Bungalov do 60 000?

Ahoj viete mi prosim poradit ......mame pozemok v Senci a premyslame o stavbe domu-bungalov-mont dom...... je realna suma za výstavbu domu 60 000? VELKOST UZ PLOCH BY BOLA 80M2.....Dakujem za kazde info .Dom by sme chceli aby nam postavila firma...
Odpovedať
Profilova fotka
da sa to, ale nie cez firmu.
Odpovedať
Myslela som si.
Odpovedať
@rencici27 Podla mna mozno natesno alebo par tisic hore. Pisete ze montovany, 80m, tak cez google http://www.mirano.sk/katalog-projektov/ Bungalov 6, plus zaklady cca 5-6, pripojky. Len neviem ci tam maju ceny z DPH alebo nie ... Ale podla mna si zistite recenzie na nejake firmy a priamo ich oslovte so svojou poziadavkou. Tu naozaj vyberat poriadne aby ste sa nepopalili.
Odpovedať
Profilova fotka
@rencici27 podľa mňa ak zozenies firmu, ktorá urobí dom na kľúč za takú cenu, tak to bude veľmi podozrivé..väčšina firiem nemá cenu zakladovej dosky v cene, ktorá výrazne závisí od rovinatosti pozemku, nemas tam pripojky, obklady, sanitu (iba práca, pričom cena sanity môže poriadne lietat), ďalej v cene nie je kuchyňa, ktorej cena tiez začína kdesi pri 3-4tisicoch, a to sme ešte len v dome, vonkajšie úpravy (už len taký odvoz vykopanej hliny a zrovnanie pozemku)
Odpovedať
@rencici27 Ahoj. Papír snese všechno. Já znám firmu, která to umí. A navíc je to z vibrolisovaných tvárnic - vnitřní zateplení. Nicméně ta cena bude pouze za dům. K tomu je potřeba započítat přípojky, oplocení, terénní úpravy a vnitřní vybavení. Jinak reálně hrozí, že budeš bydlet na volně přístupném staveništi, spát na zemi a vařit na ohništi. :-D
Odpovedať
1
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?