Menu Forum

Bungalov ALFA 115 ???

25. júl 2015  • 
fotoportrét
fotoportrét
bindas
Registroval sa 22. júla 2015 na modrastrecha.sk. Pridal 3 príspevky.
  • Staviam dom
    okres Ilava
fotoportrét
fotoportrét
bindas
  • Staviam dom
    okres Ilava
 Dobry den mam zaujem stavat Bungalov ALFA 115. Pači sa mi, má sním niekto skusenosti (stavba,použitý material, náklady na stavbu, mesacne naklady na byvanie) ? Prípadne ak ma niekto tento typ domu z okolia TN,IL,PU,PB rad by som sa naň pozrel v reale samozrejme vino a cokoladu za obhliadku prinesiem. Som pren na 99percent rohodnuty. Za odpovede Vám vopred ďakujem, pripadne ma možete kontaktovat na sparrov13@gmail.com
22. júl 2015 o 16:36  •  stavia dom  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
 Pridaj príspevok
fotoportrét
fotoportrét
fakteass
1
Registrovala sa 20. januára 2014 na modrastrecha.sk. Pridala 47 príspevkov. Okres Bratislava.
fotoportrét
fotoportrét
fakteass
1
Registrovala sa 20. januára 2014 na modrastrecha.sk. Pridala 47 príspevkov. Okres Bratislava.
 pozrela som si ten projekt... no, mieša sa nočná časť s dennou. ak Vám to nevadí, tak je to v pohode. Izby sú primerane veľké, kúpeľňa tiež. Pôdorys sa dá. Jediné čo mi padlo tak do oka - Ak pozerávate TV, tak by ma zaujímalo, kam by ste ju umiestnili? Kam by šiel gauč?

A čo by som Vám radila - zvihnite strechu vyššie. Vymurujte ešte o 3 -4 rady tehál vyššie a výjdu Vám na fasádu okná. Nie je nutné mať v tomto prípade osvetlenie zo strešných okien - jednak Vám to nemusia dobre spraviť, sem-tam zabudnete zavrieť a naprší Vám, nedá sa vyvetrať keď prší a pod.. no sú to zbytočné financie. Okrem toho, obyč. okná osadené do múrov sú prístupnejšie, efektnejšie atd. Projekt je v pohode - ale nemyslím, že má zmysel robiť strechu tak nízko a vetrať strešnými oknami.
22. júl 2015 o 18:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
leonardom
11
Registroval sa 12. februára 2014 na modrastrecha.sk. Pridal 2641 príspevkov. Má 12 priateľov. Okres Prievidza.
fotoportrét
fotoportrét
leonardom
11
Registroval sa 12. februára 2014 na modrastrecha.sk. Pridal 2635 príspevkov. Má 12 priateľov. Okres Prievidza.
 @fakteass Ojojojojojojoooooooooj... Netvrdím, že by som staval práve tento koncept RD, ale rešpektujem, že má svoj charakter - svoj štýl. A k nemu patria aj priznané strešné podhľady (čo i.i. aj mierne zlacňuje stavbu).
To predsa nejde, milá fakteass, len tak zdvihnúť stavbu "o 3 -4 rady tehál". To jednoducho nejde.
A tie strešné okná tam nie sú práve na vetranie, ale skôr na presvetlenie interiéru. emoticon
22. júl 2015 o 19:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
bindas
  • Staviam dom
    okres Ilava
fotoportrét
fotoportrét
bindas
  • Staviam dom
    okres Ilava
 http://m.nehnutelnosti.sk/2015671/ponukame-vam-na-predaj-moderny-bungalov-v-malej-dedinke-za-tomasovom

http://www.nehnutelnosti.sk/magazin-o-byvani/39299-10-najkrajsich-slovenskych-bungalovov-o-ktorych-nemusite-len-snivat

Tak tu je jedna taka alfa co sa mi paci a patri medzi 10 najkrajsich emoticon kazdopadne osadenie na moj pozemok pojde zrkadlovo rozlozenie izieb miestnosti bude uplne inak to uz mam zakreslene . Strop znizim stresne okna riesit nebudem pojdu tam normalne ale pre efekt do obyvacej casti by som nad nimi premyslal emoticon Neviem paci sa mi dizajn jednoduche L 4izby celková nenárocnost stavby.Co sa tyka telky podobne ako je na foto vid link hore. Inak su lepsie cinnosti ako cucat na bednuemoticon Ale nie ja radsej kukam telku v spalni aj ked by sa nemaloemoticon
22. júl 2015 o 23:23  •  stavia dom  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
fakteass
1
fotoportrét
fotoportrét
fakteass
1
 @leonardom
jj ja chápem emoticon to je len môj názor - nemusím veľmi strešné okná. Ak vám to tak vyhovuje, nemám nič proti ;)
ale zvýšiť by sa to dalo.. stačí vymurovať viac, urobiť vence, ukotviť krov.. tak, ako sa to robí bežne emoticon len sa dosť zmení charakter domu.
a okná sú aj na vetranie emoticon pokiaľ nebudeš mať rekuperačnú jednotku ;)
23. júl 2015 o 19:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
fakteass
1
fotoportrét
fotoportrét
fakteass
1
 @bindas
to či budeš pozerať telku tam alebo tam.. čo by sa malo? čo by sa nemalo? emoticon ty tam budeš žiť, má to vyhovovať tvojmu spôsobu života. My môžeme mať nejaké postrehy a nápady - ale nakoniec sa sám rozhoduješ, sám staviaš ;)
inak ten bungalov na predaj pôdobí veľmi vzdušne a rodinne emoticon chválim tvoj výber. len si dobre zisti technické informácie ;)
23. júl 2015 o 19:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
bindas
  • Staviam dom
    okres Ilava
fotoportrét
fotoportrét
bindas
  • Staviam dom
    okres Ilava
 Tak dakujem za postrehy urcite to este riadne premyslim. Skoda ze sa tu nenasiel nikto kto je vlastinkom takeho projektu. Bude mi musiet stacit 3d vizualizacia.
25. júl 2015 o 11:26  •  stavia dom  • Odpovedz  •  Páči sa mi to