujeme postavit pred dom garaz s pristreskom.
Odpovedať
@korsinka prídem domov a odfotím....máme dvojgaráž 8,6 x 7,6 m
Odpovedať
Profilova fotka
@radoslaf este by som ta chcela poprosit,napisal by si mi cislo farby,ktoru mate na fasade.Dakujem
Odpovedať
@korsinka posielam garaz...to cislo farby musim pozriet doma...
Odpovedať
@korsinka podhlady mam tmavsie a dom bledsi....baumit 383 a baumit 386
Odpovedať
Článok sa načítava...
Profilova fotka
@radoslaf Mate to krasne.Aj my chceme podobnu fasadu.Uz sme aj vybrali odtien,mysleli sme,ze mate to iste,preto som sa pytala.Dakujem
Odpovedať
Profilova fotka
Prosim vas davsli ste niekto dlazbu do obyvacej izby a do chodieb?Ked ano,nie je to velmi studene ked sa nekuri?Dakujem
Odpovedať
Aj my staviame len trochu sme zmenili pôdorys a zväčšili izby.
Odpovedať
@sischa troch zmenene
Odpovedať
@sischa
Odpovedať
Profilova fotka
@korsinka my mame dlazbu vsade okrem detskych a spalne a studene sa mi to nezda ...beham bosa aj ked sa nekuri 😉
Odpovedať
Ahojte. Chcel by som sa opýtať, staviam Eko120 a chcel by som vedieť ako ste izolovali strop pri klasickom krove ? Hlavne postup by som potreboval
Odpovedať
Profilova fotka
@leni182 Dakujem 🙂
Odpovedať
@filip33 2x20 cm, 1. vrstva uchytena na sroby + drot, ked dosli sroby, tak spagat + sponkovacka, 2.vrstvu drzi konstrukcia sadrokartonu
Odpovedať
Dobrý deň , veľmi sa nám páči tento domček , nevedeli by ste niekto poslať fotku ako vyzerá obývačka z kuchyne ?
Odpovedať
Profilova fotka
Ahojte 🙂 tiež staviame Eko 120 projekt nám robil projektant a naprojektoval nám väznikový krov so sklonom 25 stupňov s previsom 70 centimetrov už so zateplením. Chceli by sme sa poradiť aký skon a previs ste dávali vy. Nám sa tých 70 zdá málo. Videl som že niekto tu má dokonca aj 115cm bez zateplenia. Ďakujeme 🙂
Odpovedať
@peter_homjak ja som dával 120 cm bez zateplenia, tiež väzníkový krov, zateplenie plánujem 20 cm, takže čisté ostrešie 100cm. Podľa mňa akurát, aj esteticky. Aj šírku chodník plánujem 100cm, preto som takto postupoval.
Odpovedať
Profilova fotka
Ďakujem, plánujeme to nejak podobne 😉 čisté ostrešie 100cm sa aj mne zdá prakticky aj esteticky ako najideálnejšia voľba 😉
Odpovedať
@michaelab2015 dobry den, Pekne ten vas eko 120. Mozem sa spytat ba skol strechy? Je to 16 stupnov? Mate plne debnenie? Ďakujem veľmi pekne
Odpovedať
Dobrý deň všetkým, Bol by niekto od vas ochotný nam ukazat tento dom niekde pri Trnave? Tento je nas favorit a chceli by sme sa na to aspon zvonka pozrieť, Ďakujem veľmi pekne
Odpovedať
my staviame v Leviciach, O120 s garážou, rozšírili sme obývačku a kuchynu o 1 m, nakolko sme boli dom pozrieť ako vyzerá v reále a priestor sa nám zdal malý. Presah strechy máme 120cm a zo strany kde je terasa 150cm. Ak by chcel niekto prísť pozrieť, kludne sa ozvite.
Odpovedať
este som zabudla, z presahu zobere -20cm polysterén, ale tak velký presah vyzerá super. Báli sme sa že bude tieniť, ale nie je to pravda, teraz v zime je v izbách a v obyvačke slnko, a v lete bol pekný tieň.
Odpovedať
pripajam fotky. Elektrikar bol z presahu nadšeny, dal nam tuším kazdych 1,5m podsvietenie, že to ukaže super na takých presahoch. Uz nám tento týzden aj nahodili okná, ten hs portál ma 5m x 2,46, ten sme dali hlinik. Všetka chvála Havettovi a spol. do ZM. 😄
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?