Bungalov Eko 120

Zobraz úvodný príspevok
stavia ho niekto? alebo len plánuje? http://www.projektydomov.com/projekty... začíname.....a orientácia pozemku je na JV a SZ...tak nevieme či to je ok...a najlepšie by boli nejaké skúsenosti...prípadne či robil niekto upravy...pozemok už máme...teraz sme v strese...ako najlepšie tento projekt vylepšiť...prípadne..nejaké reálne náklady od niekoho z vás...nám sa veľmi páči.....ďakujeme krásne...za príspevky
Odpovedať
U mna viedol Eko 120 ale zacinam pokukovat po bungalov Muzo a neviem sa rozhodnut.
Odpovedať
@joe1001 ahoj, kde presne staviaš, prišli by sme s manželkou pozrieť lebo ho tiež chceme realizovať. Vďaka
Odpovedať
Diskusia pokračuje po 2 mesiacoch
Profilova fotka
Ahojte, aj my ho ideme stavat, ale s dost velkymi zmenami. Skor je to uplne iny dom, ale toto bol super zaklad od ktoreho som sa odpichla. Mame projekt robeny na mieru. Ak budete mat niekto foto realizacii tohoto domu, budem rada. Velmi to pomoze k predstave.... Zacneme stavat cca tuto jar, dufam...
Odpovedať
@nango ahoj, my o staviame s upravami rozmerov a s plochou strechou ;-)
Odpovedať
Diskusia pokračuje po 2 mesiacoch
Ozivujem tuto diskusiu. Niekto, kto aktualne stavia tento dom, alebo ma v plane ho postavit?
Odpovedať
@magic08 my ho mame v plane stavat
Odpovedať
@mortysa budete robit aj nejake zmeny? Planujete svojpomoc, ci firma?
Odpovedať
@magic08 mame male upravy v kupelni a wc a jedno francuzske okno v obyvacke navyse. Hladame prave firmu na vystavbu.
Odpovedať
Ahojte, chcela by som sa spýtať ked chcete staviať tento domček a robiť v nom nejake upravy ako sa tu píše, musia byť tieto zmeny uvedené už projekte, a ak ano kto vam to upravuje priamo firma cez internet a potom musáte platiť aj viac za ten projekt?Chceme tiež stavať len zatial neviem čo a ako sa dá s projektom robiť a čo všetko treba dodržať?Ďakujem pekne za všetky rady.
Odpovedať
@adika11 zalezi od toho ake zmeny chces robit. Najlepsie sa poradit priamo z projektantom a on zhodnoti, ci pozadovanu zmenu je potrebne zahnut aj do projektu.
Odpovedať
Profilova fotka
Ahojte chcem stavať a EKO 120 je dom snov pre moju rodinku mate niekto radu ako ho vylepšiť? 1.Koľko stál materiál 2.foto dajte sem prosím Prosím nepište mi o iných domoch alebo niečo čo nesúvisý ďakujem
Odpovedať
Profilova fotka

Odpovedať
Článok sa načítava...
@lukiller Ako ste spokojný s domom?Koľko vás to vyšlo?Ja chcem stavať ale ešte neviem s kým....
Odpovedať
@lukiller fiha tak mna celkom zaujali vase zmeny... predpokladam ze uz byvate, ci? 8-)
Odpovedať
Profilova fotka
Ahojte,chcel by som oživit tuto temu ,eko 120 je nas favorit.Mate niekto nieco nove?Nejake nove inspiracie :-D by sme chceli...
Odpovedať
@mareex tu zdochol pes :-) :-)
Odpovedať
Profilova fotka
Ale hadam nie,spolieham sa na MS :-)
Odpovedať
Profilova fotka
Ale hadam nie,spolieham sa na MS :-)
Odpovedať
@mareex veru, ja ho mam tiez ako favorita je to pekny domcek. ale projekt aeste nemam. mam zalusk totiz aj na lagunu 34 z promiprojektu. mozes mi ju pochvalit ak chces. 8-)
Odpovedať
Profilova fotka
Ahojte má niekto tento dom EKO -120 v okolí cca 80-100 km od Prievidze rád by som ho videl s manželkou.
Odpovedať
@milo666 milo schovaj fotku strasidelnu a mozno sa ti aj niekto ozve :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-D
Odpovedať
Profilova fotka
Ahojte, mame v plane tento domcek...nejake nove fotky by tu nemohli pribudnut? Kto uz postavil? Nieco som popozerala, ale vela tu toho nie je...
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte, aj my sme si vybrali tento dom. :-) pozerám, že všetci sa tu pýtajú, ale nikto sa tu nepochválil s finálnym výsledkom... :-(
Odpovedať
Diskusia pokračuje po 2 mesiacoch
Caute ,idem ho stavat v maji bez nejakych väčších zmien,satnik namiesto tej tej kúpeľne,staviat budem z 44 porotherm bez zateplenia,vaccsina svojpomoc..neskor budem informovat
Odpovedať
Ahojte, aj my sa ho chystáme stavať... Podľa všetkého začíname v marci... Kúpeľňa v spálni ostáva, malé WC pri vstupe sa ruší. Vo veľkej kúpeľni bude rohová vaňa, murovaný sprchovací kút, wc. V chodbe pri izbách pribudnú vyklápacie schodíky na pôjd. Kotolňa bude úplne inde s vchodom z domu a aj z vonku. Na mieste tej pôvodnej kotolne bude stena zarovnaná, takže na celej ploche bude vstavaná skriňa a tým pádom sa zväčší aj špajza. Dom bude v tvare kocky (zarovnaný) a bude mať 14,5x14m. V obývačke pribudnú 2 dlhé svetlíky a v kuchyni pribudne taktiež jeden. V našom prípade bude slepá strana na juhu, kde celý deň svieti slnko - takže sme to presvetlili...
Odpovedať
ahojte, mate niekto uz priamu skusenost so stavbou tohto domu? Zaujima ma konecna cena pri vystavbe a ci komplet na kluc alebo aj svojpomocne niektore oblasti. Vopred dakujem. :-)
Odpovedať
Profilova fotka
Bungalov eko 120 po nasom.... momentalne cca 60tisic a este 20tisic na uplne nastahovanie, zateplenie a plot...ale komplet zmena strop keramicky ci aky, ackova strecha, hore plnych 85 m2, dalsia bytova jednotka.
Odpovedať
@lussinda2 vyzera super, drzim palce. stavbu riesite cez firmu alebo svojpomocne?
Odpovedať
Profilova fotka
@lubomir54 zaklady normal pumpa, platna takisto, mury, strop svojpomoc, strecha zivnostnici, okna sami, vodar kamarat-pomoc muza, elektrika 150€ pre 3chlapov za pol dna hotovo, podlaha sami, potery firma a tak....vsetko ostatne si vieme urobit sami. dakujeme, snad dobojujeme do oktobra
Odpovedať
Dobry den my sme sa rozhodli staviat ten domcek uz pred rokom nam padol do oka ako prvy chcem sa vas opytat kolko vas stala hruba stavba a tak co vsetko potrebujem na zaciatok papierovacky
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?