Menu Forum

Bungalov EKO 104 projekt + reálne skúsenosti

9. okt 2016  • 
 Pridaj príspevok
fotoportrét
fotoportrét
cowboy1986
16
Registroval sa 5. júla 2011 na modrastrecha.sk. Pridal 147 príspevkov. Okres Nové Zámky.
fotoportrét
fotoportrét
cowboy1986
16
Registroval sa 5. júla 2011 na modrastrecha.sk. Pridal 147 príspevkov. Okres Nové Zámky.
 @ivka77711 obec besenov ... stavali sme eko 104 plus... kludne mozete prist aj kuknut radi poradime...
10. aug o 19:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
vikki01
1
Registroval sa 9. októbra 2016 na modrastrecha.sk. Pridal 1 príspevok. Má 2 priateľov. Okres Zvolen.
fotoportrét
fotoportrét
vikki01
1
Registroval sa 9. októbra 2016 na modrastrecha.sk. Pridal 1 príspevok. Má 2 priateľov. Okres Zvolen.
 Ahojte som tu nový,
Výborná téma ohladom Eko 104 plus, akuratne chceme kúpit tento projekt, otázka je aké máte kúrenie?
Plyn je nereálny, svetové strany východ izba západ obyvačka, kupelka sever, slnečný pozemok. Otázka znie, čo je prijatelna voľba : Krbová vložka bude, teraz čo k tomu, Elektrický kotol - ohrev vody + podlahové kúrenie voda (do budúcna si aspon predpripravit inštaláciu pre Solar alebo Bez?), Elektrický kotorl - ohrev vody + podlahové kúrenie elektrické, alebo Tepelné čerpadlo Vzduch voda?

neukamenujte ma hned zo začiatku pre veľa otázok - čítam poctivo všetky témy spojene s EKO 104/ EKO 104plus

dakujem
9. okt o 11:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to