Bungalov Eko 120

Zobraz úvodný príspevok
stavia ho niekto? alebo len plánuje? http://www.projektydomov.com/projekty... začíname.....a orientácia pozemku je na JV a SZ...tak nevieme či to je ok...a najlepšie by boli nejaké skúsenosti...prípadne či robil niekto upravy...pozemok už máme...teraz sme v strese...ako najlepšie tento projekt vylepšiť...prípadne..nejaké reálne náklady od niekoho z vás...nám sa veľmi páči.....ďakujeme krásne...za príspevky
Odpovedať
Profilova fotka
@winkly my sme išli podľa projektu no dvere sme zmenili na otváranie do chodby, je to Ok ale keby som sa mala teraz rozhodnut, dala by som ich do puzdra teda posuvné..
Odpovedať
@winkly posuvne dvere do puzdra su dobrym riesenim. sice mame iny dom, ale dali sme ich tiez, na wc do chodby. chceli sme aj na kupelnu ale nakoniec sme nedali, museli by sme priecku znovu burat kedze uz bola hotova, tak aby sme usetrili aspon nieco. ale v tvojom pripade to bude najlepsie riesenie myslim
Odpovedať
@lienka_1 Ja tiež rozmýšľam dať sprchový kút pod okno, je tam pomerne veľký výklenok a nebude treba ani dvere na sprcháč. Vaňu som rozmýšľal dať hneď za dvere. Na wc by zostalo miesto vedľa vane bližšie k sprcháču a to by tiež bolo oddelené múrikom. Potom by ani otváranie dverí do vnútra nevadilo. Chcem skúsiť ísť ešte do nejakého kúpeľnového štúdia či by oni vedeli niečo vymyslieť.
Odpovedať
Príspevok bol zmazaný adminom, lebo nespĺňal Pravidlá prispievania do fóra.
@lienka_1 Ja som mal Ježiška o mesiac skôr ;-) Teraz tie vybavovačky papierov po úradoch, no katastrofa. Že vraj netreba nosiť na úrady list vlastníctva a kópiu katastrálnej mapy - ha ha ha - všade ich pýtajú a že im systém nefunguje ...
Odpovedať
Ahojte, my sme sa rozhodli pre eko 120 +plus nejaké úpravy. Prosím vás, má niekto podobný dom v okolí LC, DT, ZV? Ďakujem.
Odpovedať
@janotka88 prosím povedz nám aké úpravy ste robili v projekte, celkom ma to zaujíma ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
Dobrý den , mi jsme upravili koupelnu takto - jsme zvyklí na bidet, tak se tam ještě vešel + malá zídka
Odpovedať
Profilova fotka
Dobrý den , měl bych prosbu na majitele - dělali jste to velké terasové okno na dva díly ? mám dlouhé 4,5m(zmenšeno o 30cm oproti projektu ) a v plastu mi výrobce tvrdí že by to mělo bezproblémů fungovat má někdo zkušenost ? cena v plastu trojsklo 3.333,- Eur nebo zvažuji udělat ho na 4 díly a otevírat 1/4 na tři se mi to moc nelíbí děkuji za pomoc
Odpovedať
Ahojte, nemate niekto prosím vaznikovy krov 22°?
Odpovedať
Profilova fotka
@jalka11 mam 25 je to o cca 40cm vyší než 22 . Vidím více výhod v 25° než v 22° který má výhodu snad jen ve vzhledu
Odpovedať
Článok sa načítava...
Profilova fotka
@jalka11 ahoj my mame 22
Odpovedať
@leni182 super, a myslíš že by som ťa mohla poprosiť o zaslanie plánu vaznikov do mailu?
Odpovedať
Profilova fotka
mohl bych poprosit o foto jak jste zařídili technickou místnost , budu mít eletro kotel a zvažuji pračku a sušičku jak se to tam v reálu vejde ? nasebe vedle sebe . diky
Odpovedať
Profilova fotka
@wario
Odpovedať
Profilova fotka
Ako ste riešili zateplenie stropu?
Odpovedať
Profilova fotka
@bordy_m minerálnou vlnou
Odpovedať
Profilova fotka
@michaelab2015 to áno, ale myslel som, že či ste tú minerálnu vlnu kládli priamo na rošt nad sádrokartón, alebo ste vyrábali popod väzník ešte jeden drevený rošt na ktorý ste ju položili a medzi sádrokartónom a minerálnou vlnou ostala vzduchová medzera. Ide mi aj o parozábranu, ako sa tam uchytí a tak. Pomohli by nejaké fotky asi.
Odpovedať
Profilova fotka
@jalka11 aj ja mám 22°, ale O120g
Odpovedať
@bordy_m nemáš nejaké foto zo stavby? Ja tiež práve začínam s O120G a v žiadnom z albumov som nenašiel nikoho kto má variantu s garážou. Tiež som sklon strechy upravil na 22°. A na zateplenie strechy si neuvažoval so striekanou PUR penou? Mne sa takéto zateplenie celkom páči a izoláciu na strechu chcem riešiť takto.
Odpovedať
Profilova fotka
@winkly nech sa páči
Odpovedať
Profilova fotka
@winkly nad striekanou izoláciou som zatiaľ nerozmýšľal. Potrebuješ aspoň 30 cm izolácie. Ja rozmýšľam dať minerálnu vlnu zatiaľ. Niekde som tu videl taký pomocný rošt z dreva pod väzníky a parozábrana. Poraďte ako ste to riešili ostatní.
Odpovedať
@winkly Ahoj! Ako pokracujete? My sme mali tento tyzden stavebne konanie, cakame na vyjadrenie.
Odpovedať
Profilova fotka
@bordy_m my sme dávali stiekanú izoláciu a teda sme nad mieru spoko...lebo davať vatu na väzníkový krov by bol masaker...
Odpovedať
@wario u vás sa nevyrába bidet 2 in 1 ?
Odpovedať
@lesana_1 Sme na tom podobne, už sa mi podarilo vybaviť územné a aj vyňatie z PF a teraz čakám na stavebné konanie a to má byť za 2 týždne. Zatiaľ som ešte dotiahol elektrinu na pozemok. A už zháňam báger na kopanie základov. Budúci mesiac začíname kopať :-)
Odpovedať
Profilova fotka
@marta2610 mě to vyhovuje zvlášt , a dva v jednou mi nepříjde moc praktické na čištění
Odpovedať
Profilova fotka
@wario tiež som tomu neverila, ale mm trval na budete, vzhľadom k miestu sme riešili 2v1 a úprimne poviem, že je to super a mame aj spŕšku tu vôbec nepoužívame jedine na napúšťanie vody do vedra...
Odpovedať
@wario Ahoj, poklial tam nebudes mat zasobnik na vodu tak sa zmesti susicka vedla pracky, ale v mojom pripade to mam na sebe a je to ok.
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?