Menu Forum

Bungalov do 60 000?

3. júl 2016  • 
fotoportrét
fotoportrét
rencici27 (31 r.)
Registrovala sa 23. januára 2012 na mojasvadba.sk. Na modrastrecha.sk pridala 22 príspevkov. Petržálka, okres Bratislava.
fotoportrét
fotoportrét
rencici27 (31 r.)
Registrovala sa 23. januára 2012 na mojasvadba.sk. Na modrastrecha.sk pridala 22 príspevkov. Petržálka, okres Bratislava.
 Ahoj viete mi prosim poradit ......mame pozemok v Senci a premyslame o stavbe domu-bungalov-mont dom...... je realna suma za výstavbu domu 60 000? VELKOST UZ PLOCH BY BOLA 80M2.....Dakujem za kazde info .Dom by sme chceli aby nam postavila firma...
2. júl o 20:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
 Pridaj príspevok
fotoportrét
fotoportrét
septiko
11
Registroval sa 10. decembra 2013 na modrastrecha.sk. Pridal 95 príspevkov. Má 12 priateľov. Okres Nové Zámky.
fotoportrét
fotoportrét
septiko
11
Registroval sa 10. decembra 2013 na modrastrecha.sk. Pridal 95 príspevkov. Má 12 priateľov. Okres Nové Zámky.
 da sa to, ale nie cez firmu.
2. júl o 21:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
rencici27 (31 r.)
fotoportrét
fotoportrét
rencici27 (31 r.)
 Myslela som si.
2. júl o 21:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
jurajm17
Registroval sa 19. mája 2014 na modrastrecha.sk. Pridal 75 príspevkov. Okres Nové Zámky.
fotoportrét
fotoportrét
jurajm17
Registroval sa 19. mája 2014 na modrastrecha.sk. Pridal 75 príspevkov. Okres Nové Zámky.
 @rencici27 Podla mna mozno natesno alebo par tisic hore. Pisete ze montovany, 80m, tak cez google http://www.mirano.sk/katalog-projektov/
Bungalov 6, plus zaklady cca 5-6, pripojky. Len neviem ci tam maju ceny z DPH alebo nie ... Ale podla mna si zistite recenzie na nejake firmy a priamo ich oslovte so svojou poziadavkou. Tu naozaj vyberat poriadne aby ste sa nepopalili.
2. júl o 22:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
vierka0 (34 r.)
3
Registrovala sa 22. júna 2009 na mojasvadba.sk. Na modrastrecha.sk pridala 31 príspevkov. Má 59 priateľov.
  • Staviam dom
    okres Prešov
fotoportrét
fotoportrét
vierka0 (34 r.)
3
Registrovala sa 22. júna 2009 na mojasvadba.sk. Na modrastrecha.sk pridala 31 príspevkov. Má 59 priateľov.
  • Staviam dom
    okres Prešov
 @rencici27 podľa mňa ak zozenies firmu, ktorá urobí dom na kľúč za takú cenu, tak to bude veľmi podozrivé..väčšina firiem nemá cenu zakladovej dosky v cene, ktorá výrazne závisí od rovinatosti pozemku, nemas tam pripojky, obklady, sanitu (iba práca, pričom cena sanity môže poriadne lietat), ďalej v cene nie je kuchyňa, ktorej cena tiez začína kdesi pri 3-4tisicoch, a to sme ešte len v dome, vonkajšie úpravy (už len taký odvoz vykopanej hliny a zrovnanie pozemku)
2. júl o 23:04  •  stavia dom  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
praoteccech
3
Registroval sa 9. novembra 2014 na modrastrecha.sk. Pridal 1041 príspevkov. Má 1 priateľa.
fotoportrét
fotoportrét
praoteccech
3
Registroval sa 9. novembra 2014 na modrastrecha.sk. Pridal 1041 príspevkov. Má 1 priateľa.
 @rencici27 Ahoj. Papír snese všechno. Já znám firmu, která to umí. A navíc je to z vibrolisovaných tvárnic - vnitřní zateplení. Nicméně ta cena bude pouze za dům. K tomu je potřeba započítat přípojky, oplocení, terénní úpravy a vnitřní vybavení. Jinak reálně hrozí, že budeš bydlet na volně přístupném staveništi, spát na zemi a vařit na ohništi. emoticon
3. júl o 05:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to